Lena_Petrova• 20 мая 2024

С завтрашнего дня законы, подписанные Зе-имеют такую же силу?

Или все по-другому? Очень интересно
АстроДок• 20 мая 2024
Ответ длякласс123-7dcf
Конституція - на паузі.
да нет, это у Вас на паузе то, что между ушами: ст. 108 Конституції України ’ Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України’. Дальше логическую цепочку надеюсь осилите самостоятельно
автор Lena_Petrova • 20 мая 2024
Ответ дляAnonimka ya
Треба виходити з теми, нехай боти між собою спілкуються 🤣
Де ви тут ботів розглядаєте?я запитала-мені відповіли
АстроДок• 20 мая 2024
Ответ дляМимо_шла
Может ли президент быть легитимным после окончания срока его каденции.
В конституции чётко написано, что выбирают президента на 5 лет.
еще одна...вы все либо боты либо совершенно безграмотны, что одно и то же как бы
viter33• 20 мая 2024
Ответ дляМимо_шла
Вам же зверху чітко дали посилання на ст.108 Конституції - През.У-ни виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента У-ни.
Закінчення 5-річного строку не є підставою для припинення повноважень Президентом У-ни

+ відповідне положення з ЗУ ’Про правовий режим воєнного стану’, згідно якого вибори під час дії воєнного стану прямо заборонені ч. 1 ст. 19 Закону України ’Про правовий режим воєнного стану’. Заборона законом стосується всіх видів виборів: вибори Президента України, Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування.
rybka21• 20 мая 2024
Ответ дляМимо_шла
я питаю, який саме закон треба аналізувати на предмет відповідності Конституції
lus_so• 20 мая 2024
Так, поки на встановлено інше. Для цих питань є конституційний суд.
amoa• 20 мая 2024
Ответ дляZelenkа
Воєнний стан подовжено до 12.08.24. Тому виборів не буде, бубочка лєгітимний.
Цікаво за яким принципом обирають дати до якої продовжити воєнний стан.
viter33• 20 мая 2024
Ответ дляamoa
по 3 місяці
на більший строк по закону не можна
rybka21• 20 мая 2024
Ответ дляamoa
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text
drive105• 20 мая 2024
Ответ дляLana.._
А що кажуть про вигрібання чоловіків з маршруток? Можете дати посилання?
Смейтесь. Устроили охоту на живых людей. Скоро мужчины закончатся. Дальше женщины и дети
Peaceful sky UA• 20 мая 2024
он уже и так горя наделал, успел в последний момент все поподписывать.
S-lana• 20 мая 2024
сьогодні всі рашистські новості сайти пестрять заголовками про легітивність , вірніше, про вже нелегітивність Зеленського. Навіть алкаш медведев виліз.І ви, автор, туди ж.
Peaceful sky UA• 20 мая 2024
а когда это постановления КМУ были над Конституцией?
Конституцию похерили, макака Ахметова шось нацарапала в СЕВ - а украинцам грести?!
автор Lena_Petrova • 20 мая 2024
Ответ дляS-lana
А чому ви їх читаєте? В мене грудничок, нема часу читати цей бруд. Запитала у своїх називається..
drive105• 20 мая 2024
Ответ дляLena_Petrova
Автор, вы как ребёнок. Все божья роса. Вам же отвечают, сами видите
Lana.._• 20 мая 2024
Ответ дляdrive105
З чого ви взяли, що я сміюсь? Я цікавлюсь як захищатись, якщо що.
S-lana• 20 мая 2024
Тому що я - аналітик. І маю відслідковувати різні джерела інформації по роботі. Але ж не тягну це сюди, створюючі такі теми.
drive105• 20 мая 2024
Ответ дляLana.._
Каждый сам выбирает как ему защищаться. Наша семья и семьи моих друзей выехали полным составом. Мы выбрали этот путь . Какой выберете вы, вам решать.
_inka_• 20 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Є ч.3 ст. 11 ЗУ «Про правовий режим воєнного стану»: «У разі закінчення строку повноважень Президента України під час дії воєнного стану його повноваження продовжуються до вступу на пост новообраного Президента України, обраного після скасування воєнного стану». Думаю, пояснювати не варто далі про чинність підпису.
Жоден закон не вище конституції, а там чітко вказано скільки президент може перебувати на своїй посаді
viter33• 20 мая 2024
Ответ дляS-lana
Автор не ’туди ж’
Він/вона ’звідти ж ’)))
KozaNostra_I• 20 мая 2024
Имеют ли юридическую силу, подписанные с завтрашнего дня законы Зеленским, будет решать следующий президент и конституционный суд, если у них возникнет такая необходимость.
Стрекоза любви• 20 мая 2024
Ответ для_inka_
І що? Ваші дії?
rybka21• 20 мая 2024
ваші безглузді дописи нічого не змінять
в Україні діє принцип безперервності влади
KozaNostra_I• 20 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Юристы спорят о правильном толковании данной нормы...
S-lana• 20 мая 2024
Ответ дляviter33
Автор не ’туди ж’
Він/вона ’звідти ж ’)))
У вас в профілі взагалі тем немає. Підчистили ? Чому ? Щось там було не те і не так ? Так само можу сказати - не зрозуміло звідки ж ви
oposum• 20 мая 2024
Я ненавиджу нашого президента,всіма фібрами душі-ця сволота міг припинити цю війну і ЛЮДИ були б живі ,він утілізує своїми законами українців ,найкращі гинуть,а він стає заможнішим .Це пліснява ,яка вьїлась у нашу землю ,ні жоден президент не був такий цинічний як цей
viter33• 20 мая 2024
Ответ дляS-lana
І ніколи не було
Відповіді на запитання, які мене цікавлять - шукаю на інших ресурсах, не тут
А щодо даної теми - чистої води провокація (як і автор теми). Але абсолютно прогнозована провокація, заздалегідь попереджалося, що з 20.05 активно ’розхитуватимуть’ дане питання на усіх інтернет-ресурсах
viter33• 20 мая 2024
Ответ дляoposum
Війна була б, незалежно від прізвище Президента У-ни (або повна і беззастережна капітуляція)
Це президент іншої країни почав війну і довго до неї готувався
В Зе багато ’’гріхів’, але не треба і війну валити на нього
П.С. так, підготовка була недостатньою (дуже м’яко скажемо)
KozaNostra_I• 20 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
Відповідаю: ст. 108 Конституції України - в допомогу ’ Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України’
Данная норма Конституции призвана исключить двоевластие, когда после выборов новый президент уже известен, но ещё не произнёс клятву и не вступил в должность. То есть Старый президент уже вроде как и не президент, а Исполняющий обязанности президента. В данной же ситуации возник правовой вакуум, когда новоизбранный отсутствует. Иначе в Конституции было прописано « президент Украины исполняет свои обязанности до проведения выборов после отмены военного положения и вступления на пост новоизбранного президента Украины»
Стрекоза любви• 20 мая 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Юристы могут и дальше продолжать спорить. Все уже столько раз было сказано и расжевано, что добавить особо нечего.
Видно же, что росспропаганда активно разгоняет вбросы на эту тему с целью уменьшения международной помощи и дестабилизации ситуации в Украине.
Мое мнение, что каждый здесь должен отдавать себе отчет в том, какой меседж он несет и в чью игру играет. И вы тоже.