Ядвига Юсьлегко• 25 мая 2024
Хто куди після 9 класу? Київ.
Навчальний рік майже всьо...9 класів відбули, відучились. Дівчатка, порадниці, хто куди відправляє дітей після 9 класу?
Допоможіть порадою, бо вже не витримую цього тиску. Дитині якось всеодно. Хлопець.
Я переживаю, думаю як краще.
Війна триває, як буде навчання далі?
З цими ПТ і блекаутами. Якійсь марафон типу "гри в кальмара" ей бо...
Чи це взагалі можна назвати навчанням.
Територіально цікавить лівий берег, або зелена гілка метро.
Я переживаю, думаю як краще.
Війна триває, як буде навчання далі?
Чи це взагалі можна назвати навчанням.
Результат:
вже голосів:
10 (37.04%)
В 10 (за середньою освітою)
8 (29.63%)
Ваш варіант
4 (14.81%)
В технікум (правий берег)
2 (7.41%)
Закордон (здобувати знання)
2 (7.41%)
Закордон (від війни>блекаутів)
1 (3.7%)
В технікум (лівий берег)
0 (0%)
В 10 (бо безкоштовно)
0 (0%)
Навчання 10 в приватній школі
0 (0%)
Навчання 10>11 он-лайн
культУра• 25 мая 2024
У мене дівчата пішли в коледжі Києві на правому. Але для хлопців однозначно закордон я б розглядала.
Перловая Кашка• 25 мая 2024
Я бы рассматривала за границу. Для парня такого возраста. Блекауты здесь это не самое страшное что может быть. Вообще непонятно чего ждать.
культУра• 25 мая 2024
Ответ дляКопуша
Яка різниця який берег?
Тому що якщо тривога то дитина не добереться на пари/додому
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ дляКопуша
Яка різниця який берег?
Немаю власного гілекоптєра, тому берег для мене має значення. Значно приємніше сісти на м.Осокорки і їхати допустимо до м.Печерська або, окей, до Лук´янівки. Теоретично доїхати до Кирилівської церкви (у разі повітряної тривоги) вже буде проблематично, а додати до цього зимову пору року, то взагалі, задача з зірочкою. Звідси і питання, чи потрібен той коледж, може краще до школи (7 хвилин від дому).
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ длякультУра
Дякую. Дівчатка то
Прислухаюсь.
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ длякультУра
Дякую, Ви все вірно зрозуміли.
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ дляКубик Рубика
В 10 клас йти це як на мене втрачені роки. Краще технікум
Що порадите? Із власного досвіду або що цікавого чули для дітей або від дітей такого віку?
Кубик Рубика• 25 мая 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не знаю. Чесно. Мій ще малий. А ви дивіться по вподобаннях.
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ дляКубик Рубика
Дякую.
Копуша• 25 мая 2024
Ответ длякультУра
Для статистики хто куди пішов яка різниця? Про берег школи чомусь автор не питає?
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Дівчаткам, які питають про берег.
Є технікум, але ж знаходиться на вул.Білицька, 38 б. Як туди добратись від м.Осокорки?
Легко!
Сіли в метро, на стиковочній станції м.Золоті Ворота пересіли на м.Театральна, звідти до м.Берестейська, а потім ще на 14 трамвайчику.
І так двічі в день, 5 разів на тиждень.
І це не факультет ’олігарх у 23’, а звичайна професія.
Питання, чи треба ото всьо за умови : війна, повітряні тривоги, відключення світла, 3 години в дорозі, ранкова пересадка з гілки на гілку в метро (хто розуміє той зрозуміє).
Повторююсь, не факультет супер престижного, супер технікума з рівнем ’після 2 курсу в крісло зам.міністра’.
Легко!
І так двічі в день, 5 разів на тиждень.
В танке• 25 мая 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Дівчаткам, які питають про берег.
Легко!
І так двічі в день, 5 разів на тиждень.
Легко!
І так двічі в день, 5 разів на тиждень.
Ну прям не учеба, а одни плюсы. Аттракцион невиданной щежрости. Тут уже подвох какой-то.
