Nova LALI• 28 мая 2024

Секонд-хенды все?

‼Секонд-хенди можуть масово закриватися, – Today.

Наразі працюють над «перекриттям» сірих схем та іншої контрабанди. Постачальників змусять платити податки та ввозити речі офіційно.

Вартіантів не багато: ціни зростуть (!) вдвічі, або подібних «закладів» більше не існуватиме.

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

Схоже, що українська влада вирішила взятися за секонд-хенд. Сірі схеми, якими користуються постачальники вживаних речей, перекриють. Усіх змусять платити податки і митні збори. Звісно, це призведе або до значного подорожчання таких товарів, або до повного припинення постачання вживаних речей. Отож, дешевого одягу, ймовірно, більше не буде.

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг - today.ua
Про те, що влада має намір навести порядок у сфері поставок вживаних речей, натякнув у своєму Telegram-каналі голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.
Prervana• 28 мая 2024
Их уже прижали. Шмотьем еще магазины перебрасываются между собой для сохранения видимости обновления ассортимента. А вот домашний текстиль к примеру уже всё. Поставок просто нет. Об этом продавцы открыто говорят, что нет завоза

Aksinia 111• 28 мая 2024
Вторая тема за день )))
’Наразі працюють над «перекриттям» сірих схем та іншої контрабанди. Постачальників змусять платити податки та ввозити речі офіційно.’ - совершенно нормально . Во всём цивилизованном мире так .
Горськ• 28 мая 2024
Вистачить того,шо є.Тих лахів і не треба стільки.Пару і вистачить.
Jimson• 28 мая 2024
Влада піклується про всі верстви населення. Ви так пишете, начебто в цьому є щось погане. Ще римський імператор Веспасіан сказав, що гроші не пахнуть.
Ася Карповна• 28 мая 2024
С появлением Sinsay и посредников этот бизнес уже всё. Останется продажа б/у вещей своих детей. И прекратиться торгашество вонючими шмотками с секонда под видом: ’Срезали бирку, и не надели’.
Jimson• 28 мая 2024
Ответ дляГорськ
Коли введуть норми споживання води та повітря, ви також знайдете у цьому щось хороше?
Горськ• 28 мая 2024
Ответ дляJimson
Хіба є проблема з бв речами?Та повно тут ношеного продають і роздають,буває і в хорошому стані.
Yulcha 34• 28 мая 2024
Несколько лет назад тоже закрывали. А по факту, их ещё больше пооткрывалось.
Rosenica• 28 мая 2024
Ответ дляYulcha 34
Єдина надія на це

Альфасамка• 28 мая 2024
будете тепер шопитись в зарах і hnm
хаха.
Аня_я• 28 мая 2024
Эту сказку в новостях я слышу лет 20
Rosenica• 28 мая 2024
Ответ дляАся Карповна
Я із задоволенням буду купувати спортивний і технологічний одяг 54 розміру у магазинах. Але проблема в тому, що його не завозять. А в секондах він є.
Альфасамка• 28 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Вторая тема за день )))
у нас війна, а не цивілізований світ. Дістали своїм цивілізованим світом мені тикати.
В цивілізованому ше зарплата 3000 євро, а не 300 доларів!!!
А ТО ПОРЯДКИ (тарифи і закони) ЗВІДТИ ЗАРПЛАТИ МІСЦЕВІ.
ТА П... В... Н...
АЖ ТЕЛІПАЄ!!!111
автор Nova LALI • 28 мая 2024
Ответ дляJimson
Это не я пишу) я пишу про новости, а не сами новости - это разные вещи)
автор Nova LALI • 28 мая 2024
Ответ дляJimson
Для экологии хорошо
Альфасамка• 28 мая 2024
Пів країни заміновано, ракеті літають, а вони пакетики крохмальні продають по 3 грн, які протікають не дійшовши до каси.
цивілізація
nadia-74• 28 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Вторая тема за день )))
Во все цивилизованном мире не так как у нас .
Ася Карповна• 28 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
цивілізація
Это не страна, а Потёмкинская деревня. Все что делается - показуха. Начиная от велосипедных дорожек длинною в одну улицу, и заканчивая ....
Альфасамка• 28 мая 2024
Ответ дляАся Карповна
якраз, доріжки потрібні. Самокати і велосипеди це найкращий урбан транспорт.

nadia-74• 28 мая 2024
Ответ дляГорськ
Це зараз .
Lora20• 28 мая 2024
Ответ дляJimson
Скажите, вы Чаплыгу читаете ?
Чаюри• 28 мая 2024
Ответ дляГорськ
Скільки стільки? У мене усі літні сукні з хумани, не збираюся витрачати бабло на шмот, неясно що буде завтра. Якщо приберуть секи, значить, будемо латати старе.
Колебля• 28 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
цивілізація
Я вам аплодую стоячи! Як з язика зняли!
Prervana• 28 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
цивілізація
Просто мы будем гнить долго и отравлять земельку, а пакетики хоп и разложились. На плесень и липовый мед(зачеркнуто)
Все идет по плану)
Чаюри• 28 мая 2024
Ответ дляPrervana
Все идет по плану)
Та недовго. Але, може, покоптимо ще) Лід під ногами майора зрушиться може.
Осьминожко• 28 мая 2024
Давно пора прикрити цю лавочку. Гуманітарку яка нічого не коштує і має роздаватись людям просто так, вони перекуповують і продають по кінським цінам.
Aksinia 111• 28 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
ТА П... В... Н...
АЖ ТЕЛІПАЄ!!!111
Т.е. Ви вважаете, що властники секондів малозабеспечені люди і немають можливості платити податки ? Чому працюючи люди з зарплати 10 тис мають платити податки , а власники секондів ні ?
Jimson• 28 мая 2024
Ответ дляLora20
Скажите, вы Чаплыгу читаете ?
Ні, я не читаю. Читає моя дружина, сказала, що Чаплиги сьогодні згадував Кідстаф, точніше форумчан, причому у негативній конотації.
Prervana• 28 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Игорь Федорыча можно прям куплетами цитировать в нынешних реалиях
Jimson• 28 мая 2024
Ответ дляОсьминожко
саме з цією метою держава і піклується про нас