Борець за гаманець• 28 мая 2024
Хто сплачує послуги нотаріуса
Продаж нерухомості. Я продавець. Нотаріуса обирали покупці по своєму бажанню. Поділити податки я готова була навпіл, покупці також. Ось нотаріус написав розцінки за свої послуги, ну дуже дорого, податки і ті менші. Причому перший раз писав одне, сьогодні зустріч - пише вже по +1,5-2 тис.грн за якісь там витяги чи щось інше (першого разу це не було озвучено).
Я за його послуги можу відмовитись платити? Я б вибрала іншого, точно було б дешевше.
Відкушу все що стирчить• 29 мая 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Це тільки його послуги, моя частина типу, а так загальна сума послуг більша.
Дорого капець(((
Можливо дійсно в змові з покупцями. Що з вас візьме, а вже вони йому послуги менше платять. Тут як варіант продзвонити двох трьох і навести конкретні приклади, що от інші нотаріуси такі ціни, а у вас підозріло завищені.
Борець за гаманець
• 29 мая 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дякую! Я мабуть так і зроблю зараз 👍
Борець за гаманець
• 29 мая 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Він написав за кожен документ ще якісь 1,5 та 2 тис.грн.
Три документи по 3,5тис.грн = 10,5тис грн. За які такі довідки такі гроші можуть бути? Він там щось швидко сказав, що це якісь довідки з реєстрів, типу шо все нормально. Але я і так знаю що у нас все нормально, я готувала абсолютно всі документи, є все що треба і витяги також.
Відкушу все що стирчить• 29 мая 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Якось дивно. Зазвичай кажуть одну суму за проведення угоди, а вже те, що вони там перевіряють чи нема обтяжень і тд, то це просто частина процедури.
Борець за гаманець
• 29 мая 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Хіба за перевірку обтяжень такі гроші беруть?
Жах просто ((
Най хоч раз• 29 мая 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Ну якраз за податок нотаріус сказав оплатити покупцям.
Там їх декілька.
Податок сплачується з доходів.
Які доходи отримали покупці?
Борець за гаманець
• 29 мая 2024
Ответ дляНай хоч раз
Податок сплачується з доходів.
Які доходи отримали покупці?
Ну за це все я вже зрозуміла.
А от розцінки нотаріуса просто шалені.
Копирайторша• 30 мая 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Ну за це все я вже зрозуміла.
А от розцінки нотаріуса просто шалені.
У вас 3 к-п?Чи чому множаться витрати на 3?
Борець за гаманець
• 30 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
Три об´єкта
Копирайторша• 30 мая 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Три об´єкта
Ну тоді ок все, послуги нотаріуса виходять 7 тисяч за 1, тобто по 3.5 зі сторони.У вас 3, тому і 10 виходить
Борець за гаманець
• 30 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
3,5 за кожну - це перевірка обтяжень (чи ще чогось).
А послуги плюс ще майже 30тис. На кожного (покупець і продавець) це по 15