Ага ага, расскажите как они мира хотят... падлы
У харківському "Епіцентрі" після влучання двох ворожих КАБів виникла пожежа на 15 тисяч кв. м, — голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
"Маємо велику кількість людей, зниклих безвісти. Багато поранених. Удар завдавався саме по торгівельному центру, де знаходилося багато людей — це чистий тероризм", — прокоментував прильот у Харкові міський голова Ігор Терехов.
Вчора Михайло недаремно чекав тата додому. Зрозумівши, що серед жертв, ймовірно, був батько, вони звернулися до поліції разом з матір´ю.
Чоловік працював у відділі оздоблення супермаркету та був всередині під час бомбардування.
8-річна дитина є прямим родичем, тому йому доводиться проходити процедуру відбору ДНК.
Слідчі та кримінологи всю ніч шукають щось, що можна було б розпізнати людським тілом на цій обвугленій місцевості, руїни “Епіцентру”.
Ми боїмося, що доведеться просіяти попіл, щоб знайти рештки та ідентифікувати загиблих.
Vita_Nikita• 26 мая 2024
Ответ дляJulliK_
Ничего удивительного, в этой теме итак уже расписали все людные места, при том что читают тут и матрешки
Не надо искать зраду,там где ее нет.Фото и видео со всех ракурсов есть в свободном доступе,это не секрет.Я никогда не пишу ничего,если об этом нет никаких сведений.Или Вы полагаете,что они твари не знают куда лупят?
Вінничанка• 29 мая 2024
Ответ дляБайрактарочка
в них в коментах вже ботня пише шо там були натовські боєприпаси, бо на відео детонацію почули. а те шо це будівельний гіпермаркет і там як мінімум лакофарбні матеріалі і газові балони можуть детонувати то це вони звісно не напишуть. ефектно для підарусні.
мразоти.
там в вихідний день дофіга людей і епіцентр в тривогу не виганяє людей(
мразоти.
В Харкові спочатку вибух, а потім сирена, люди не встигають вийти. Так само в Кременчузі приліт був хвилин через 10, не встигли вийти, може, хтось біля каси стояв...