Добра всем!• 12 мая 2024
Ура! Есть бот для того, чтобы стучать в налоговую!
Видели? Пользовались? Можно отправлять сведения о продажах в инсте без регистрации ФОПа, например (ну это когда продаваны дают на оплату личную карточку, и не дают реквизиты для оплаты на ИБАН). Бесят такие неимоверно. Тратишь время, выбираешь что-то, а выясняется, что там даже ФОПа нет, и "налоги? нет, не слышали".
В бота можно ссылочку, скриншоты о выдаче личной карты на оплату загрузить, и потом с вами связываются реальные люди, инспекторы, могут попросить еще дополнительные сведения. Жучат хитросделанных мамкиных бизнесменов.
Результат:
вже голосів:
132 (75%)
Фу стучать на людей!
44 (25%)
Супер сервис,буду пользоваться
НуКаНаКа• 12 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
ну то нехай не платить, щоб не давила жаба)
так хитрожопа ж)))
Дивне створіння• 12 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Это к чему?
Це до того, які питання вас хвилюють.
Дую на вітер• 12 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
Я така сама проста проста людина як і ви. Тільки в мене стоїть касовий апарат і кожен продаж відображається одразу в податковій. У кого я п’ю кров?
Так значит вы зарабатываете нормально, чтоб все покрывать, а не когда продали на поддержание трусов. Система налоговая сложная, из Ла чего Тула не хотят лезть люди, у многих это подработка. А про пенсии вы загнули.....про олигархов и про чиновников вы как то не решились написать, наверное там все прозрачно
Дивне створіння• 12 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
Я не маю ніякого відношення ні до олігархів, ні до чиновників. Що я маю писати про них?
Добра всем!
• 12 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
А у вас 2 чи 3 група? от 3 дісно податки платить, там же від надходження коштів, бо в інсті всі на 2 сидять і кричати про податки не дуже доречно.
2 группа спокойно работает в розничной торговле, к ним нет никаких претензий. Какие налоги государство установило - такие и платят. У меня к ним претензий нет. Как и к тем, кому по обороту нужна 3-я и они платят 5% с поступлений. Всё честно, в рамках закона
НуКаНаКа• 12 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так аналогично мужно стучать и на покупателей. Пусть пррверят, откуда деньги на покупку. Особенно не копеечную.
я ж кажу, так і було, коли там працювала. У таких було дуже модно приходити і скажитись на власниеів квартир, що знімали. Береш пояснення, офіційну заяву, висловухі там детально розписують, скільки платять, що... дякуєш їм, а потім - на перевірку)))) і виявляється, що або ніде не працює, або працює за мінімалку, решта в конверті. І - перевірка на фірму, а там тоді є де розгулятись
Дую на вітер• 12 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
Те кто трусы продают от 3 до 10 тыс максимум, но не всегда, утрирую. Плюс куча всего прочего кроме налогов, если проверка модно улететь ....слышу звон но не знаю где он, вникните....автор втупую зазывает всех стучать....
Хвігура мічти• 12 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
Плюс счёт фоп, плюс прро, плюс при проверке штраф нарыть могут на что угодно, ту же первичку, но зачем людям углубляться во все это и потом они ещё удивляться, почему все подорожало....
В інсті у фопів прро не зустрічала, навіть ті, які пишуть, що ми супер правильні і податки платимо.
НуКаНаКа• 12 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
правильно, ’баран, буц’ працює тільки до рівного собі або слабшого, правда?
Дую на вітер• 12 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
не викручуйтесь, голосували саме ’за’, і тутешні теми тих часів тому яскраве підтвердження. адекватний, при здоровому глузді, не проголосував би за того, хто обзивав Україну повією. Тому тепер нема чого на джеркало кивати: у мишоловці із закритими кордонами політика ’дави клопів’ тільки набирає обертів
А кто вы такая говорит выкручивайтесь или нет? Хотела голосовать ща другого кандидата, но он не набрал голосов достаточно.. порох, просто упырькак и зе.... Если границы откроют, будут стоять кто останется, вы так понимаю сдуетесь со всей семьёй и вылете за счёт оставшихся. Порох начал это все, Зе ничего не сделал, чтоб прекратит, как пилили так и пилят....если вы порохобот, то диалог нулевой
ОдинРазНадетое• 12 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
шах і мат борцям за справедливість)))
Дую на вітер• 12 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
Вы про них промолчали, тоже как автор любите грызть простых украинцев
Дивне створіння• 12 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
Я не знаю що вам сказати на це. Вибачте, що не виправдала ваші очікування. Ой. 🙃
НуКаНаКа• 12 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
не треба валити з хворої голови на здорову, наголосували - їжте тепер. А як ’порох начал’, то нащо міняли і хто тепер барига? де логіка? І на рахунок ’как пилили так и пилят’ - не лукавте, тільки сліпий не бачить, як зараз пілят.... Ні, я не порохобот, просто називаю речі своїми іменами і не валю тепер, як ви.
