Котомафия• 19 мая 2024
Як довго ви пили Біфрен?
Пила 2 тижні 2 рази в день. Почувала себе краще. Але коли перейшла на 1 таблетку в день стало гірше.
Директор Пляжу• 19 мая 2024
Мама пила не по інструкції
1 шт 1 раз в день о 19.00
Пила 3 тижні.
Була задуха, безсоння, комок в горлі. Стало легше. Супер препарат .
1 шт 1 раз в день о 19.00
Пила 3 тижні.
Директор Пляжу• 19 мая 2024
Зараз має його під рукою, але не пьє. Можливо рпз в тиждень. Не частіше
Твердая валюта• 19 мая 2024
Я пила с месяц точно. Но я 3шт/день потом постепенно на 2, потом на 1 и перестала.
Молчавочка• 19 мая 2024
Автор, ви ж зменшили дозу, чому дивуєтеся, що не допомагає? В інструкції написано приймати 3р в/д. Я приймаю 2р в/д, допомагає. Коли відчуваю, що вже потрібно - приймаю місяць.
Перекус беру завжди• 19 мая 2024
Ответ дляЛастоноша
біфрен плацебо, фуфломіцин)
Бифрен рабочий препарат. В Америке это габа, ее пьют ведрами, в гамалате б6 тоже габа. Просто бифрен не лечит, а снимает симптомы. Но иногда и это надо
Рожайтретьего• 19 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Он как легкий наркотик действует.
Нашли кого поставить в пример, американцев которые плотно на фарме сидят.
Перекус беру завжди• 19 мая 2024
Ответ дляРожайтретьего
Он как легкий наркотик действует.
Вы думаете Украина не на фарме?) смешно
Оскорбляю всячески• 19 мая 2024
Я не пью на постоянной основе. Понервничала- выпила. 1-2 дня обычно..
Котомафия
• 19 мая 2024
Ответ дляSo_so
Месяц пила 2к в день и потом по 1.
А по 1 шт, то ще теж місяць?
Котомафия
• 19 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы думаете Украина не на фарме?) смешно
Це 100%, я живу в маленькому смт, в нас тут аптека на аптеці. Аптек 7 точно є.
Котомафия
• 19 мая 2024
Ответ дляДиректриссимо
Раньше пила 2 нед. Сейчас врач выписал на месяц
По скільки штук в день?
Директриссимо• 19 мая 2024
Ответ дляКотомафия
По скільки штук в день?
Вообще по 3 назначили,а я пила по одной на ночь,но вижу что мало,с пн буду пить по две таблетки
Рожайтретьего• 19 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы думаете Украина не на фарме?) смешно
Думаю не настолько у нас все глубоко с обезболами и психотропами.
Перекус беру завжди• 19 мая 2024
Ответ дляРожайтретьего
Вы ошибаетесь
Котомафия
• 19 мая 2024
Ответ дляДиректриссимо
Я от сьогодні теж докупила його, і почну пити 2 штуки в день, хоча б ще тиждень.
Колись був збій нервової системи і Біфрен з Тріттіко поставили мене на ноги. Але це було років 15 назад і я не пам´ятаю по якій схемі я його пила.
Котомафия
• 19 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Трошки стало краще, то ж подумала, все буду зменшувати, поспішила
Директриссимо• 19 мая 2024
Ответ дляКотомафия
О,мне кстати тоже с бифреном выписали триттико,но почему-то побоялась я их пить
Ластоноша• 20 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
він не робочій, там нема речовин, щоб працювали. Габа - зовсім інші ліки, які дійсно працюють
Перекус беру завжди• 20 мая 2024
Ответ дляЛастоноша
Ну думайте как хотите, у меня нет цели вас переубедить
Ластоноша• 20 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
це доказова медицина)
Перекус беру завжди• 20 мая 2024
Ответ дляЛастоноша
це доказова медицина)
Не хотите не пейте мы ж вас не заставляем
Ластоноша• 20 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
ви несете в світ, що це супер ліки,а це не правда)