Меня не звали• 18 мая 2024

Батько 3 і більше людей - сама абсурдна категорія для броні!

Я під анонімом, я не троль. Я не хочу просто відкриватися!
Але батько трьох дітей - недоторканий король. І не має значення виховує він їх чи ні, тілько аліменти плоте. Від однієї жінки ції діти чині.
- І взагалі чого хлопець молодий не одружений має піти вмерти за того хто встиг трьох зробити..
- чого жінка і чоловік які одну чи дві дитини мають і більше можуть завагітніти гірше за того батька трьох …
- чого той хто спеціально зробили третього заради відстрочки тепер навіть в тилу не будуть служити
- чого одна чи дві дитини не заслуговують на батька
- чого саме їм така привілегії?
На питання їх тяжко утримувати, то скажу що їх не заставляли стільки народжувати. Це вибір був! А не обовʼязок ! А ті хто кажуть родіть собі то взагалі треш!
Кидайтеся, плюйте! Але такої категорії вдалі не повинно бути ! Бо це принижує всіх інших дітей!
S.s.s.• 18 мая 2024
Ответ дляCvetochek...
они улучшают демографию страны. поэтому им привилегии. а вы что делаете? живёте для себя и демографию не улучшаете, поэтому вам привилегий не положено.
обидно, но это факт.
Я вас умоляю. До 2014 года была льгота от 5 детей, но наши депутатишки перестраховались для себя любимых. Нафик им нужна та демография и вообще все.

Pіxel• 18 мая 2024
Кидайтеся, плюйте! (c)
Плюю
Было бы чем - еще бы и кинула
Will_Be...• 18 мая 2024
Ответ дляAlen_Ka
Ага, той випадок. Хоча по логиці, якщо зараз батько 2-х захищає дітей батька 3-х, то, коли не дай Бог, він загине, то батько 3-х просто обязан взяти на себе роль годувальника цих 2-х дітей.
А если отец троих, пятерых, защищает отцов, не одного отца, у которых по одному ребенку, или, вообще детей нет. Они,в случае его смерти, возьмут на себя ответственность о его детях, или это только в одну сторону работает?

Вот, мой многодетный муж воюет, и чего я тут не наслушалась - и сбежал он от детей, и заработать туда пошел, и, вообще, раз он многодетный, то обязан. Хотя, по факту, многодетных семей, на фоне всех семей - мизер, и многодетных, воюющих, не мало, ну, во всяком случае, исходя из процентного соотношения к остальным. Только, среди ’остальных’ - количество прячущихся, больше, чем общее количество многодетных...
Svetlana-7070• 18 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Дело не только в деньгах.
А воспитания, внимания, времени, заботы и т.д. одному и трем одинаково нужно?
В общем, у меня один, но я понимаю, почему у многодетных льготы и бронь.
А я не розумію , у мене 2 і я виховую їх одна з травня 22 року. Було 2 і6, зараз 4 і 8.
І от я працюю повноцінно і повністю офіційно,садік, школа, блекатути на 25 поверсі,магазини, хвороби …. І все сама.
Я в упор не розумію чим я гірше за жінку яка має 3 дитини і папашу на підмозі. Вони мене тупо бісять. Я така замахана що просто хочеться вити від цієї несправедливості і тупості
klux• 19 мая 2024
Ответ дляSvetlana-7070
А теперь мысленно добавьте себе еще третьего ))))
Плюс мелкие дети - обычно мелкие расходы
Svetlana-7070• 19 мая 2024
Ответ дляklux
Ви це серйозно за витрати ?
Natal_ka91• 19 мая 2024
Ответ дляklux
Пост не про витрати, а про те що з двома також тяжко. Буває ще тяжче ніж з трьома. Тільки жінка має це проходити одна чомусь, бо так вищі чини вирішили.

Natal_ka91• 19 мая 2024
Ответ для-Ань-
Автор, якби ви прочитали Конституцію України, ви б знали, що в Україні заборонена дискримінація. Дискримінація за статтю, за віком, за сімейним станом, за станом здоров´я, за переконаннями...
А також знали б права, свободи і обовязки людини і громадянина - це розділ ll, даю ссилку на Конституцію, прочитайте уважно:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
З тим що зараз твориться - Конституція на паузі.
-Ань-• 19 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Знімайте Конституцію з паузи і користуйтесь.
Згідно статті 5 Конституції України - єдиним джерелом влади в Україні є народ.
Natal_ka91• 19 мая 2024
Ответ для-Ань-
Ох, якби ж то...
AmazingLady• 19 мая 2024
Ответ дляCvetochek...
ну так логичнее выплескивать обиду на того, кто этот закон придумал и вообще кто нарушает конституционные права народа, на депутатов, коррупционкров, тцк шников на худой конец. а не на простых многодетных людей.
Не логичнее. Что дальше
klux• 19 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
И мое первое предложение как раз про это. Если женщине тяжело всего лишь с двумя, то пусть представит себя с тремя
Ну, и ’тяжело’ - это лирика, а финансы - суровая правда жизни. У меня дети в два раза старше, и только теперь я понимаю, почему муж всегда отказывался от третьего