Шкала Радощів• 16 мая 2024
Тема про передбачення ситуації в країні
Дівчата, можливо в когось є скріни передбачення ситуації в країні, була тема тут, місяців 2, можливо 3 тому, але її видалили, там була інформація з нотаток в телефоні. Дякую
Губка Боб• 16 мая 2024
Ответ дляMs. Искренность
фото
ну так хай шось робить, а не тільки пише в пустоту
кому він це написав то? його телеграм міністр оборони читає чи генштаб?
Викупана• 16 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Мог бы и сам пойти
Шкала Радощів
• 16 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Так а що в скрінах автор було? Бо я все що скрінила,нічого не збулося
Там писали, що змінять когось дуууууже важливого (Залужний)
Щось про дітей, про якийсь чи закон не на їх користь чи щось типу того
Багато чого було
Чекаю завтра• 16 мая 2024
Ответ дляШкала Радощів
Багато чого було
Я це пам´ятаю то ще зимою було,так там нічого не збулося,той скрін написаний був вже після слуха про відставку залужного
Послушная• 16 мая 2024
Ответ дляMs. Искренность
фото
От нехай він довбограй і відправляється на фронт. Заїбали ділити кому коли померти.
Зайканалужайке• 16 мая 2024
Ответ дляsunholder
А у неї вже щось збувалося?
Давно от нее отписалась. Тошнило от ее хайпа. Помню апрель 2022г она кричала,что Шойгу нет в живых, 100%, типа это наранее записаное видео, скоро огласят,что он все. Тогда же говорила,что путька до июля 2022 не доживет. Интересно кто еще читает ее бредни, еще и бабки ей несет за консультацию, обучение и т.д. загадка. Без лоха и жизнь плоха
Свідок Перемоги• 16 мая 2024
Ответ дляВикупана
Я вас умоляю, траву косят куча мужиков, тротуары катаются чистят, над одним люком с десяток стоят. А сколько га машинах ездит, говорить не хочется, дорога забита ими
Представляете, мне к врачу идти - мужчине. Ветеринар кота оперерировал - тоже. Подхожу к магазину - а там грузят товар. Тоже не женщины. В городе на водоканале что-то чинят мужчины.
Еду - а там поля. С пшеницей. Их мужчины засеяли! И дай Бог, убирать будут.
А вы что, против?
Зайканалужайке• 16 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Ну ви ж розумієте,що гребують бідних,а бідні в нас де працюють,вигрибуть водіїв стане вся логістика,не буде ні палива,ні продуктів
А уже к этому идет. Атб например в панике, у них скоро некому будет продукты на магазины развозить. У других сетей такая же проблема
Роза в вазі• 16 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Нет, скрин по срокам был за пару дней до слухов.
Шкала Радощів
• 16 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Так, слух був, але визначити тоді, що це буде правдою пізніше 50/50
Було ще про зброю, що її нам дадуть
Губка Боб• 16 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Зі свіжих ось знайшла хтось писав
після пасажу про західну Україну, то можна те російське іпсо в топку викинуть
Чекаю завтра• 16 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Все що я читала,нічого не збулося
Свідок Перемоги• 16 мая 2024
Нет, автор. Кроме как пресказания Гарри, предсказаний сбывающихся не видела. Эх, Гарри, Гарри...
Шкала Радощів
• 16 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Ось автор
Дякую, там їх було 2 чи 3, можливо у Вас і інші є
Чекаю завтра• 16 мая 2024
Ответ дляШкала Радощів
Зараз пошукаю, якщо найду то напишу,я пам´ятаю там було про підставу з дітьми чи щось таке
Дюйм оф о4ка• 16 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Працюю в логістиці - вже майже так і є.
На завтра трансфер, а водій у військоматі і не знали до вечора чи повернеться додому чи ні
Просериарила молодость• 16 мая 2024
Ответ дляВикупана
А кто будет воевать до 30 года и чем, она не сказала? Плевать будем стоять с кацапами друг на друга
Им будет сем воевать. И кем.
А нам жопа.
Свідок Перемоги• 16 мая 2024
Ответ дляMinny
А что Гарри писал)? Я не в курсе, интересно
О, это загадочная история приключилась накануне... Накануне. Тема удалена из анналов истории Советчицы по причине неоднозначности ) Но об окончании всего этого Гарри не говорил, увы. А зря. Не ржать надо было, а спросить - мало ли )
Сижуревувшоке• 16 мая 2024
Была подписана на Диану, что по картам таро смотрела. Потом вспомнила, что давно ее прогнозов не видела, смотрю а на станице только свечи за бешенные деньги, комментарии закрыты. А она уже победу обещала
Вообще предсказаниям не верю, все мимо
Ответ дляЧекаю завтра
Ну так для транспорту ж категорія D потрібна,з B автобус не будеш водити Так само й фури там вже інші категорії.Тому так з нуля замінити людей,не буде ким
Саме так
У нас би дівчата їздили, так категорії немає (
Пенсіонери на вагу золота - дожились.
Але там же свої ризики.
Пенсіонери на вагу золота - дожились.
Але там же свої ризики.