Воленс-неволенс• 17 мая 2024

Який колір обрати?

Привіт дівчульки, на вас надія, не можу обрати колір костюма, подобаються обидва. Якщо підкинете ідею щодо іншого варіанту костюма, буду вдячна.
Створила опитування, проголосуйте, будь ласка. 🥰😘💋💕♥️❤️
Результат:
вже голосів: 65
30 (46.15%) Шукати інший костюм
27 (41.54%) Ментол
8 (12.31%) Червоний
Фляшка на трьох• 17 мая 2024
Лучше чёрный.
ВерСаСе• 17 мая 2024
Якої ви комплекції, білявка чи темненька?
Перемелица• 17 мая 2024
А фигура как у моделей
булоТАЙминуло• 17 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Лучше чёрный.
Чем лучше? Зачем на лето чёрный?
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляВерСаСе
Була темненькою, перефарбувалася в блонд, оправа червоного кольору, я в окулярах
Фляшка на трьох• 17 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Чем лучше? Зачем на лето чёрный?
Затем, что чёрный хоть визуально уменьшает размеры.
булоТАЙминуло• 17 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну тогда красный
Ниф_ниф• 17 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
зачем визуально уменьшать ? для того что б вам нравиться, человек принимает себя таким каким он есть и нравиться себе .
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляВерСаСе
Комплекція не худа, десь плюс мінус як на фото, тільки груди і стегна менші. І зростом невисока всього 165 см, вага 75
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляПеремелица
А фигура как у моделей
Та ні😭😭
Перемелица• 17 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Та ні😭😭
Стройняшка, молодец.
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Чем лучше? Зачем на лето чёрный?
Я чорний не хочу, там був чорний колір. В мене весь гардероб чорний, вирішила потроху виходити з чорного, але з кольорами біда, що не одягну кольорове не подобається.
Перемелица• 17 мая 2024
Или мы не про тех моделей, ваши полненькие на фото. Ментоловый тогда
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Та все чорне в мене, весь одяг, хоча я не готка)) не вмію кольори підбирати
Пишна молодиця• 17 мая 2024
Я б від віку відштовхувалася) якщо старші то спокійніший колір, молоді - то червоний
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну тогда красный
В принципі червоний мені йде
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляПеремелица
Стройняшка, молодец.
Не худа 😭😭
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
43, зараз напишуть, що стара для такого костюма😿😿
Перемелица• 17 мая 2024
А это для дома или на улицу
Фляшка на трьох• 17 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Вы можете выбрать и красный и ментол. Но может модель другую подберёте? Не леггинсы с футболкой, а что - то более свободное. Но это конечно вам выбирать.
булоТАЙминуло• 17 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
т.е по вашему все полные должны ходить в чёрном? Я такая как модель на фото и у меня вообще нет чёрной одежды .
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляПеремелица
А это для дома или на улицу
На повсякдень носити.
Перемелица• 17 мая 2024
Может типа шорты и рубашка, льняные. Или свободные брюки. Видела в зелёном полненькую даму из ей было хорошо, как из ойшо костюм. Это если на выход
Фляшка на трьох• 17 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Вы можете ходить в чём хотите ) Кто вам запретит? Но честно, лосины на полной даме смотрятся ....смешно.
Перемелица• 17 мая 2024
Свободные брюки лучше
Перемелица• 17 мая 2024
Не сто кг значит стройная, выше нос! Ищите покрасивее костюм себе, обычная рубашка и широкие штаны (лен) отлично смотрятся
бифидобактерияЖоржик• 17 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Полные никому ничего не должны, и могут ходить в чем хотят. Но странно не понимать что чёрный хоть немного стройнит. Можно быть полным и иметь вкус
ЛеньГуглить_правда• 17 мая 2024
Троллите?
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Обожнюю чорний колір, в мене весь гардероб чорний практично. Тотал Блек. Але з віком помітила, що чорний став підкреслювати зморшки, попливший овал обличчя, носогубки, якось в чорному стала виглядати погано, старить став мене чорний колір
Перемелица• 17 мая 2024
А вы блондинка или брюнетка