Джага-джага• Изменено 19 мая 2024

Муж сказал, что хочет развода...

Мы много ссорились, я часто срывалась и делала сильные скандалы. Но все равно мы потом мирились. А вот последний раз (это было две недели назад ), мы сильно поссорились. Я ушла на три дня к маме. Когда пришла и думала , что все будет нормально, он собрал вещи и ушёл. У нас есть дочка , ей 1 год. Он приходит к ней, видеться с ней. Но ко мне возвращаться не хочет. Вчера сказал, что хочет развода. Мне больно
Love_Love_Love_• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Нет. Здесь мизогония
Ви знаєте що це таке?

Фиона Шрековна• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Нет. Я здесь часто это вижу
Ви в своїй родині нічого не бачите, вибираєте те, що Вам вигідно для підтримки позиції вигаданої. Бачить вона))))
Джинци на Флісі• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Ничего, выгнала его, а потом бы помирились. У него другая баба 100%
Если бы меня супруг выгнал, на развод я бы подала на следующий же день. Никаких примирений с тем, кто выгоняет из дома, потом быть не может. Ибо это входит в привычку, а я не щенок туда сюда бегать
Ніколи не збрешу• 19 мая 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Автор- тріль. Просто не жирний, пише більш-менш. Але як вчитатися, то все зрозуміло
та це зрозуміло) але погодьтесь, таких немало і в реалі. У моїх знайомих дочка так бігала. Кілька раз приходив по неї, а в останній - наступного дня привіз всі її речі і подав на розлучення. Тоді вже вся сімейка побігла за ним
Ніколи не збрешу• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Нет. Здесь мизогония
патагонія
Джинци на Флісі• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
И что ж теперь все. Если развод, то ребёнка не увидет
Боже, где вы такие берётесь... Надеюсь, когда дочитал до конца, окажется, что Вы троль
Ніколи не збрешу• 19 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не перехоче
сподіваюсь, що так і буде
Ніколи не збрешу• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Я бы не убила его, как бы не хотелось
а з чого ви вирішили, що то про вас?
Добрая свекровь• 19 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Так, при таких стосунках і відношенні, кохання зійшло на нівець. А може ще є але інстинкт самозбереження переміг, що нормально.
Так если любовь сошла на нет - зачем говорить, что любишь?

Кумедний ґудзик• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Просто , чтобы показать ему , что он виноват
Бред
Фиона Шрековна• 19 мая 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Хто зна. Може він останнім часом що завгодно б сказав, лишень не виносила мізки. А може і правда є почуття, але життя з автором неможливе вже
Твоя подружайка• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Я хотела его проучить
проучили... себе)
Твоя подружайка• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Зачем вы делаете мне больно?
боляче ви сама собі зробили
1.коли вийшли за людину якій не довіряєте
2.коли народили від людини якій не довіряєте і маєте не стабільні стосунки
3.коли вирішили провчити
автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви знаєте що це таке?
Конечно
автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ой, причём здесь это, здесь сплошь и рядом женоненависничество и подлизывания мужикам
автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
И как сейчас все?
Ніколи не збрешу• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
И как сейчас все?
вже третій привіз речі
автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
а з чого ви вирішили, що то про вас?
С того
автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляТвоя подружайка
боляче ви сама собі зробили
3.коли вирішили провчити
Просто любила. Моя первая любовь((

автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
вже третій привіз речі
Третий муж?
Ніколи не збрешу• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Третий муж?
ні, лиш сожителі))))
Все знаю від і до• 19 мая 2024
Ответ дляБіле пальто
І мені було боляче.Але якщо чоловік,не бореться за жінку,а корчить з себе принцесу то нехай валить не тріада нерви.
За що боротися ? За істеричку ?
Фиона Шрековна• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
А я цього не бачу. Дівчата багато доцільних речей Вам написали. Мали б мізки, прислухались і можливо врятували родину. Але Вам це не вигідно, бо це ж треба на себе відповідальність взяти! Дитяча позиція вона ж простіша і більш знайома. Вам ролі жертви/агресора зручніші, а чоловіка Вашого від цього цирку верне, настільки, що не хоче з Вами більше мати сім´ю.
автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
А я бачу. Очень много здесь такого
Мизимец• 19 мая 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Мы не знаем, по каким причинам автор устраивала истерики
Ну якщо чоловік настільки поганий що постійно доводив автора до істерики, то чого тоді побиватися, що він від неї пішов?
Радіти треба.
Чи не настільки поганий був чоловік?
автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляМизимец
Радіти треба.
Чи не настільки поганий був чоловік?
Не настолько, но последнее время холодный, злой, на мне зло зганял. И я знаю, что мне изменял
Фиона Шрековна• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
А я бачу. Очень много здесь такого
Ви у власній родині нічого не бачите)))
Добрая свекровь• 19 мая 2024
Ответ дляМизимец
Радіти треба.
Чи не настільки поганий був чоловік?
Привычка. Да еще и ребенок маленький
автор Джага-джага • 19 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ви у власній родині нічого не бачите)))
Ну ну
Фиона Шрековна• 19 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Ну ну
Вже запізно нунукати.