Анонім Перший• 21 мая 2024
Посоветуйте как бы вы приготовили ребёнку 1 год
Курицу с картошкой и брюссельской капустой?
Рецептов для детей нет) может вы как-то вкусно делали уже и посоветуете)
Не цілуюсь з бодуна• 21 мая 2024
Смачно , в вашому розумінні не вийде. Потрібно ж варене без солі і приправ.
Безпринципова• 21 мая 2024
Ответ дляКокосиха
В пюре перебить все блендером.
Навіщо вже в рік блендер той?
Кокосиха• 21 мая 2024
Ответ дляБезпринципова
Навіщо вже в рік блендер той?
Для вас новость, что можно регулировать помол?
Безпринципова• 21 мая 2024
З року дітей перевела на загальний стіл не не парилася. Але ми дуже гидотного нічого й не їмо, та й дуже солоне і гостре не любимо
Безпринципова• 21 мая 2024
Ответ дляКокосиха
Так а зачем? Зубы есть, зачем молоть в принципе?
КоКоКоКоКоКо...• 21 мая 2024
Ответ дляБезпринципова
Навіщо вже в рік блендер той?
Бо є діти, що давляться.
Мастер Пис• 21 мая 2024
Ответ дляБезпринципова
Навіщо вже в рік блендер той?
оце теж читаю і фігєю 🤦🏼♀️
Мастер Пис• 21 мая 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Бо є діти, що давляться.
це нормально, раніше треба було на шматочки переводити. так блендером і до школи можна молоти
Мастер Пис• 21 мая 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
спеції можна від початку прикорму
КоКоКоКоКоКо...• 21 мая 2024
Ответ дляМастер Пис
В меншої дитини перший зуб з´явився в 10 місяців. Всі троє почали їсти з року і двох місяців, але блендером перетерте любили ще довгенько. Наш тато і досі любить картопляно-гарбузове пюре, хоч пройшло 17 років, бо як спробував дитяче, попросив і йому таке готувати.
Мастер Пис• 21 мая 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
зуби взагалі не треба шоб їсти мʼякі шматочки (консистенції типу банана), діти чудово справляються з цим яснами.
якщо говорити про жування більш твердих шматків, то у жуванні приймають участь жувальні зуби, які зʼявляються в 2,5-3 роки, але аж ніяк не перший різець.
шматочки вводять ще до року. і якщо цього не робити то дитина дійсно буде давитися від незвичної їй консистенції.
КоКоКоКоКоКо...• 21 мая 2024
Ответ дляМастер Пис
Я періодично пропонувала всім трьом, але вони давилися. Поки не прийшов час.