Лапка• 28 мая 2024
Ватикан і Колізей квитки
Сам вхід в Ватикан безкоштовний чи ні? За що там потрібно платити? Де краще купувати квитки в Колізей? Дякую
Коко На Страже• 28 мая 2024
В Собор святого Петра - бесплатный, в музеи Ватикана) собственно, внутрь Ватикана - платно.
Колизей платный. Билеты покупайте на сайте Колизея. Билет продаётся только комплексный Колизей + Римский форум, 18 евро. На осмотр Колизея бронируется конкретное время, Форум можно посетить в любое время в тот же день
Лапка
• 28 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
Підскажіть будь ласка сайт. В Гугл картах не можу перейти на офіційний сайт
Коко На Страже• 28 мая 2024
Ответ дляЛапка
Ось, я вчора купувала, теж довго шукала
Коко На Страже• 28 мая 2024
І ще, я чогось не могла зайти з українським WiFi, зайшла з європейської карти, спробуйте через впн
Лапка
• 28 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
Тобто зайти в сам Ватикан платно чи ні? Що саме там варто подивитися, а що ні?
Лапка
• 28 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
Не заходить, хоча я не в Україні
Встидаюся запитать• 28 мая 2024
Ответ дляЛапка
ПЛАТНО
Коко На Страже• 28 мая 2024
Ответ дляЛапка
Не заходить, хоча я не в Україні
Ну, я вчора з чеської карти на телефоні зайшла. Інших сайтів, де можна купити без переплати, немає
Лапка
• 28 мая 2024
Знайшла таку інформацію, це діє на всі музеї в Італії чи тільки для Колізей? Хто їздив з дітьми, поділіться будь ласка інформацією
Коко На Страже• 28 мая 2024
Ответ дляЛапка
Підскажіть, де купувати квитки
На сайті Ватикана, там також треба час відвідування бронювати. Але мене втомили ті всі нескінченні колекції награбованого століттями католицькою церквою. В Римі є значно цікавіші способи провести час й витратити 50 евро
Лупаю цю скелю• 28 мая 2024
Ответ дляЛапка
В музеї Ватикану платно. А площа і собор Святого Петра безкоштовно ( там дуже гарно, але треба приходити зранку, тоді менша черга)