БолеИменее• 16 мая 2024
Яку їжу з дитинства ненавидіте найбільше?
Гопница-Советчица• 16 мая 2024
Ответ дляЦвірінь
Холодец, петушиные яйца
Хм, а что такое петушиные яйца?
Да Щас же• 16 мая 2024
Ответ дляПеремелица
а мороженое?
я просто молоко не пью, но ем мороженое, могу в кофе добавить, или кипяченое выпить , кашу тоже могу.
сметану не ем, от одного запаха воротит и простоквашу. а творог могу и люблю.
Ні,морозиво їм. Сметану їм, масло, сири тверді, навіть сир кисломолочний(хоч і не люблю його),а молоко не можу.
Цвірінь• 16 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Хм, а что такое петушиные яйца?
Семенники петуха
Перемелица• 16 мая 2024
Ответ дляЦвірінь
Фу, они чем-то похожи. Спасибо, что напомнили 😁 не могу понять, как разные потроха и мозги едят)
я люблю субпродукты)) кроме яиц и вымени. яйца не довелось и фух
всемВсёИмного• 16 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
А я любила в дитинстві молочну пшоняну кашу ))
То для вас капець в квадраті мабуть))
Я навіть не буду уявляти))))
Хоча дитині своїй молочні каші варю) але сама ні-ні)
Перемелица• 16 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Хм, а что такое петушиные яйца?
небинарный петух снес
Оновлена версія• 16 мая 2024
Сирі яйця і горох в будь-якому вигляді ( пюре, консервований), а ще квасоля
Гомосноб• 16 мая 2024
Суп рассольник
Больше ничего вспомнить не могу
Ну еще каша перловка с детского сада.
Больше ничего вспомнить не могу
Ну еще каша перловка с детского сада.
Да Щас же• 16 мая 2024
Ответ дляLonda___
Эх ну наверное у вас свои удовольствия))
Да, оселедець
я обожнюю рибу, особливо слабосолену, всю))) готтова їсти на сніданок,на обід і на вечерю))
всемВсёИмного• 16 мая 2024
Цікаво, хто ставить фейспалми? Люди діляться своїми спогадами, а баб Яга проти? Прости чого? Що у когось смак відрізняється? Цікава мотивація таких людей
Та не реву я• 16 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Я навіть не буду уявляти))))
Я зараз теж не їм каш молочних, відвернуло. І молока не п´ю, максимум капучіно чи кава з вершками. В дитинстві пила навіть козяче молоко, подобалось усе молоко. А зараз все козяче смердить, коров´ячого теж не вживаю. Все змінюється
Перемелица• 16 мая 2024
Ответ дляLonda___
Вымя еще как-то готовят?
Зачееем :((((
в корове все съедобно, кроме копыт наверное
Крапипопка• 16 мая 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Сначала надо чтобы манка долго постояла и в ней моль завелась, потом можно варить.
Дякую, що поділились своїм досвідом, я готую інакше і без молі.
Та не реву я• 16 мая 2024
Ответ дляLonda___
Желудочки, сердечки и подобное … ээээ
Невкусно
І не корисно. Забагато холестерину
Гомосноб• 16 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Та смешно уже с теми рука лицо. Везде их лепят куда не попадя.
Да Щас же• 16 мая 2024
Ответ дляLonda___
Это ваша вчера тема была что лосося 1.5 кг за день сьели?
Та ні, не наскільки я люблю
То люди походу жартують))
всемВсёИмного• 16 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
Це так) памʼятаю, я в дитинстві не любила оселедець солоний. А зараз «ууууу, рибуся моя, іди сюди»
Перемелица• 16 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
І не корисно. Забагато холестерину
полезные. содержать много макроэлементов, жирных кислот.
Гопница-Советчица• 16 мая 2024
Я навіть писати не буду що я не їм. Занадто великий список вийде. Але кровянку і субпродукти будь-які я не їм. Не їм майже всю молочку( морозиво, рідко масло і йогурт), всю кисломолочні. Каші всі окрім рису. В голубцях не їм капусти, і не переношу якщо соус томат+сметана. Мед гидота. Оселедець не їм. Варене тісто і пиріжки.
Мене мама не заставляла нічого такого їсти. Готувала лише те що я їм. А інші родичі навпаки. І домів дорослому віці мені казали то ти в мене не пробувала, то тебе не привчили, то мати не вміла готувати.