из_под_тишка• 12 мая 2024

Просто виговоритися

Діти ходили на один гурток. Колектив хороший окрім двох хлопчиків. Із-за яких постійно скандали після занять. Але дітям подобалося, друзі там і вони " ну добре, ми просто намагаємося з ними не контактувати. " Остання крапля була один з тих хлопців знову чіплявся до інших, ті сказали щоб відчепився , дружити з ним не хочуть. Він розплакався і пішов з заняття взагалі. " Я не буду ходити" . А мій , дитина емоційна , разом з другом сказали " то й на краще". За що вчитель зробила їм виговор і написала батькам : мені і мамі цього іншого хлопчика. Після я написала, добре дякую. На наступне заняття ми не пішли вже. Сьогодні пише - чому вчора не були? я відповіла що більше ходити не будемо. - Чому? - Бо моїм не подобається бути в одному колективі з тими хлопцями які постійно чіпляються, а потім за них сварять інших.
На що отримала " а що ви мені ультиматуми ставите? Я що маю всіх хто вам не подобається вигнати??"
Де тут ультиматум?????? Я що сказала щоб їх вигнали???? Ми прийняли рішення не ходити.
Взяли блін настрій тільки в неділю зіпсували.
ОноВамнадо• 12 мая 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
що попало) яка емпатія до кривдника?
Так, бідні мамині янголи постраждали
Лукава_Кiшка• 12 мая 2024
Чесно кажучи, не розумію тих, хто погоджується з керівником
Керівнику варто навчитись спілкуванню. Автор до неї претензії не виставляла, просто вирішили не ходити (не важливо, з яких причин). Реакція керівника трошки дивна
Хропочка з гривкою• 12 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
За своих переживайте уже, а группа без вас разберется.
Ей богу такие претенциозные абсолютно в любом коллективе найдут грязь и повод устроить скандал.
за мікрокліматом в колективі дітей відповідальний вчитель.
Тому що будь-які навчальні заняття з дітьми мають ще і виховну мету.
І це пріоритет, хоча б тому що в стресі діти не вчаться новому.
ОноВамнадо• 12 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А своє рішення не потрібно озвучувати керівнику чи як?
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так учитель и проводит воспитательную работу после которой автор фыркает и без предупреждения перестают ходить.
Как показывает жизнь, микроклимат в групппе с уходом таких скандалистов сразу идет на поправку, даже когда там очевидные ранее драчуны остаются. Вот как только провокаторов и ’лидеров’ убирают - сразу становится лучше. Уверена, вы и у себя жизни видели подобные примеры.
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, звісно. Амебами без власної гідності значно простіше управляти. Просто всі мовчки незадоволені .
Плету интриги• 12 мая 2024
Вам тоже лет 10,на больше не тяните
Плету интриги• 12 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Я думаю и сейчас не поздно ей это написать. Даже правильно будет. Свою позицию нужно доносить. И руководителю полезно, хотя понятно , всех не воспитаешь. Мы в свое время гимнастикой занимались, так там же еще и деньги рулят, естественно, кто больше платит, тот и прав,все эти группировки... до сих пор не понимаю, зачем я все это 7 лет терпела, еще и ребенка заставляла. Потом пошли в один танцевальный коллектив - небо и земля, все зависит от руководителей. Ту гимнастику вспоминаю с ужасом и жалею просто всех, кто ей занимается
Не залейте ни о чем,главное что ваша дочь гимнастка, скоро будет танцовщица.....
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Так а зачем руководителю дополнительный стресс в виде ваших провоцирующих лидеров с достоинством?
Моська-слон• 12 мая 2024
Ответ дляПлету интриги
Не, у нее голова хорошая. Это для хобби, в принципе вообще можно было не упираться, просто и это у нее получалось хорошо. Мы сейчас не в Украине, и прямо видно, что тут шкала ценностей разных навыков другая
Радикальная• 12 мая 2024
Да, есть родители которые учат детей быть подлыми.
Они и сами такие.
У меня есть взрослая знакомая такая, нагадит исподтишка, а если ее поймали рыдает, хватается за сердце, требует вызвать скорую, вспоминает, что она мать одиночка.
И дочку свою учит быть подлой, всех подставить, наврать, первой прибежать жаловаться.
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляРадикальная
Они и сами такие.
Я мабуть такого ніколи не зрозумію
Моська-слон• 12 мая 2024
Ответ дляПлету интриги
А и да, я просто переоценила теперь значение окружающего общества в котором годами приходилось жить. Реально - стоит ли жить в кривом общесте абъюзеров, ради чего? Хорошо что человек 5 вокруг все же было адекватных, до сих пор иногда общаемся
пу_пугренчик• 12 мая 2024
Так і напишіть у відповідь: ’а де ви побачили ультиматум?’. Ну ви ж мовчки і без розбірок вирішили не ходити, в чому взагалі проблема для керівника гуртка?