Байрактара• 13 мая 2024

Проведення пошукових заходів за допомогою it технологій - це КВЕД 63.99?

Чи як? Надання інформаційних послуг?

Моя задача шукати інформацію в базах даних, шукати в інтернеті інформацію, за допомогою мов програмування
База_птеродактилей• 13 мая 2024
62.01 комп´ютерне програмування і не ускладнюйте собі життя
Дрібні подробиці характеру діяльності податкову не цікавлять

Або впишіть усі кведи, що вам ´´подобаються´´ , їх кількість необмежена
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей

Що думаєте не підійде КВЕД 63.99?
автор Байрактара • 13 мая 2024
Знаходити інформацію за допомогою

Розвідка на основі відкритих джерел (англ. Open source intelligence, OSINT) — концепція, методологія й технологія добування та використання військової, політичної, економічної та іншої інформації з відкритих джерел, без порушення законів

+ за допомогою мов програмування , інформаційних та it технологій
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей

Я так зрозуміла для податкової важливо заплатити податок)
Усатая полосатая• 13 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Описуєте чим плануєте займатися і надсилаєте запит до Держстату. Трактуванням КВЕДів займаються саме вони, і, якщо у вас буде лист, де вказано, що те, що ви робите, відноситься до цього виду діяльності - у податковій питань не буде
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ого дякую за пораду
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Це їм на пошту потрібно писати?
Усатая полосатая• 13 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Це їм на пошту потрібно писати?
Можна прийти з запитом на місце, здати його в канцелярію, чи на пошту
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую вам

А я додала КВЕД інформаційні послуги і КВЕД програмування
І в договорі про надання інформаційних послуг- в предмет дооовору впишемо пункт що ці послуги надаються відповідно до кведу 62.01 і 63.99
Усатая полосатая• 13 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Дякую вам

Якщо у вас буде спірна ситуація, то немає значення що буде написано в договорі. Податківці будуть гнути свою лінію і намагатися взяти штраф. Щоб підстрахуватися, щиро раджу зробити запит.
У мене була перспектива судової справи в еквіваленті 10 тис.доларів лише податку, без штрафних санкцій, лише наявність такого листа допомогло виграти апеляцію
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Скажіть будь ласка а вони швидко обробляють той запит?
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ось так виглядає запит?
Усатая полосатая• 13 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Ось так виглядає запит?
Чесно, я просто друкувала лист з проханням дати консультацію. Але, якщо є форма, то можна і так.
Термін, якщо не помиляюся, 10 робочих днів
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ага
Це я його написала, підписала і вже відправила їм на електронку
Дякуючи вам, буду мати точну інформацію
Бо реально не знала де про це запитати
Усатая полосатая• 13 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Ага
Дякуючи вам, буду мати точну інформацію
Бо реально не знала де про це запитати
Іноді і тут можна отримати добру пораду)))
Хай щастить з бізнесом
автор Байрактара • 13 мая 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Хай щастить з бізнесом
Дякую вам