Молчалка• 16 мая 2024
На сколько кг нужно похудеть,что-бы исчез жир на животе .
если с животом размер L-XL(50 размер)
Молчалка
• 16 мая 2024
Ответ дляПацаааааааан
нужно много двигаться
Много это сколько часов или километров?
Телепузик• 16 мая 2024
У меня исчез живот и стал абсолютно плоским только на 48 кг (рост 164). В 50-52 кг живот был
Сиреневенькая• 16 мая 2024
Ответ дляТелепузик
🤝
Аналогично, 49/165
Молчалка
• 16 мая 2024
Ответ дляТелепузик
Я была в весе 60 без живота.Значит мне надо хотя-бы 65 кг.
Горлаю зрання• 16 мая 2024
Залежить що ви їсте. Деякі продукти призводять до вздуття кишківника.Смузі з селери замість вечері за 3 тижні дозволили зменьшити живіт. Плюс ще убрала зовсім перекуси і солодке. Їм складні углеводи, овочі зелень білки( яйця мясо не жирне). Ну і спиртне не часто.
Молчалка
• 16 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Расскажите рецепт смуззи,что еще добавить к сельдерею?
Горлаю зрання• 16 мая 2024
Ответ дляТелепузик
скільки вам років? до 30 це ще ок вага. Після,при рості 164 це вже як «дистрофік». Причина вашого живота не у вашій вазі, а в іншому.
Телепузик• 16 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Нет других причин, мне 38
Молчалка
• 16 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сам оп себе он же не исчезнет
Почему?
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ дляТелепузик
В мене задниця зникла разом з животом
Телепузик• 16 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В мене задниця зникла разом з животом
Это да, чем-то приходится жертвовать (
Молчалка
• 16 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В мене задниця зникла разом з животом
У меня попа пропала,а живот остался.
Кумедний ґудзик• 16 мая 2024
у меня пропадает живот когда вешу 60 при росте 172. Но... кожа остается. стоя выглядит отлично, а сидя или нагнувшись эти вялые складки, я последнее время скланяюсь к мнению что эстетичнее когда наполненна жирком и есть умеренный животик.
Горлаю зрання• 16 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Берете стебла селери, якщо магазинні я трохи вимочую їх. Закидаю в блендер і додаю воду. Перемелюю, тоді додаю столову ложку (можна трохи більше) зерна чіа. Трошки постоїсть, зерна набухнуть і тоді п‘ю. Я десь 300 мл смузі п‘ю. Стебел використовуйте стільки скільки вам буде комфортно, що б дуже густе не було.
Горлаю зрання• 16 мая 2024
Ответ дляТелепузик
Нет других причин, мне 38
В 50 кг є живіт і ви вважаєте що в 38 при зрості 164 см у вас живіт із за ваги? Ви серйозно?
Инфотуфелька• 16 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ну так, якщо зерна чіа розбухнуть, то їсти після того взагалі не хочеться, живіт буде повний. А корінь петрушки - хороша річ, вимиває всі токсини
Хороша ідея коктейлю, хто любить поїсти.
Після чіа їсти не хочеться довший час, хоч зранку, хоч вечором.
Телепузик• 16 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ну давайте, расскажите мне о причинах моего живота
Кудлата хмаринка• 16 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Значит вам нужно быть 60 кг, чтобы не было живота.
Зоя Жорівна• 16 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В мене задниця зникла разом з животом
Качайте, вернётся. То жир ушёл, а вы качайте мышцы.
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Це можна робити вдома? Кудись ходити в мене немає ні часу ні сили ні бажання.
На велосипеді їжджу на вихідних
Молчалка
• 16 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Дякую!
Горлаю зрання• 16 мая 2024
Ответ дляТелепузик
якщо ви поїсте щось, кефір чи капусту то у вас і з вагою 48 буде живіт. І це не смішно коли людина каже що вага 48 при зрості 164 норма. Це не здорова вага .
Багато спортсменів з вагою більше 60 стрункі і підтянуті. Бо в них м’язи, а вони важкі.
Живіт може бути із за вздуття, внаслідок вживання продуктів які викликають це, внаслідок проблем зі здоров‘ям і т д. Причин багато.
Зоя Жорівна• 16 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
На велосипеді їжджу на вихідних
Конечно можно, смотрите всякие выпады. Вместо гантелей берите полторашки воды.
Телепузик• 16 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
У меня абсолютно плоский живот хоть после молока, хоть после капусты. Вес у меня нормальный