Воленс-неволенс• 17 мая 2024

Який колір обрати?

Привіт дівчульки, на вас надія, не можу обрати колір костюма, подобаються обидва. Якщо підкинете ідею щодо іншого варіанту костюма, буду вдячна.
Створила опитування, проголосуйте, будь ласка. 🥰😘💋💕♥️❤️
Результат:
вже голосів: 65
30 (46.15%) Шукати інший костюм
27 (41.54%) Ментол
8 (12.31%) Червоний
Перемелица• 17 мая 2024
Вам идут теплые цвета или холодные, по вашему цветотипу. Так и выйдете из черного
Жінка з перцем• 17 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
На повсякдень носити.
На повсякдень, це куди? На роботу?
Фляшка на трьох• 17 мая 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Обожнюю чорний колір, в мене весь гардероб чорний практично. Тотал Блек. Але з віком помітила, що чорний став підкреслювати зморшки, попливший овал обличчя, носогубки, якось в чорному стала виглядати погано, старить став мене чорний колір
Сейчас полно брючных костюмов и в спортивном стиле также , которые хорошо будут смотреться и на полной фигуре. И понятно костюмы разных цветов. Не чёрные.
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляПеремелица
А вы блондинка или брюнетка
Була брюнетка, а нещодавно висвітлилася в блондинку, поки ще не звикну ніяк до нового образу))
В мене був темний колір волосся і якось легше підбирала одяг за кольором, а висвітлилася і не можу зрозуміти, чому мені весь кольоровий одяг не подобається на мені. А в чорному тепер не ок, як висвітлила волосся, колір обличчя якийсь дивний на фоні чорного одягу і світлого волосся. Вжр мрію, щоб швидше відросло, то обстригти той блонд, щось мені він не зайшов. Може ще звикну
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
На повсякдень, це куди? На роботу?
Поки безробітна
ЛеньГуглить_правда• 17 мая 2024
Я такого треша не видела уже очень давно. Лютая безвкусица
Перемелица• 17 мая 2024
Короче, мало кому понравился такой костюм, на базарный похож
булоТАЙминуло• 17 мая 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Полные никому ничего не должны, и могут ходить в чем хотят. Но странно не понимать что чёрный хоть немного стройнит. Можно быть полным и иметь вкус
Пофиг. В чёрном жарко и для меня это траурный цвет. Ненавижу чёрный. И кстати другие тёмные цвета тоже вполне стройнят - темно-зеленый, темно- синий, марсала, фиолетовый например
автор Воленс-неволенс • 17 мая 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Дякую за вашу думку
Чорнобаївка• 17 мая 2024
Оба на кабана, лучше чёрный, что бы скрыть габариты
Чорнобаївка• 17 мая 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
На 200% мои мысли))
ХтоЯкщоНеЯ• 17 мая 2024
Ответ дляНиф_ниф
зачем визуально уменьшать ? для того что б вам нравиться, человек принимает себя таким каким он есть и нравиться себе .
Комусь дуже хочеться, щоб люди, які важать більше, ніж умовно 60 кг замоталися в чорне, відповзли і не псували ’картинку світу’