Біле пальто• 23 мая 2024
Як побороти тягу до солодкого
Стараюся правильно харчуватись, нічого смаженого, а от з солодким не можу, дуже хочеться їсти солодке і із-за цього не можу скинути вагу((( ще й працюю де солодощі постійно у вільному доступі (
Кукарачка• 23 мая 2024
Перетерпіти якийсь час, потім звикнете і буде просто.
Хром знижує тягу, але не на 100%
Молчунья• 23 мая 2024
Збалансувати білки, жири і вуглеводи. Додати фрукти і ягоди в першій половині дня
Глаза_в_3_карата• 23 мая 2024
Мне только кето помогло. Полное исключение углеводов (кроме овощей).
Вот вчера у сына был ДР, ели тортик. Мне его не хотелось) Просто посидела за столом со всеми, попила чай. Все ели передо мной тот торт, а мне пофиг вообще) Раньше не верила, что такое возможно.
Біле пальто
• 23 мая 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А ви раніше любили солодке?
Біле пальто
• 23 мая 2024
Ответ дляМолчунья
Я алергік майже на всі фрукти алергія а от цукерки як за милу душу
Безпринципова• 23 мая 2024
У меня тяга к сладкому только перед месячными та и вообще жор начинается)))
Невісточка ж• 23 мая 2024
Мені хром допоміг. Чи самонавіювання від хрому, але яка різниця, бо солодкого не хочеться справді. Можу зʼїсти печенюху, або відкусити та кинути, бо нема такого бажання. А чоловік теж зі мною хром пив, але як топтав солодке, так і продовжував, з ним не спрацювало
Ненька наша• 23 мая 2024
у мене от діагностували хворобу, при якій солодке категорично заборонено і тільки солодке. Вже тепер перехотілось, бо розумієш бо здоров´я важливіше
ПодругаМужа• 23 мая 2024
Я была большой сладкоежкой
Но как начала есть больше Жиров (жирная рыба, орехи, тв сыр, авокадо), так тяга и пропала. Иногда, бывает хочется сладкого, но не так часто и не в таком количестве , как раньше
Глаза_в_3_карата• 23 мая 2024
Ответ дляБіле пальто
А ви раніше любили солодке?
Да, шоколад очень. Тортики типа тирамису, панна котта. По три ложки сахара в чай-кофе... Йогурты сладкие, это вообще была моя слабость, могла ведерко 500 гр слопать за раз.
Но я и мясо-рыбу очень люблю. И вообще пожрать люблю, так что кето мне зашло на ура)
фан L.O.S.T.• 23 мая 2024
білку їсте достатньо? від недостачі може тягнути на солодке, або банально, звичка, бо солодощі це швидкий дофамін, організм потім потребує ще і ще
ЗабежАЛОЧКА• 23 мая 2024
Я купила эритритол.Готовлю себе с ним всякие десерты.В кофе кладу ложку сахара, ложку его.Раньше было 3 сахара.