ЗаведУющая• 28 мая в 16:59
Едем в Яремче
Планируем поездку в Яремче на 5 дней.
В самой Яремче хотим на водопад, в Ґедзьо парк и так погулять. Это на пару дней. А что ещё можно рядом посмотреть? Может кто-то был и порекомендует.
Краля-Галя• 28 мая в 17:02
Подскажите кто-нибудь какая там погода в конце июня. Хотя сейчас о погоде наверное глупо спрашивать)))
Автор, хорошего отдыха Вам!
ЗдохниПуйло• 28 мая в 17:03
У Ворохту заїхати, вона мене найбільше зачарувала, піднімалися на старому підйомнику, базарчик, краєвиди
Бутербродница• 28 мая в 17:03
Вольєрне господарство, босонога стежина, Маковиця, водоспад «Дівочі сльози». Якщо на авто, можна зʼїздити на водоспад «Гук» і на «Полонину перців».
Бутербродница• 28 мая в 17:06
Ответ дляКраля-Галя
Автор, хорошего отдыха Вам!
Минулого року всі два тижні, що ми були там, погода була супер. Вдень - в басейні, ввечері - комфортна прохолода.
ЗаведУющая
• 28 мая в 17:07
Ответ дляКраля-Галя
Автор, хорошего отдыха Вам!
Дякую. Сподіваюсь він вийде.
ЗаведУющая
• 28 мая в 17:07
Ответ дляЗдохниПуйло
Ми потягом.
Спішу - перекидаюсь• 28 мая в 17:08
Ответ дляКраля-Галя
Автор, хорошего отдыха Вам!
Це Карпати, погода може мінятися 3-5 разів на день, а тут сонце світить, а за хвилину вже дощ їде, і навпаки
ЗаведУющая
• 28 мая в 17:08
Ответ дляБутербродница
А водоспад Гук далеко від Яремче?
Триндю-бриндю• 28 мая в 17:09
Ответ дляЗаведУющая
А водоспад Гук далеко від Яремче?
Водоспад Пробій і сувенірний ринок в Яремче. Це біля Гедзьо парку
ЗаведУющая
• 28 мая в 17:09
Ответ дляТриндю-бриндю
Там їздити не переїздити. Були б гроші
Було б ще авто. А не своїм ходом скрізь. Ну і гроші звісно також😄
Триндю-бриндю• 28 мая в 17:10
Ответ дляЗаведУющая
Можна брати екскурсії. А щоб дешевше, то самим маршруткою. Обожнюю Яремче. Їздила б як мінімум раз в квартал
КучМала• 28 мая в 17:12
Ответ дляТриндю-бриндю
А де там краще жити, не порадите?
Триндю-бриндю• 28 мая в 17:12
На сувенірному ще й смаколиками пригощають і наливками. Еххх. Вже скучила
Триндю-бриндю• 28 мая в 17:13
Ответ дляКучМала
А де там краще жити, не порадите?
Ми в Ведмежій горі були. Найкращий готель, там і вольєрне господарство і поряд «Дівочі сльози». Але це не дешевий готель
КучМала• 28 мая в 17:14
Ответ дляТриндю-бриндю
Він з басейном, здається. Як там басейн?
Триндю-бриндю• 28 мая в 17:16
Ответ дляКучМала
І басейни надворі, і спа. І просекко на сніданок з ікрою. Все дуже круто
Туся муся• 28 мая в 17:17
Ответ дляЗаведУющая
А водоспад Гук далеко від Яремче?
Ні, гляньте на карті. Сядете на маршрутку, попросите зупинити так, щоб йти на Гук і пройдетесь кілька км. Там гарно, стежка над річкою, не важко. І водоспад цікавий
Туся муся• 28 мая в 17:18
Ответ дляТриндю-бриндю
Теж люблю Яремче