Ага ага, расскажите как они мира хотят... падлы
У харківському "Епіцентрі" після влучання двох ворожих КАБів виникла пожежа на 15 тисяч кв. м, — голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
"Маємо велику кількість людей, зниклих безвісти. Багато поранених. Удар завдавався саме по торгівельному центру, де знаходилося багато людей — це чистий тероризм", — прокоментував прильот у Харкові міський голова Ігор Терехов.
В уряді Італії заперечили генсеку НАТО Єнсу Столтенбергу, який закликав союзників зняти обмеження щодо використання наданої Україні зброї проти цілей на території РФ.
Про це, як пише ’Європейська правда’, повідомляє агенція Ansa.
Віцепрем´єр-міністр і лідер ’Ліги’ Маттео Сальвіні заявив про незгоду з позицією генсека НАТО.
’Італія ні з ким не воює, і якщо було правильно допомогти Україні у військовому плані, то в той же час не може бути й мови про скасування заборони для Києва завдавати ударів по військових цілях в Росії.
Ваша величність• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
На кім чен ина теж шалений тиск
і шо? Ну не було би макдональдсу у нас - ніхто би з голоду не помер
+10000000000000000
Ответ дляil-mari
ну це не той чувак, який має повноваження робити заяви від імені держави
Ваша величність• 25 мая 2024
Ответ дляFilomena
Ви трішки не правильно розумієте ситуацію. Лобі рашки виставляли нас не передбачуваними націоналістами, мавпами з ядерною зброєю.
Не знімаю відповідальності з заходу, але це виключно спрямована Росією дискредитація України, що тривала десятки років.
Тупі чуваки в шароварах, алкоголіки, хитрі крадії. Хіба можна таким вірити?
Це ж не те що вялікая з балетом, Пушкіним та достоєвським?
А Україна у цей час ржала сама з себе, чи як?
Вже сьогодні маємо шароварщину-квнщину на підтвердження ’тупих чуваків’
Чи може українці мали би якимось чином підвищувати свій авторитет на міжнародному рівні?
Що ми самі зробили, щоб нас не вважали ’алкоголіками, хитрими крадіями’?
Питання риторичне.
Ответ дляМимишная Булочка
Я такого не говорила. Да Россия первая нанесла удар . Но что было перед этим? Никто не думал что так и запланировано обоими государствами . Мне вообще без разницы кто начал. Остаться бы в своей квартире, в своем уголке городка и все , чтобы мир был и дети жили счастливо
Говорила говорила. Що, настільки мізки не працюють, що забула що писала? Скажи дякую своєму улюбленому путлеру, що асвабаділ від нормального спокійного життя. Вже мабуть і каравай спекла?
І чого це скаржишся на мої відповіді? Ображаєшся на правду?
Ответ дляЧумачечая Весна
Простите. Я считаю он нам должен больше чем наша страна должна своим гражданам. Я ненавижу орков и никогда им не прощу того что они сделали с нашей страной, но и запад виновен, из-за него это все, если бы они не вмешались, не было бы смертей. И давайте поднимать историю, все что сейчас происходит их вина, они принудили нас отдать ядерное оружие, они принудили нас отдать все оружие и они нас принуждали подписывать все меморандумы и договора. Все что сейчас происходит - их совместный план с рашкой. Наша страна жертва, затянутая в войну обманом и предательством
полностью согласна
МАМА НИКИТКИ-2• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Всьоадназначна. Вам треба в зсу.
Мені потрібно, щоб такі як ви самовипилились з форумі. Багіня вас чекає.
Це моя остання відповідь таким як ви.
Я ж написала з самого початку. Ваша ціль- розбавити тему і відволікти інших від злочинів кацапії.
Це моя остання відповідь таким як ви.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це моя остання відповідь таким як ви.
Злочини кацапів ніхто й не заперечував
Кремль в бешенстве.
Ситуация в Харьковской области стабилизировалась. Волчанск захватить не получается.
Резервы с Часового Яра никто не перебрасывал. Большой штурм в Донецкой области обречен на провал.
Западная помощь уже поступила на фронт. Сушки падают каждые два дня.
Атакамсы успешно демилитаризируют Крым.
Наши дроны уничтожают НПЗ.
Черноморский флот добивается.
Это еще F16 не появились в небе и не дали добро бить по Белгороду.
Швейцарский саммит мира через 2 недели.
Русским остаётся только одно – терроризм.
Дотянуться они могут только до Харькова.
ну якось воно так і є
Атакамсы успешно демилитаризируют Крым.
Наши дроны уничтожают НПЗ.
Черноморский флот добивается.
Швейцарский саммит мира через 2 недели.
ну якось воно так і є
Ответ дляil-mari
Що і потрібно було довести ...
В таких умовах наші міста будут поступово рівняти з землею та далі окупувати нашу країну ...
Ответ дляLudaSHS
Есть косвенная вина. Также тех, кто стоял за нашим разоружением, что в короткой перспективе не дало войны в 90 х, но в длительной привело к ужасам сегодняшним.
Политика умиротворения агрессора работает в течении короткого часа, увы.
Если закрыть глаза на 2008, 2014, случается ужасный 2022
Америка тоже приложила руку когда отдали ЯО и порезали истребители....
jannjann77• 25 мая 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Конечно, Америка приложила руку. Потому что ЯО на территории Украины было направлено в сторону Америки, а никак не в сторону мацквы..
Графиня Шезвездицкая• 25 мая 2024
Ответ дляYuljwa
Нужны самолёты.
Рашка уже и склады все хрен знает где размещала, когда хаймарсы появились, и все корабли чф заныкала, когда атакамсы появились.
Нужна авиация, чтобы бороться с кабами.
Рашка большая и вооруженная, но технологически отсталая.
Несколько сотен самолётов могут все кардинально изменить
Нужна авиация, чтобы бороться с кабами.
Пока нам F 16 дадут- большей части страны не будет
Ответ дляВаша величність
Питання риторичне.
Ну так ржали ж. Хіба ні?
І досі сльози і соплі: Пушкіна знесли
Так смішно було дурниками бути, старший брат же ніколи не нападе!
Те як тут обгажують кожен рік наших представників на євробачення ще до конкурсу- яскравенний приклад: «ми нічого не можемо, не вміємо, ми недолугі»
І досі сльози і соплі: Пушкіна знесли