ДинамоКит• 16 мая 2024
Хочу сину 3 роки купити велосипед. На що звернути увагу?
Це буде перший велосипед. Планую з 2-х коліс та додаткові маленькі з обох сторін.
Хтось ще може щось порадити, якщо вже є досвід?
Мозговая пилочка• 16 мая 2024
Чтобы мог педали крутить. Мой на китайских и украинских не смог, покупала немецкий.
Не гоню• 16 мая 2024
Я вважаю , що років до 4-5 краще беговел. Велосипед зі страховочними колесами взагалі не варто розглядати ( довго розписувати, пошукайте інфу).
Колдунья-вещунья• 16 мая 2024
Как по мне, то на 3 года лучше беговел, так как силенок крупить педали еще может не хватить. И, ксати, дети после беговел практически сразу могут ездить на велосипедах двухколесных, так как научились держать равновесие, проверено на дочке
Попа как у Кардашьян• 16 мая 2024
Сам велосипед має бути легким і колеса легко крутитися.
Вище вже написали, я пробувала Ардіс сама покотити, це жах, на ньому ніяк вчитися.
Прийдіть з дитиною. Він має зразу на ньому поїхати з Вашою допомогою.
А у нас макарошки• 16 мая 2024
Мой в три года уже ездил без доп. колес. Они по большому счету вообще не нужны, больше мешают. И главное не цена и фирма, а соответствие росту.
Кофр для ноги• 16 мая 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
син в 2,8 катався вже на 2 колесах. якщо якісний велосипед, то кататись легко і діти швидко вчаться.
Кофр для ноги• 16 мая 2024
Ответ дляА у нас макарошки
ну порівняти ардіс і якісні, то небо і земля. хоч по зросту хоч ні.
я нічого проти ардісу не маю, зараз саме він, але до 13 років купляли хороші велосипеди.
Ваша прЭлесть• 16 мая 2024
В таком возрасте главное не брать на вырост, будет тяжёлый. Вес велосипеда, алюминий легче.
Просто каралева• 16 мая 2024
Ответ дляНе гоню
Донька не сприйняла біговел взагалі, ходила, як зачарована, за велосипедами)) тому біговел продали, купили велосипед (в 3 роки), в 4 роки зняли додаткові колеса (можна було б і раніше)
Просто каралева• 16 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Підтримую щодо ’на виріст’.
Щоб дитина навчилась кататися і каталась з задоволенням, велосипед має бути по зросту.
Автор, краще подивіться гарний б/в 12’ (якщо дитина не висока), його вистачить до зросту 105 см, далі візьмете 16’.
Подивіться Аполло нео, Пукі.
Хоча, моя починала на китайському (чи нашому?) Кроссері, але нам пощастило, він виявився накатистим і педалі крутилися легко. Потім був 16’ Пукі, не алюмінієвий, але я від нього була в захваті.
Подивіться Аполло нео, Пукі.
Mystery -ing• 16 мая 2024
Автор темы, берите беговел.
Не пожалеете.
Для ребёнка он легче педалируется, быстрее научится катить.
Рама желательно алюминий, колеса надувные. Примерно от 2.5 лет до 4.5 годится.
Из опыта.
Не пожалеете.
Из опыта.
Просто каралева• 16 мая 2024
Автор, з досвіду)
Не слухайте порад ’купіть краще біговел’, якщо ваша дитина цікавиться велосипедами, а не біговелами.
І навпаки.
Дуже раджу (якщо є така можливість) попросити у знайомих/сусідів покататись на тому, і на тому. Хай вибере дитина. Бо у нас біговел пролежав рік. Ми ж наслухалися порад і купили)) А дитина хотіла велосипед))
І навпаки.
Я натуралка• 16 мая 2024
Автор , у моего младшего ребенка сначала был беговел, а потом он пару раз потренировался крутить педали на новом велике и после этого с первой попытки уверенно поехал без боковых колес. Даже не ожидала, что будет настолько просто.
Старшие начинали сразу с велосипеда и приходилось их учить держать равновесие (читай - несколько дней бегать сзади и держать под седло), когда страховочные колеса убирались.
Может, стоит поискать варианты 2 в 1, где можно снимать педали.
И защиту/шлем купите. Если будет кататься на боковых колесах, то есть нюансы с поворотами, может падать.
Біток чи ефір?• 16 мая 2024
Я дочке как раз на такой возраст брала Apollo, он лёгкий, удобный.
Она немного покаталась с 4 колёсами, потом сняли, научилась за два дня
Біток чи ефір?• 16 мая 2024
Ответ дляПросто каралева
Підтримую щодо ’на виріст’.
Подивіться Аполло нео, Пукі.
Дивлячись який зріст, ми брали Apollo, 16
Просто каралева• 16 мая 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Так, якщо дитина висока, можна і 16.