Проня_Прокоповна• 28 мая 2024
Лазерна епіляція хто робив?
Цікавить тільки зона бікіні, скільки реально потрібно процедур? І чи задоволені ви? Де робили?
Коленная ложечка• 28 мая 2024
Робила в Леді естетік давно, александритовий лазер. Усім задоволена. Кількість різна була на різних зонах. Але зараз лише підтримуючі процедури десь двічі на рік
Гага Газу• 28 мая 2024
Якщо ви молода, то близько 10-12 процедур з подальшим постійним повтором раз на півроку десь. Якщо 40+, то і семи-восьми може вистачити, з тим же періодом подальших процедур. Але чому на літо надумали робити?
Ща как дам• 28 мая 2024
Не меньше 10-12, потом раз в год
Это активная зона гармональная
Делаю на диодном.
Пока 8 процедур, единичные на лобке вылазят еще и на губах еле еле заметный пушок, но его лазер не видит скорее всего, это я уже придираюсь.
Очень довольна
Это активная зона гармональная
Делаю на диодном.
Очень довольна
Проня_Прокоповна
• 28 мая 2024
Ответ дляГага Газу
А є різниця коли робити? Просто влітку нікуди не збираюсь можливо восени
Гага Газу• 28 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну, просто перших декілька процедур робляться, наскільки я пам´ятаю, десь кожен місяць. А після лазеру потрібно хоча б тиждень утримуватися від сонця, бо можуть з´явитися пігментні плями. То ж рекомендують починати перед зимою.
Печальки.нет• 28 мая 2024
После 9 процедур лазера сделала то что не взяло электро . Очень рада что сделала . Теперь раз в год хожу на электро добиваю то что вылазит за год но это не много на все тело трачу 30 минут .
Проня_Прокоповна
• 28 мая 2024
Ответ дляГага Газу
Дякую не знала)
Асталависта бэйби• 28 мая 2024
Была довольна с первого раза, после того как они выпали, так как до - уже никогда не было. Первый год делала как там их интервалы, сейчас - где-то раз в пол года, они вылазят единичные, но все равно, по сравнению с до - это просто другой уровень жизни. Делала где попало, в трех разных салонах, третий меня всем устроил, туда хожу, какой там лазер не помню
Ашотакоя• 28 мая 2024
Автор, лазерки дуже довго остерігалася, та й кошти жаліла, але навіть після першого разу побачила результат у тому, що волосся дуже повільно відростає і воно м´якеньке. Тобто Ви перед лазером побрили за 4 години до процедури і вже після того будете брити дуже-дуже рідко і ніякого подразнення. Я зробила лише 2 процедури, але дуже задоволена і жалію, що раніше не наважилася.
Невидимка Майя• 28 мая 2024
Ответ дляГага Газу
Думаю зону бікіні автор на сонці голу вигулювати не планує))
Проня_Прокоповна
• 28 мая 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Та я зараз працюю багато йду в 6 ранку, прихожу вже сонце сіло навіть інколи думаю що мені можна без спф
Невидимка Майя• 28 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Бікіні спокійно круглий рік можна робити)
У мене тип оволосіння по чоловічому типу, підвищений тестостерон. Пішло 10 процедур і роблю підтримуючі 2 рази в рік. Шкодую що там довго мучилась і не зробила раніше
Губной рояль• 28 мая 2024
сперва 10-12
потом каждые 4 месяца хожу
волос почти нет - единичные и все
потом каждые 4 месяца хожу
волос почти нет - единичные и все
Малая Налегке• 28 мая 2024
45. Почало робити в 42 роки, але перервала процедури, бо ж війна, почалася, потім поновила. Робила все що нижче пупка. Задоволена просто вау. Ноги і верхнє бікін були прекрасно вже після 7 процедур десь. А глибоке бікіні ще й досі не ідеально (більш темна шкіра і не темне волосся). Зараз літо голитися треба лише в глибокому бікіні і то лише якщо треба прям ідеально гладко. Ноги не голю взагалі. Є непомітний світлий світлий пушок, але його навіть голінням толком не прибрати (да і сенсу немає)
Робила спочатку в якомусь мережевому салоні, потім біля себе кабінет депіляції порекомендували. Ходжу туди. Зараз режим раз на 3 місяці на глибоке бікіні, та раз на півроку. 1100грн все нижче пупка.
Починала з раз на 2 тижні, потім місяць, потім піа опа і так далі. Загалом певно десь 12 процедур маю, але то з врахуванням перерви коли війна почалася, а графік продедур на початку порушувати не можно, бо потім фактично заново доведеться починати.
Марічка• 28 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Головне, щоб зона не була на сонці. Якщо так, то добре. Але ще момент, шо пегі процедури боляче, там не зовсім опіки, але подразнення буде, і в жару краще таке не робити. Якщо від кондиціонера до кондиціонера, то можна
Аленький носочек• 28 мая 2024
Дочку водила, 18 лет ей. Прошли 10 процедур, только 10% волос ушло((((
Говорят электро депиляция какая то лучше, но мы никуда уже не пойдём
Амбасадор щастя• 28 мая 2024
роблю лазер вже, мабуть, років 4 або 5, з перервами, то ковід,то операція, війна ця суча. Бікіні пішло процентів 60, зараз графік дотримаюсь чітко, 6 процедур було, обличчя перейшла на електро, теж вже 5 зробила, поки результату сильно не бачу зовсім.