Розглядаємо переїзд до Польщі. Хотілось би оселитися в невеликому містечку (в ідеалі- передмісті більшого). Можливо, похвалите "своє"? Побажань як таких нема, хіба, аби було зелене і з українцями
Осьминожко• 25 мая 2024
Ответ дляSanechko
За ЗСУ має дбати держава.
Бо то Армія.
Удалено администрацией...
Ответ дляnata.ant
Автор українців кругом повно,в маленьких містах враховуйте що житла до аренди мало
Чому? Достатньо.
Просто потрібно ро з умітися в польському найму.
Гроші наперед. За три місяці, мінімумЯкщо раніше договір розірвав( термін аренди вказаний в договорі)- то ще штраф маєш заплатити. Немалий
Ответ дляSanechko
Чому? Достатньо.
Я про маленьке місто,квартир менше,чим ч Кракові наприклад буде,я живу в двадцяти км від Вроцлава в нас здається лише пару квартир в містечку
Ответ дляnata.ant
Цікаво, чому так? Адже в Україні навіть у невеликих містах достатньо житла для найму
Ответ дляannetta888
Дистанційно працюєте?
Так, але в Польщі мій фах навряд чи знадобиться...
Ответ дляnata.ant
А де саме? Подобається місто? Бо Вроцлав буде перше для зупинки, у друзів
annetta888• 25 мая 2024
Ответ дляjuliyadorosh
А який саме фах?
Я б радила поїздити, подивитися і відчути ’своє’ місто 🤗
Написати критерії відбору і їх черговість.
Наприклад, на якому місці наявність гуртків для дітей і яких саме, медичні питання, питання екології.
Випишіть хоча б 15-20 критеріїв, присвоюйте їм ранг 😀 І напишіть нам. Омріяне місто підберемо Вам 🤗
Я, наприклад, коли їздила перший раз у Краків - задихалася, бо повітря дуже важке.
А Вроцлав на перший погляд здавався дуже шумним.
Ответ дляannetta888
А який саме фах?
Українська філологія... дякую за слушну пораду
annetta888• 25 мая 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Ооооо, зараз це хіт в Польщі❤️❤️❤️
Українці хочуть або не забути, або вивчити українську мову.
Репетиторством можете не лише дистанційно заробляти.
annetta888• 25 мая 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Я ще колись додавалася в різні місцеві чати міст, щоб відчути атмосферу.
Там от були такі невеликі містечка, де дуже антиукраїнські настрої відчувалися.
А були такі - де навпаки.
Це у мене таке хобі в декреті, читати, хто де і як живе. Аналізувати всяке різне.
То читаю про Польщу, Словаччину, Словенію і Норвегію🤪
А були такі - де навпаки.
annetta888• 25 мая 2024
Вчора аналізувала топ-хіт пісень в ютуб в різних країнах.
Так от, в цих країнах частіше зустрічалися українські пісні.
А зараз - лише Барабани.
Але дужи порадувало, що російських немає 🙏Нарешті
А зараз - лише Барабани.