Анонім Перший• 23 мая 2024

Какая у вас была самая необычная покупка в интернет магазине?

Я купила конфеты в интернет магазине
Аnnеt• 23 мая 2024
купила когда-то агрегат, который по идее должен был показывать где в стене проводка проходит. херня полнейшая. доставка дороже вышла самого чудо-девайса.
Поліцейський патруль• 23 мая 2024
Купувала воду минулого року, звичайну воду. З магазину під моїм домом. Вони її стільки навезли, що стояла всюди та вода до стелі, навіть в самому магазині в залі, заважала ходити покупцям. Що там трапилося я не знаю, але через інтернет, доставкою курьером було дешевше, ніж мені спуститися самій, і занести до хати.
Єдина умова від здається 12 чи 16 бутилок замовлення.
Фіфачка• 23 мая 2024
Ответ дляБрюльтик
Ооо, наші сусіди такого вивішують за балконом кожного на новорічні свята, тільки розміром з людину, він мене лякає кожного року, ніби хтось повісився в них на балконі, це жесть, як ще вітер ним тиліпає , прямо моральна травма щороку, різдво, свята і виходиш з під´їзду, а тут їхній вішалник теліпається
Дякую, розсмішили , можливо й добре, що мені дістався малюк))
Поліцейський патруль• 23 мая 2024
Ответ дляБрюльтик
А я б собі таких парочку на город прикупила)
Слоник-тоник• 24 мая 2024
стыковочная планка на столешницу . цена около 30грн ( нигде не было у нас в городе) и доставка ее 100грн
Слоник-тоник• 24 мая 2024
и в 22 году соль Артемсоль на олх.
Плету корзинки• 24 мая 2024
З Тему всякої фігні замовила на 1300. Основне, чисалка для кота😸😸😸
Цветов Мне срочно• 24 мая 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не купила, але пропонують на продаж смарагдових тарганів)
Гарненькі такі!
Цветов Мне срочно• 24 мая 2024
Колись з якоїсь вайбер групи замовила різні солодощі, типу по оптовим цінам, цілий ящик, щоб зекономити, але сім´я з 5 солодкоїжок, справилися за три дні.
Пуки-куки• 24 мая 2024
Вібратор