База_птеродактилей• 27 мая 2024
Ви зустрічати алергію на лактозу серед тих людей, які все життя прожили в селі?
Виннипуховна• 27 мая 2024
Взагалі не було алергій ні в кого. Зараз живемо в місті, у кожного другого якась алергія. Те ж саме й про непереносимість лактози, дізналась що таке буває тільки як стала мамою і почала читати про дитяче харчування.
Баба на горошині• 27 мая 2024
Люди в селе болеют так же, как и в городе. Просто пашут от зари до зари и забивают на здоровье, не бегая сдавать анализы и по врачам.
Губи з філером• 27 мая 2024
Так, я
Ну може не все життя, але з народження до старшого віку
Мене годували молочкою, молоко парне, яке я тихо виливала, бо ненавиділа. І дивувались, що у мене в 9 років вже були проблеми з жкт і лежала в лікарні.
Років з 16 стала жити окремо - вступила в технікум, і видохнула, бо не заставляв ніхто вживати молочку. Вже в старшому віці, коли обстежували дитину на непереносимість, дізналась, що вона і у мене є.
Забризкана водою• 27 мая 2024
Ну це зараз модно - непереносимість лактози. Раніше просто - погано від молока. Так, зустрічала в моєї бабусі була. Від молока було погано- вона його не пила
Губи з філером• 27 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Так.
Коли мене поклали в лікарню в 9 років, це 80-ті роки, ніхто про непереносимість не говорив. В принципі взагалі не було мови про те, що це від молочки може бути. Навіть в лікарні давали молочну кашу, а мені погано було.
Бжоли-бандерівці• 27 мая 2024
Ответ дляБаба на горошині
Многие городские жители тоже забивают на здоровье
Маурита• 27 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ой, и раньше многие дристали от молока, старшее поколение старалось чистое молоко не пить, только кисломолочка, не появилась она только сейчас, просто об этом не говорили со всех утюгов.
Лгин• 27 мая 2024
Да,моя бабушка,причем держала 2 коровы и козы,но ничего с молочки не скушать ни выпить не могла
Виннипуховна• 27 мая 2024
Ответ дляМаурита
Дристали мы только от зелёных абрикос
ПотеряласЯ Я...• 27 мая 2024
У моей бабушки она была. При чем она не знала, как это называется. Она просто не ела молочку вообще. Говорила, что от нее плохо ей. Могла съесть немного творога иногда и всё. При этом, держали хозяйство, коровы, свиньи и т.п..
Маурита• 27 мая 2024
Ответ дляВиннипуховна
Дристали мы только от зелёных абрикос
Старшее поколение ело зеленые абрикосы?
Виннипуховна• 27 мая 2024
Ответ дляМаурита
Старшее поколение ело зеленые абрикосы?
Все когда-то были молодыми и ели все, что было перед глазами)) Молоко у нас точно пили все, вечером ритуал был - всем по стакану парного молока. Да и вообще молочка была основой питания.
Мэри Попкинс• 27 мая 2024
Ответ дляМаурита
Это не аллергия, а непереносимость.
И приходит, наверное с возрастом. Сколько уже написано (не здесь) - старшим молочка противопоказана - не знаю деталей. Но! Бабця на селе, имеет 7 коз, и от молока не отказывается, и не жалуется на здоровье. Но там, ещё и образ жизни...
Маурита• 27 мая 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Она же не у всех появляется. И возраст может быть любой, у кого-то с детства, у кого-то под старость уже.
Крем для арбуза• 27 мая 2024
Мій дідусь, маючи корову не міг пити молоко. В нього болів кишківник і бурчав. На той час обстежень таких не робили, але проблема була. Впевнена що це та непереносимість і була, тому що зараз страждаю таким і я. Але я нічого лактозного не можу їсти. Почалося це після 34 років коли мені потрібно було повністю відмовитися від вживання будь-якого молочного продукту.
Якщо ми говоримо про алергію на білок коровʼячого молока, то там трохи інші симптоми. Нема кожного 5 чи 10 з таким діагнозом. Це рідше трапляється чим непереносимість лактози. Вона буває часткова чи повна. Це вже від організму залежить та генетики.
В гости звали?• 27 мая 2024
У дідуся таке було. 3 корови і козу тримали, а він тільки вареники з творогом дуже дуже рідко їв, бо дуже їх любив. Всієї іншої молочки не вживав взагалі - починався розлад, кишкові коліки, болів шлунок.