Поддакиваю иногДА• 16 декабря 2024
Розшукується зефір.
Дівчата, може допоможете знайти виробника зефіру лише за описом?
Не знаю ні торгової марки, ні зовнішнього виду пакування, нічого. Лише бачила, що постачається у великій упаковці, це ваговий зефір. Там були дуже блідо-зелені ( ніби колір шавлії, але ще блідіший), дуже блідо-жовті, дуже блідо-лавандові. Сподобалося, що кольори не яскраві, не переборщили з барвником. Там навіть не колір, а скоріше, відтінок кольору. І на смак цей зефір не нудкий, не пересолоджений. Цукор на зубах не рипить, дуже приємна структура, такий пружний, дуже смачний.
В нас він продавався лише в одному місці. Продавці його фасували по кілька штук. Напевно, я його сама весь і з´їла. Потім прийшла, кажуть нема, буде в понеділок. Сьогодні прийшла, а вони мені так гордо: є ваш зефір. І показують на зовсім інший. Ну я взяла на пробу, але ну зовсім не те. Якісь яскраві кольори, багато есенції смакової і солодий, аж щелепи зводить.
Хочу найти виробника того смачного, але навіть не знаю як його знайти. Рию гугл, але все марно.
Може є любителі зефіру, які впізнають за описом і підкажуть виробника. Буду дуже вдячна)
Оцененная• 16 декабря 2024
У Рошен есть бледно-зеленый весовой, но я его не люблю, а вот тут часто хвалят. Зайдите гляньте, может опознаете
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Скоріш за все Стімул
У нас зефір Стімул продають лише білий і блідо-рожевий.
Його хвалять за те, що зроблений на агарі, а не на желатині.
Хоча мені на смак більше подобається зефір Жако.
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Ні, точно не Рошен. Вони свій зефір по точках не постачають, лише в своїх магазинах продають.
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Богуславна посмотрите.
А вообще, вы пробовали в Сильпо их зефир? Манговый, это просто бомба.
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
Ще у Варусі продається зефір, схожий на опис автора. Тільки там немає лавандового кольору - є блідий зелений, жовтий, рожевий. Упакований по 4-6 штук в пакетики прозорі.
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Лучше вам не знать, где и как делается зефир Жако
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Вот мой любимый
Такого взагалі не бачила у продажі.
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Скоріш за все Стімул
Глянула. Схожий на вигляд, і зефірини такої ж форми, але нема такої великої упаковки, де було б три кольори. Тому, не впевнена, чи це він. Там в магазині була велика упаковка.
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Богуславна посмотрите.
Ні, в нас нема Сільпо, лише АТБ, на жаль. Маленьке АТБ.
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
От взяли і прям апетит зіпсували)))
А я саме раділа, що вони так гарно стали пакувати - кожна зефіринка в окремій упаковочці, ніхто руками її не мацав...
І який тепер зефір купувати?
Підозрюю, що всі інші роблять так само, просто ми про це не знаємо.
І який тепер зефір купувати?
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну він може більше до рожевого. Важко описати колір, бо той не колір, а легенький відтінок. Мені здавався більше до лавандового, чи то може чорничний був, але дууууже блідий.
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
От взяли і прям апетит зіпсували)))
І який тепер зефір купувати?
Может, кстати, руками и не мацали, у крыс же лапки, а не руки
Сунуся в чужі справи• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Теж обожнюю Жако. Біло-рожевий
Сунуся в чужі справи• 16 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Вот мой любимый
В Києві такого не бачила
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ні не він. Там зефірини іншої форми.
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Богуславна зефир смотрели? Похожие цвета у них все есть.
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ні, не він, на жаль.
Смешнюча• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
А ви працювали на заводі Жако?
Сунуся в чужі справи• 16 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Якщо не стимул, то часна пекарня якась
Кукусик• 16 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Скоріш за все Стімул
Вот мне тоже напомнил бледнозеленый как их грушевый
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
А ви працювали на заводі Жако?
Завод, это прям громко сказано. Так, цех. Кум работал.
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Богуславна посмотрите.
А мені Богуславна не сподобався - дуже солодкий на смак.
Хоча на вигляд привабливий - нещодавно був у Сільпо на акції, то його швидко розмели.
Аноним_1859• 16 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Так можна сказати про багато виробництв
Поддакиваю иногДА
• 16 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Якщо не стимул, то часна пекарня якась
Ну він не випікається, тому навряд це пекарня. Якийсь кондитерський цех, можливо. Але хочеться знайти, бо поки що це найсмачніший зефір, з тих, що я куштувала.
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Так я про вкус ничего и не говорила. Просто помогаю автору в розысках.
ЧорноброваЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
В Києві такого не бачила
Це Харків мій виготовляє
Він просто вау )легкий , в міру всього
Присмак чорної смородини і тд.
Він просто вау )легкий , в міру всього
Присмак чорної смородини і тд.
Залетна Я тут• 16 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я теж подумала, що це міг бути якийсь ваш локальний виробник, про якого ми не знаємо.
Колись у нас на базарі з ящиків продавали і кольоровий зефір, і маленькі зефірчики - ніколи такого у мережевих магазинах не бачила.
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Ответ дляАноним_1859
Так можна сказати про багато виробництв
К сожалению да. Предприятий, которые выполняют хоть основные санитарные нормы у нас мизер. Может процентов 10-15, от общего количества.