Я і зараз можу виїхати. мені не треба чекати відкриття кордонів. але не можу собі відмовити у задоволенні подивитись, як подібні вам голосуни тепер звиваються і жеруться одне з одним
ОдинРазНадетое• 12 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
я теж коли була простою людиною і був відкритий ФОП, то сплачувала податки. Але в мене була проста і зрозуміла мотивація - я не хотіла хвилюватись, хотіла спати спокійно.
А хто такий ризиковий і працює без сплати податків, мені якось все рівно. Звичайно колись і до них доберуться, але спершу варто вирішити більш глобальні питання і перевірити там, де крадуть мільярдами. А вже потім перевірити продавців трусів. Може спостерігаючи справедливу боротьбу і покарання винних, вони б до того часу самі ті ФОПи відкрили?
НуКаНаКа• 12 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
шах і мат борцям за справедливість)))
нуашо візьмеш з того здавача? Ну, подасть він за рік декларацію, як фізособа, за попередні неподання випишеш там якийсь штраф копійчаний... То копійки, порівняно з тим, який показник можна зробити на неоформлених працівниках або яку премію отримати за фірму чи від неї
НуКаНаКа• 12 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
ОдинРазНадетое• 12 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
так отож) от ще щоб потім колишній роботодавець поставив мітку в трудовій ’платити тільки офіційну з/п’)))
Леплю из пластилина• 12 мая 2024
Ответ дляДобра всем!
Продаете в инсте трусы с Алика без ФОПа?)
Вы завидуете? Продайте и Вы?
Или у вас муж в ТЦК и вы своей работы дождались?
Дую на вітер• 12 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Это вы не лукавьте, пилят с 91 года, если интересно, поинтересуйтесь кап тот же порох поднялся и многие олигархи....не могут себе отказать в удовольствии - вы больная? Люди гибнут, и это порох роде виноват, оборона ноль, все остальное ноль, шеоень ноль, сколько погибших и это все следствия 14 года. Диалог с таким созданием вести брезгливо, люди которые любят негатив и питаются от него кроме брезгливости ничего не вызывают....буду смеяться потом
бювет_в_обед• 12 мая 2024
Ответ дляДобра всем!
Это до первой блокировки счетов😆😆😆
А вас , бачу, розриває від радості
НуКаНаКа• 12 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
так звільняють відразу такого стукача, разом з міткою))) бо кому таке потрібне в фірмі. воно ж насрати може там, де годується
Залізний занавіс• 12 мая 2024
Ответ дляспальное место
Вы что такое постить???!!!
Тут половина торгует и хаты сдает вчерную, при этом не ленится сутками строчить в темах про коррупцию.
+ 100000000.
Хвігура мічти• 12 мая 2024
Ответ дляДобра всем!
2 група купує часто товар для продажу нелегально без доків, головне дешево, і це влаштовує, а потім наголошують, що платить податки з продажу. Дивна правильність, якщо розібратися. Але якщо купуватимуть в офіційних представників, то дохід мінус в 2 рази. В 3 групи все складніше, там первинні доки дреба мати.
Дую на вітер• 12 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
Главное не завезли дёшево, документрв у тех же поставщиков нет. А как таможня пастомаливает эти отдельная тема....
Хвігура мічти• 12 мая 2024
Ответ дляДобра всем!
Автор у Вас є прро? Скільки зараз обходиться?
НуКаНаКа• 12 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
виключайте марафон і квартальні методички, відразу голова вам стане не хворою. І наостанок, ви похвально самокритичні на рахунок хворої голови і брезгливості. Тому тожу дати вам пораду: буде так і далі до тих пір, поки ви бодай сама собі не скажете ’це моя вина, я наголосувала’. А загиблі - це не ’следствие 2014 года’, а слєдствіє продажності, безпринципності в першу чергу голосувальників за тих, що були при владі до 2014 року і після 2019. Ще раз, їжте, не обляпайтесь, для вас все тільки починається. Винити в цьому ви можете лиш себе. можете казитись і далі від відчуття, що лоханулись)))
Добра всем!
• 12 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
Если ФОПа второй группы не обязали иметь доки на закупку, либо оставили ему вариант их не иметь - то значит он работает в рамках законодательства. Какие вопросы?
Хвігура мічти• 12 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
тому і дивно кричати про правильність, коли нема доків на закупку і купують в чорну
Добра всем!
• 12 мая 2024