Слобожаночка• 15 мая 2024

Київ- кілька питань

Їду наступного тижня по делам в Київ, але трохи хочу погуляти. Що порадите подивитися у місті? Думаю щодо ботсаду. Там зараз щось квітне? або краще пійти в зоопарк? Буду дня 2
В танке• 15 мая 2024
У бот саду бузок ще буде може.
І в зоопарк можна
В так можна погуляти містом. Можна взяти пішу екскурсію. Погугліть, їх багато є.
ПешитеБесАшипок• 15 мая 2024
Мені в новому місті цікаво те, що вирізняє його з-поміж інших. Ботсад і зоопарк є в багатьох містах.
автор Слобожаночка • 15 мая 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Що саме ви порадите подивитися? крім центра
Джинци на Флісі• 15 мая 2024
зоопарк самой или с ребенком? Самой-то что там делать, животные в клетках(.. П Подолу погуляйте.В Лавру сходите,если не были. Попробуйте в театр попасть.Мариинский парк.
ПешитеБесАшипок• 15 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Мені завжди цікавий історичний центр міста, архітектура, вулички.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 мая 2024
на Подол, конечно же
автор Слобожаночка • 15 мая 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Там я і так буду. Навіть мешкати на Крещатику
автор Слобожаночка • 15 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
на Подол, конечно же
Да. Подол є в планах і фунікулер і БЖ
Джинци на Флісі• 15 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
исторический центр Киева-это Подол)
автор Слобожаночка • 15 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
исторический центр Киева-это Подол)
Да. Подол ніжно люблю.
Джинци на Флісі• 15 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Да. Подол є в планах і фунікулер і БЖ
в исторический музей сходите,в Арсенале может выставка какая есть
ПешитеБесАшипок• 15 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Два дні для пішої екскурсії по центру великого міста навіть мало. Істричний центр це не лише Хрещатик. Поділ, Софія, Золоті ворота, Лавра
автор Слобожаночка • 15 мая 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Лавру не хочу. Я не настільки релігіозна
Губи з філером• 15 мая 2024
Маршрут: з Контрактової площі пішки до Поштової,
там оглядовий майданчик на Лівий берег, далі там же на фунікулері піднятись вверх до Михайлівського собору та Софії, вони поряд. Потім від фунікулеру вниз спуститись Володимирською гіркою з краєвидами,
дійти до скляного мосту, по ньому до Арки та філармонії, а звідти поряд вже Майдан)
ПешитеБесАшипок• 15 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Я б не назвала Лавру релігійним місцем, це більше музей. Мені там подобається музей мініатюр, на дзвінницю не знаю чи зараз пускають, та і сама територія цікава.
автор Слобожаночка • 15 мая 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я знаю, що там купа музеїв, але чогось не хочу зараз туди
tarveldy• 15 мая 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ботсаду в нас унікальний , та що варто там погуляти
tarveldy• 15 мая 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
+++
автор Слобожаночка • 15 мая 2024
Ответ дляtarveldy
а ви не знаєте скільки зараз вартість входу?
tarveldy• 15 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Нажаль ні, крайній раз була ще до війни
Работать надо• 15 мая 2024
Я б погуляла Андрііївським спуском, фунікулер, Воздвиженка, Скляний міст
zhan-net• 11 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
100 грн
Пенсіонер• 23 июня 2024
Літом зоопарк пахне ,неальо.
Пенсіонер• 23 июня 2024
Скільки часу будете в Києві?
автор Слобожаночка • 24 июня 2024
Ответ дляПенсіонер
Скільки часу будете в Києві?
Вже повернулася. Везде була де казала - центр, Подол, Соломенский район і ботсад. В зоопарк не попала.
Пенсіонер• 24 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
Андріївський узвіз....
Оглядові майданчики по дорозі до арки
Пенсіонер• 24 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
https://www.instagram.com/reel/C6vIZxLtCOr/?igsh=