Гопница-Советчица• 24 мая 2024

Кто там постоянно топит за Люкс украшения? Смеюсь!

Вот создаются темы об украшениях. Придет условная Советчица и будет говорить, что вот, только Тиффани или Ван Клиф оригинал, а наше производство «какашка».
Да, у меня нет люкс украшений, при этом я понимаю, что там нет какого-то бомбического качества, которое соответствует цене украшений.
Вот пример, подписана на Люкс секонд хенд.
Предлагают Ван Клиф с «царапками»
Милота• 24 мая 2024
Так такое на фиг никому не надо, к о спокойно за 4 может взять, за 3 б у не надо.

Свисток ля-минор• 24 мая 2024
Вы бы ещё сравнили кашемировый свитер с катышками из секонда с новой лютой синтетикой, тоже смешно будет.))
Дама-мадама• 24 мая 2024
Вы не знали, что металлы и камни могут царапаться? Золото еще и перетирается, не покупать?
Малявка ще та• 24 мая 2024
А з якою ціллю ви підписані на люкс секонхенди, якщо ’нет бомбического качества’
Помидорина• 24 мая 2024
сумки тоже покупают люкс со стертыми углами и потом реставрируют
Закуйовджена життям• 24 мая 2024
Ответ дляМалявка ще та
Посмеяться, автор так себе настроение поднимает))
Малявка ще та• 24 мая 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Це Бути ярим противником пластики, і підписатись на всіх пластичних хірургів
Меня много• 24 мая 2024
І безкоштовно б не взяла ті прикраси. Не люблю прикраси взагалі. На мені тільки золоті сережки.
Помидорина• 24 мая 2024
Ответ дляМеня много
это золото как лом стоит,а бренд хоть и поцарапанный если винтаж дороже можно продать

З горіха зерня• 24 мая 2024
Ответ дляМеня много
Вы ездите на трамвае и смеётесь с бу мерса?)))
Kusalochka• 24 мая 2024
Интересно, а кто тут топит за люкс украшения? Никогда не читала
АфродитаПетровна• 24 мая 2024
Выглядит как детская побрякушка с рынка. Ладно бы ещё бриллианты, платина, а это.... Ото у людей вавка в голове брать такое за 3-4 тыс евро
Помидорина• 24 мая 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
спрос рождает предложение
Меня много• 24 мая 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ні, звідки ви таке взяли? Просто мені що тіфані, що не тіфані, якось всеодно
Меня много• 24 мая 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
А з чого воно зроблено ?
АфродитаПетровна• 24 мая 2024
Ответ дляМеня много
А з чого воно зроблено ?
Похоже на серебро
Міс Всесвіт• 24 мая 2024
Мы топим тока за брУльянты
З горіха зерня• 24 мая 2024
Ответ дляМеня много
Ой, це я промахнулся, це Автору було. Ну все одно не все одно а сережки ви носите Золоті, було б все одно не носили взагалі, або б якась біжутерія, це ж ви якось вибирили свої золоті сережки правда,хоч і все одно?)))
__Jane__• 24 мая 2024
Вчера рядом с маршруткой остановилась перед светофором. В маршрутке сидела женщина с сережками ’ клевер’ в ушах. Это они топят или кто? Или те, кто с биркин и лв в метро ездит? Ну ок, пусть ’ топят’, на здоровье🤷‍♀️

__Jane__• 24 мая 2024
Ответ дляМеня много
+
Каляка маляка• 24 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Катышки легко убираются, свитер стирается - запаха нету и носить можно с удовольствием. А синтетика, то жах(
Меня много• 24 мая 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Сережки подарували на ювілей))
Я просто не люблю прикраси, вони мені заважають. В мене лежать золоті прикраси, обручки, цепочки. Все подарунки. А сережки ношу, бо вуха проколоті)), але цим сережкам вже незнаю скільки років. Колись думала нові купити, але так і не дійшло до вибору))
Соображалочка• 24 мая 2024
Как можно всерьёз циклиться на шмотках, бирюльках и брендах?) Ну как? Это что в голове вообще?)
Ms. При теле• 24 мая 2024
Та ну нафіг. Я напевно не того поля ягідка. Мені вистачає моєї улюбленої Пандори
П. С. Ціни приблизно такі ж, але в гривнях
Лівий Локіть• 24 мая 2024
Люкс - это не значит качество, имею обувь пару пар, украшения- не стоит своих денег это 100%
З горіха зерня• 24 мая 2024
Ответ дляМеня много
Сережки подарували на ювілей))
)) у мене прколоті вуха, сережки років 10 не ношу, дивне пояснення, звичайно, ви носите бо вважаєте що вам гарно, і виявляється що у вас там лежить купа прикрас, не передарували, не віднесли в комісійний і навіть не казали не даріть, вам же не за один раз надарували той список що ви написали. Це називається вигул своя ’а от Я’, ну як і у автора, це також можна робити, але потрібно бути послідовно , люкс фу, ну фу, що людина із такими переконаннями робить на спеціалізованих сайтах, прикраси фу, ну фу не носимо, просимо не дарувати, а то тут фу, а тут і сережки і купа всього
Ms. При теле• 24 мая 2024
Ответ для__Jane__
А Біркін це хіба люкс, хіба дорого? Звичайне взуття. Відкрию вам секрет: багато хто приїздить до центру міста на автівці і потім за потреби на метро, бо так швидше і не треба шукати місце для парковки чи потім шукати автівку, яку евакуатор забрав
__Jane__• 24 мая 2024
Ответ дляMs. При теле
Біркін- це сумка ермес. Названа в честь Джейн Біркін ,- актриси. А не оті ваші страшні лапті з фото. Я так розумію, що ви одна із тих ’ топлячих за люкс’. А секрет ваш я взагалі коментувати не буду, тримайте його при собі,на то він і секрет
Забризкана водою• 24 мая 2024
Нам навязують отой весь люкс, моду а ми хаваємо і платимо за це гроші. За престиж. Воно б потрібно було вам, якби не мало гучноі назви? Якби продавалося не в бутіку а на рокладці на ринку?
Сама іноді ведуся на бренди але розумію що то дурня.
Меня много• 24 мая 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Не писала, що прямо фу, це вже ви додумали))
Я не гонюся за брендами. Для мене бренди не мають значення як і самі прикраси. Бо вони мені заважають на тілі. Я не можу коли на пальці тисне обручка, бо руки набрякають та й в побуті заважає. І цепочку перестала носити, бо просто дратує той ланцюжок на шиї. А з приводу віднести в ломбард, то були думки, але Дякувати Богу поки такої необхідності нема. Хоча бабусині сережки вже здала, бо були потрібні гроші на лікування. Ланцюжок і кілечко і сережки (гарнітур) подарували, я трохи поносила і поклала в шухлядку (ношу лише сережки), цепочка та сережки ще є мамині у спадок перейшли, віддала мені їх перед смертю, сказала хай будуть тобі, може гроші будуть потрібні. Не так вже й багато прикрас, як вам здалося.