Щоб була територія з великими сучасними дитячими майданчиками, можливо міні зоопарк.
І щоб знаходився не в окремо в лісі, а в населеному пункті чи біля нього, щоб була хоч якась інфраструктура за межами готелю.
Дякую.
Кидстаффовна• 14 мая 2024
Посмотрите миротель в трускавце. Зоопарка нет, но вреде неплох доя детей
Кидстаффовна• 14 мая 2024
Ответ дляНічна ненажера
3 сини до донька Схидниця
Отель отличный, но он немного на отшибе не в центре как хочет автор
Кидстаффовна• 14 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Емілі резорт, Три сини
Вы были в эмили с детьми? Не подскажите как там размещают с 2 детьми? Или 2 номера нужно брать?
Love_Love_Love_• 14 мая 2024
Ответ дляКидстаффовна
Таммє деякі номери де можуть доставити ліжко чи розкладне ліжко. Є будиночки, але там ціни трохи обалдєвші, чесно кажучи)))
Кидстаффовна• 14 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Спасибо, такое нам не подходит :(