#Пойду_кгадалке• 22 мая 2024

Протеїнові коктейлі

Дівчатка привіт. Хто пив протеїнові коктейлі для схуднення? Чи дійсно можна замінити 1-2 прийоми їжі ? І чи не хочеться після їх їсти? . І чи не викликають закрепів і чи інших побічних дій. Наскільки безпечними вони є ?
Можливо хто порадить щось щоб втамувати голод при схудненні?
Коротко опишу свою ситуацію щоб не накинулись коментатори типу «хоче легкого схуднення» чи щось типу того
Моя вага була 85 кг при зрості 156 см за два роки скинула 25 кг. (Без дієт, на правильному харчуванні + кожен день багато ходила)Була вага 60, ціль була 55. Після Пасхи набрала 3 кг і вага зупинилась. Зараз 63 кг. І ніяк не можу позбутись цих 8 кг ((( ще якийсь жор останні два місяці, постійно хочеться їсти(хоч фізичного голоду не відчуваю) і тягне на солодке, і ні, я не вагітна )))
Из Виа-гры• 22 мая 2024
мне они ни о чем, сытости не давали. Они ж созданы как источник белка для спортсменов, а не для похудений. Ну попробуйте.

Из Виа-гры• 22 мая 2024
проще уже на дефицит каллорий или какой-то марафон взять.
автор #Пойду_кгадалке • 22 мая 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ось я також думаю що білок більш для спортсменів щоб набрати вагу для мʼязів. Через це і хочу побачити реальні відгуки а не накручені на сторінках цього продукту, дуже багато реклами цих протеїнових коктейлів і так гарно все розписано, а чи правда то
Мэри Попкинс• 22 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Покупаете протеин и сами делаете себе коктейль. Кефир или йогурт+ фрукты или овощи, доза протеина и блендер. Всё.
автор #Пойду_кгадалке • 22 мая 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Цікава ідея, щиро дякую ☺️
katya-lucky• 22 мая 2024
Купила себе протеин и делали коктейли. Эффекта ровно никакого. То есть аппетит не уменьшает.