Реверанс• 25 мая 2024

Слуги Народу створили собі МФО Каріби.Мабуть планують зустріч з виборцями

Поки українські військові відбивають російський наступ, у Верховній Раді України створили МФО «Група дружби з країнами Карибського басейну».
В це об’єднання вступила майже вся фракція «Слуга народу» та представники партії ОПЗЖ. Слуги вирішили поїхати у відпустку на океан за гроші платників податків? Невже це так важливо під час війни?

Береза: Слуги поедут на Кариби за наши деньги! ОПЗЖ убегают на Кубу? Протягивают нереальную СХЕМУ

Кому було цікаво,що далі?
Ось
Результат:
вже голосів: 40
27 (67.5%) Тварі при владі
10 (25%) Вивезуть гроші і втічуть
2 (5%) Влада повинна відпочити
1 (2.5%) Оман, Каріби потрібні напрямки
0 (0%) Це зустріч СН з виборцями
kidi_cow• 25 мая 2024
Не вірю .
А , це знову ви
Fighter05• 25 мая 2024
Звісно влада повинна відпочити, хто як не вони? коли я працювала з 15 років, з 18 до 35 офіційно повністю, причому на достатньо високу зарплату. А так житло, яке по закону повинні отримати діти сироти, так і не отримала.
liss• 25 мая 2024
Ответ дляkidi_cow
Не вірю .
А , це знову ви
В шашлыки верили ?
Lora20• 25 мая 2024
Во дают.
Значит пересичная украинка с детьми двое суток автобусом будет трястись, чтоб детей на море бюджетно свозить. А они на Карибы за наши деньги.
А морда им не треснет? От загара черезмерного шкура с них там не слезет? Акула их там не сожрёт ?
А хотелось бы 😡😡😡
Vlada-Maria• 25 мая 2024
Які країни входять до сфери зацікавлень ’Карибського МФО’: Мексика, Колумбія, Венесуела, Нікарагуа, Гондурас, Гватемала, Коста-Рика, Панама і Беліз. Останній, до речі - одна з найбільших офшорних зон у світі. Там не тільки ховають гроші досвідчені корупціонери, а й вдало їх відмивають, перетворюючи на готівку. Цікаво, це головна мета ’слуг’ - чи другорядна?
Ирина_Б_• 28 мая 2024
всем смешно , как и с потраченными миллионами на Антарктику