juliyadorosh• 25 мая 2024

Місто в Польщі- яке?

Розглядаємо переїзд до Польщі. Хотілось би оселитися в невеликому містечку (в ідеалі- передмісті більшого). Можливо, похвалите "своє"? Побажань як таких нема, хіба, аби було зелене і з українцями
Осьминожко• 25 мая 2024
Удалено администрацией...
annetta888• 25 мая 2024
Раджу розглядати Малопольське воєводство 🤗
annetta888• 25 мая 2024
Дистанційно працюєте?
Sanechko• 25 мая 2024
Бидгощ. Нашу Вінницю нагадує.
Багато хвої та води.
І українців там більше ніж поляків, таке враження
Sanechko• 25 мая 2024
Ответ дляОсьминожко
Удалено администрацией...
За ЗСУ має дбати держава.
Бо то Армія.
Kittu2008• 25 мая 2024
Ответ дляSanechko
Бидгощ. Нашу Вінницю нагадує.
Багато хвої та води.
Быдгощ більше Харків нагадує, там багато саме їх )
Sanechko• 25 мая 2024
Ответ дляKittu2008
Мені чомусь Вінницю. Дуже миле місто.
Осьминожко• 25 мая 2024
Ответ дляSanechko
За ЗСУ має дбати держава.
Бо то Армія.
Удалено администрацией...
Sanechko• 25 мая 2024
Ответ дляОсьминожко
Удалено администрацией...
І шо?
Залишатися заради депутатів та злодіїв?
Держава для людей!!!
А не навпаки!!
І за Армію має дбати держава
nata.ant• 25 мая 2024
Автор українців кругом повно,в маленьких містах враховуйте що житла до аренди мало
Sanechko• 25 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Чому? Достатньо.
Просто потрібно ро з умітися в польському найму.
Гроші наперед. За три місяці, мінімумЯкщо раніше договір розірвав( термін аренди вказаний в договорі)- то ще штраф маєш заплатити. Немалий
nata.ant• 25 мая 2024
Ответ дляSanechko
Чому? Достатньо.
Я про маленьке місто,квартир менше,чим ч Кракові наприклад буде,я живу в двадцяти км від Вроцлава в нас здається лише пару квартир в містечку
Sanechko• 25 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Є хотели. Причому, непогані ( душ, кухня)за подібні гроші - як варіант
автор juliyadorosh • 25 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Цікаво, чому так? Адже в Україні навіть у невеликих містах достатньо житла для найму
автор juliyadorosh • 25 мая 2024
Ответ дляannetta888
Дистанційно працюєте?
Так, але в Польщі мій фах навряд чи знадобиться...
автор juliyadorosh • 25 мая 2024
Ответ дляnata.ant
А де саме? Подобається місто? Бо Вроцлав буде перше для зупинки, у друзів
annetta888• 25 мая 2024
Ответ дляjuliyadorosh
А який саме фах?
Я б радила поїздити, подивитися і відчути ’своє’ місто 🤗
Написати критерії відбору і їх черговість.
Наприклад, на якому місці наявність гуртків для дітей і яких саме, медичні питання, питання екології.
Випишіть хоча б 15-20 критеріїв, присвоюйте їм ранг 😀 І напишіть нам. Омріяне місто підберемо Вам 🤗

Я, наприклад, коли їздила перший раз у Краків - задихалася, бо повітря дуже важке.
А Вроцлав на перший погляд здавався дуже шумним.
автор juliyadorosh • 25 мая 2024
Ответ дляannetta888
А який саме фах?

Українська філологія... дякую за слушну пораду
annetta888• 25 мая 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Ооооо, зараз це хіт в Польщі❤️❤️❤️
Українці хочуть або не забути, або вивчити українську мову.
Репетиторством можете не лише дистанційно заробляти.
annetta888• 25 мая 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Я ще колись додавалася в різні місцеві чати міст, щоб відчути атмосферу.
Там от були такі невеликі містечка, де дуже антиукраїнські настрої відчувалися.
А були такі - де навпаки.

Це у мене таке хобі в декреті, читати, хто де і як живе. Аналізувати всяке різне.
То читаю про Польщу, Словаччину, Словенію і Норвегію🤪
annetta888• 25 мая 2024
Вчора аналізувала топ-хіт пісень в ютуб в різних країнах.
Так от, в цих країнах частіше зустрічалися українські пісні.
А зараз - лише Барабани.
Але дужи порадувало, що російських немає 🙏Нарешті
kharkovchanka• 26 мая 2024
я живу в Глівіце, мені подобається, це недалеко від Катовіце
Marinsvet• 26 мая 2024
Автор, у меня тоже такой вопрос висит... С одной стороны хочется большой город, с другой в небольших аренда меньше, все близко, спокойно. Смотрю на пригород больших городов
nata.ant• 26 мая 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Бо,поляки самі там живуть ,там тихо,автомобілем легко доїхати до роботи це 15-20 хвилин у велике місто