Булькаю• 21 мая 2024

Чи можна їсти банан при ацетоні?

OlenaMriya• 21 мая 2024
Да
Это же сахар

OlenaMriya• 21 мая 2024
Как кока кола
Вот Она Я• 21 мая 2024
У першу добу не можна годувати дитину.
З 2-го дня за умови, що напади блювоти скоротилися, можна давати дитині рідку рисову або гречану кашу, сухарики з білого хліба, пісні овочеві супи, печене яблуко, банан. Харчування дробове – часто, маленькими порціями.

За тиждень можна давати малюкові відварені яйця, м’ясо індички, фрукти і овочі, що пройшли термообробку (відварні, на пару), каші з різних круп, кисломолочні продукти.
А я женатая• 21 мая 2024
В лікарні нам казали що можна банан , перші дні це чай та сухарик
Ацетон був завжди при пневмоніях (
Княгиня пітьми• 21 мая 2024
Ответ дляВот Она Я
У першу добу не можна годувати дитину.

Не совсем согласна, пока ребенок не начнет есть ацетон не упадет. В первые сутки можно кормить, если у ребенка есть чувство голода, а оно есть если активно поить, то днём ацетон не держится 4+, а падает до о, если ребенок пьет и часто писает. Пока не писяет а рвет, тогда не кормить.
Кіна не буде• 21 мая 2024
Ацетон-це реакція організму на втрату глюкози. Коли її нестача і організм починає вибирати її з жирових запасів, побічний продукт розщеплення -кетони, які і викликають інтоксикацію. Інтоксикація викликає нудоту і блювання, що призводить до ще більшої втрати глюкощи разом з рідиною. Коло замикається. Щоб розірвати його, треба поповнити глюкозу в організмі, тому при ацетоні в лікарні саме її капають дітям. Але її можна і давати пити, якщо дитина п´є, маленькими порціями, по чайній ложці, але часто глюкоза 40% аптечна у великих ампулах. Або солодкий чай, або кока кола без газу. По чайній ложці, часто. Можна давати також підсоложені компоти, кашки, пастілу. Уникати слід жирного і молочного. Не силувати їжею, бо через нудоту може бути блювання. У кока колі є ортоіосфорна кислота, яка зменшує нудоту. Також є препарати для дітей у формі сиропів, які зменшують нудоту і прибирають блювання. Ну і плюс регідратація, багато пиття, хумана електроліт, регідрон, в аптеках є вибір. Голодні дієти-неправильна тактика, відсутність глюкози також затягує одужання.