всемВсёИмного• 25 мая 2024
Покупать хатку до 5 тыс дол или тратить эти деньги на аренду квартиры?
Здравствуйте! Скажите пожалуйста как поступить.. Дом до 5 тыс это отсутствие туалета, водопровода, печное отопление. Мужской помощи не будет. Но это уже твое. Или аренда квартиры в которой есть удобства. Есть квартира в харьковской области, не знаю сможем ли там жить, знать бы, то и вопросов не возникло.
Результат:
вже голосів:
167 (42.39%)
Аренда квартиры
162 (41.12%)
Дом свой
65 (16.5%)
Результат
Агент Пинкертона• 25 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
Подтверждаю)
В селе, где у меня дача, 2 нормальные школы, магазин на каждом кутке и классный интернет)) Больше всего всех инет удивляет😄 ’Городские’, видимо, считают, что люди тут всё ещё в жупанах ходят))
В мене в глухому селі де залишилось хатин 20 жилих і то інтернет провели кому потрібно було
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
я не знаю, что вы топите и чем, бабушка подкидывала постоянно, но утром нос из под одеяла не возможно было высунуть. и протапливается хата далеко не сразу. у бабушки была обычная груба.
То така комину. Що все тепло як в трубу
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Зараз кладуть такі пічки, що реально тепло. Щей дуже гарний кашель, як колись старовинний.
Погоджуся. Тепло і довго і не в одній кімнаті
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
От в мене дома опалення газове. але стоїть ще кахельна грубка. То якщо я в ній попалю дві години дровами.Щоб нагрілася, а не лиш кананцем світила. То при середній зимі на наступний день ще не менше 20 градусів. То може бабушка тільки підтримувала вогонь хмизом яким.
_Alekssandra_• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Нет не умею. Но теперь я понимаю что мне это не очень подходит. Буду искать с газом.
Конечно. Газовый балон - это отдельная тема. Я бы не смогла его сама поставить, прикрутить. А купить этот газ, балон заправить - тоже проблема.
Снег почистить, снова же.
В глухих сёлах так замечает, что выйти к цивилизации нельзя.
А люди?! Я не могла хлеб купить, не могла застать. Спросила у бабушки, которая к моей бабушке в гости пришла, когда уже идти за тем хлебом (а идти минут 30), так она мне заявила ’тобі не продадуть, бо ти чужа’. И это работник церкви местной.
Есть там и хорошие, конечно, люди. Но к переселенцям отношение так себе.
Снег почистить, снова же.
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну автор пише казки, які будинки в житловому стані за 5000 в західній частині України.
Є такі ціни. Тільки не близько коло міста. В нас село 10 км від обл.центру. Хати продавалися по 10-8 тисяч. З газом. Правда без умов. Люди переробляють собі по можливості. Але можна просто освіжити косметику і жити. А далі від міста то можна пошукати і дешевше і кращі.
_Alekssandra_• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ок. Как на жизнь зарабатывать?
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
Ответ для_Alekssandra_
Ок. Как на жизнь зарабатывать?
Ви думаєте ті села порожні? Люди живуть, працюють. Хто доїжджає до обл.-рай. центрів. Хто на місці щось шукає-організовує. Автор медсестра. В мене знайома тільки на уколах-крапельницях-масажах має непоганий заробіток. А взагалі то, я тільки про ціни. А автору порадила краще кімнату в місті невеликому шукати. Бо таки без чоловічих рук непросто в селі.
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Знайомий в селі ставить крапельниці, уколи, масажі, плюс вміє стригти. Завжди при ділі.
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
От для прикладу. Райцентр.
Те що попалося на очі. Не хороми. Але і не гуртожиток. Думаю що всі комунікації мають бути.
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
А то вже село. Величеньке . Але село. Певно до райцентра (Борщів) км 10-12
Крошка Енот• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
От для прикладу. Райцентр.
1 комната в хате у чорта на рогах? кому оно надо?
Крошка Енот• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
господи, зачем вы это делаете? там даже окон нет. интернет у автора есть. она ищет жилье, что б можно было жить, а не просто выбросить деньги
Подвійна веселка• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Спасибо, то есть глину нельзя брать?
Не слушайте фигню, номально в глине, и побелка это самая экологичная краска. Это основа всех водоэмульсионок.
Чай не пью, только кофе• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
В нас немає, навіть 40 км від обласного центру. Будинки 30-50 тисяч у о
Чай не пью, только кофе• 25 мая 2024
Ответ для_Alekssandra_
Ок. Как на жизнь зарабатывать?
Так як не вміє працювати, то і в Києві на мінімалку живе.
ВсеЧетко• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
Вообще странное объявление. На фото есть и окна и забор. А в тексте сказано, что нет.
Чай не пью, только кофе• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
Автору надо
Чай не пью, только кофе• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
А що вона хоче за 5000 в західних областях? гараж дорожче коштує
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
Так я не шукаю автору. А просто для порівняння по населених пунктах. В селі придатну для проживання але глухому ціна може бути і 3-4 тис. Наприклад автор не може знати всіх населених пунктів. А так може мати вже орієнтир.
Ответ длявАлнуюся сильнА
Це ще дешево у вас.
Крошка Енот• 25 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
потому, что автор не понимает, что з-а такие деньги что то нормальное купить не возможно. вот зачем ей хата без окон?
Чай не пью, только кофе• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
Все автор розуміє. Вона живе, якщо це правда, біля Ужгороду і добре знає скільки в західній частині України коштує будинок.
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
Ну пише недалеко від центра міста. Затишок можна собі створити. Якщо нема грошей, то на мою думку цей варіант буде кращим аніж в селі без комунікацій. Звичайно що не хороми. Але і не село.
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ой, ні, лише не Борщівський р-н . В мене мама родом з Борщівського р-ну, я би там нічого не шукала, дуже важка логістика з обл.центром, чи великими містами поряд, доріг практично немає.
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ця хата буде холодною, знаю я як вони будують, все тепло вилітає в трубу.
Борода• 25 мая 2024
Ну купите ви хату в селі за 5т . Припустимо . А робота у вас віддалена ? Скільки вам років ?
Леди_на_драндулете• 25 мая 2024
У нас в городе люди двушку без ремонта купили за 5 тыс. Горишние плавни Полтавська область