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ дляКопуша
Там де в опитуванні про школу, не вліз допис про берег, але я думаю, що воно все інтуітивно зрозуміло.
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ дляВ танке
Так отож.
культУра• 25 мая 2024
Ответ дляКопуша
Тому що школа в 7 хв ходи від дому
Чумачечая_• 25 мая 2024
Пошла и я посмотреть что оо, моему 13.
Киев энергетический колледж
Берет без Зно и НМТ лишь бы приходили .. нехватка студентов уже..
Капец...
А ведь нужны будут электрики и смежные спецы..
Но я своего туда не пошлю..
Хоть территориально очень рядом..
У мамы брат погиб, был электриком..
Я боюсь электрики..
Хочу в автотранспортный, блин, но он далеко ..
Но еще 2 года у меня есть.. думаю..
Может и сын куда то сам захочет, сейчас не знает...
Киев энергетический колледж
Капец...
Но я своего туда не пошлю..
Хоть территориально очень рядом..
У мамы брат погиб, был электриком..
Я боюсь электрики..
Но еще 2 года у меня есть.. думаю..
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ дляпьЯНА
А при чому тут ’береги’ ? Питання вчитись чи не вчитись.
Вчитись має бути комфортно!
Я за комфорт у всьому. Зараз проживаючи у столиці, я не можу своєму сину гарантувати безпеку, а комфортне навчання, чому б ні?
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ дляЧумачечая_
Пошла и я посмотреть что оо, моему 13.
Киев энергетический колледж
Капец...
Но я своего туда не пошлю..
Хоть территориально очень рядом..
У мамы брат погиб, был электриком..
Я боюсь электрики..
Но еще 2 года у меня есть.. думаю..
Киев энергетический колледж
Капец...
Но я своего туда не пошлю..
Хоть территориально очень рядом..
У мамы брат погиб, был электриком..
Я боюсь электрики..
Но еще 2 года у меня есть.. думаю..
Я теж свого туди не відправлю. Але, багато технікумів, які мають подібні характеристики (їхати не зручно/не є тією професією щоби заради цього вставати о 5 ранку і 3 години в день марудитись в громадському транспорті).
Тому і звернулась до порадниць, бо тут лише добрі дівчата з класними порадами, історіями і досвідом.
Чи не так?
Копуша• 25 мая 2024
Ответ длякультУра
Тому що школа в 7 хв ходи від дому
Совершенно необязательно, кучу детей возят в сильные лицеи, гимназии через весь город.
Ядвига Юсьлегко
• 25 мая 2024
Ответ дляКопуша
То абсолютно їх право і їх вибір. Усього лише 2 зупинки на метро відділяє мого сина від ліцею Інтелект і що? Він потягне. Але якою ціною? Навчання 9000 семестр це перше.
Друге : діти тупо не розгибаються після навчання, навантаження таке, що ніколи сходити ні в басейн ні просто перед сном пройтись. Уроки, репетитори, постійний стрес для учня і батьків. Нащо?
Аби тільки при зустрічі з сусідкою сказати : ’А мій навчається в Інтелекті’. Щоб що? Кого вразити цими сильними ліцеями? Чи там діти по закінченню 9 класу вже стають замами-зам-міністрів? Не смішіть!
Ото видумують батьки, тішуть власне его і все.
культУра• 25 мая 2024
Ответ дляЧумачечая_
Пошла и я посмотреть что оо, моему 13.
Киев энергетический колледж
Капец...
Но я своего туда не пошлю..
Хоть территориально очень рядом..
У мамы брат погиб, был электриком..
Я боюсь электрики..
Но еще 2 года у меня есть.. думаю..
Киев энергетический колледж
Капец...
Но я своего туда не пошлю..
Хоть территориально очень рядом..
У мамы брат погиб, был электриком..
Я боюсь электрики..
Но еще 2 года у меня есть.. думаю..
Тае після 9 кл не потрібно зно, нмт
Куратор дебошей• 25 мая 2024
Ответ дляКопуша
Очень сомнительные понты.