ПРИКОРМЛЕНІ БАРИГАМИ ГНИДИ ПІДСТУПНІШІ ВОРОГІВ !
Другий фронт, який відкрили гниди в Україні, якось дивно лягає в концепцію Кремля зруйнувати ланцюг єдності. Кошти, які дехто витратив на рекламу ’Буде лише гірше’, можна було витратити на закупівлю амуніції для ЗСУ. Очевидно, що стояло зовсім інше завдання і мотивація, а саме політична. У декого політичне майбутнє опинилося на самому дні підтримки, а тому терміново треба збурювати в Україні океан ненависті.
ЩО РОБЛЯТЬ З ГНИДАМИ В ЧАС ВІЙНИ НЕ ТРЕБА ПОЯСНЮВАТИ !
Тю, не запускайте нервы, вам пишут
.
Кожен, хто перебуває на території України, може отримати анонімну та безкоштовну консультацію фахового психолога. Для цього достатньо зателефонувати з 11:00 до 19:00 в будній день за єдиним коротким номером 5522 з мобільного. Усі дзвінки безкоштовні для абонентів lifecell, Vodafone, «Київстар».
Надання цієї кваліфікованої психологічної допомоги запроваджено громадською організацією «Фонд Яніни Соколової» спільно із фундацією #ВАРТОЖИТИ за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.
Засновниця кол-центру, телеведуча та журналістка Яніна Соколова закликає телефонувати за номером 5522, якщо відчуваєте страх, тривогу, відчай та інші супутні відчуття. Адже говорити з психологом – нормально і корисно.
Нагадаємо, що в Києві також Контактний центр 15-51 надає психологічну допомогу людям із посттравматичним стресовим розладом.
.
Ответ длячаревна
Тю, не запускайте нервы, вам пишут
.
)))))
Боже, а роздули
Ответ дляGarnoKvit
Лєнка, ти переживаєш, шо твому Вовчику скоро придеться звільнити крісло? Але ж придеться. Бо він набрид навіть тим, хто за нього голосував.
можна все зрозуміти,але таке -це вже зовсім треш,навіть для сєкти.знущання над людьми у війну та ще й за бабки вкрадені
Ответ длячаревна
Тю, не запускайте нервы, вам пишут
.
Ну, місія наче благородна, але виконання... такі банери самі по собі здатні викликати чи поглибити депресію у схильних до неї людей. Хоч би знак питання в кінці ставили. А то наче ствердження. Діє на підсвідомість як НЛП
diamond_shop• 22 мая 2024
Ответ дляsahkana
капець.ці сиvоматні зовсім уже тю тю.
скарга! задовбали! друга тема за пару годин
Ответ дляБасина
саме так.зайшла тільки що на фб в групу сєкти.відосік-сидить якийсь поц і сто раз одне і те саме-зеленскиий утопиив країну в кровііііі зеленський виииинен у війнііііі -я в шоці.
Байрактарочка• 22 мая 2024
невдала реклама яніни соколової, але муркє в дуркє сивочолий скрізь мєрєщєтся 🤡 одержимість прям
Ответ дляGarnoKvit
Це ви про Коломойського, спонсора нашого Володі?
ні,це про вашого,він же засновник партії регіонів разом з друзями Народний депутат III, IV, V, VII та IX скл. (1998—2014, із 2019). Засновник «Партії солідарності України», один зі співзасновників партії «Трудова солідарність України», що згодом змінила назву на Партія Регіонів[⇨]. Працював міністром закордонних справ (2009—2010) в другому уряді Юлії Тимошенко і міністром економіки і торгівлі (2012) в першому уряді Миколи Азарова. Був членом Ради Національного банку України (2007—2014). 4-й секретар РНБО (8 лютого—8 вересня 2005). В 2004 році був головою виборчого штабу кандидати в Президенти Віктора Ющенка. Один зі лідерів Помаранчевої Революції.-це все про петра
Olenka_bum• 22 мая 2024
Ответ дляsahkana
тридцять років грабували Україну і обкрадали українців, а тепер думають,у людей амнезія
Так. Амнезія, бо як голосували за покидьків так і голосують, тільки сьогодні ще й з явними психологічними відхиленнями