Espresso_caffe• 28 мая 2024

видели как шикарно Портников ввалил латыниной?

просто шикарный эфир у фейгина
рекомендую посмотреть
LudaSHS• 29 мая 2024
Эта тема, посты в ней, как и реакция соцсетей как явление, показывает уровень.
Поедающих определенный контент.
От ’ в тик токе тоже’, ’ тюю таких блохеров валом’ ’ а вот у гуры- чаплыги’’ ... до ’ определения, смещения визначень кто сами украинцы, ’, их различие от приписываемой годами спорідненості з азіатами поребрика.

Первый уровень мыслит категориями однофразовыми, простыми, он не поймет эфир или не допоймет. Частично они будут ерничать, уводить на личности с подачи того же Лехи, про мгу, гея и тд и даже не стараться понять ту суть дискуса , что поднял Портников.
Не по форме
Не по личности интервьюера
А по качеству и теме.

Еще часть - поле условной Латыниной- неоднозначных, им понятны тезисы про братьев, раздел, и все одного этноса и империи это хорошо. Сюда ложится аудитория тут, что голосовала недавно в теме за путина и эрдогана, это идентичность. Это спрос на царя и империю.

При этом, эти же люди..тут же, при построении зе ермаковской диктатуры, это же хейтят как систему и требуют свобод, потому что эрдогановская и путинская диктатура далеко и не коснулась, но они ее ’ любят’, а зеленая диктатура, или скажем звоночки диктатуры нинини, это не надо. Хочу европейские ценности.

Портникова будут еще тягаиь, и появятся куча статей против и за. Но дисскусия будет интересной.
Но стоит заметить что все субъективно, даде пои изучения объекта - истории. Однако горе, беда- она реальна. И повторы цикличные истории Украины - они реальные.нас уничтожали годами империи. А мы все таки большой этнос.

LadyDShoes• 29 мая 2024
Да, молодец. По полной разнёс.
LudaSHS• 29 мая 2024
Ответ дляKolibri_18
мене зачепило, що Латиніна декілька разів казала про ’становлення української нації’. та яке нафіг становлення, якщо українська нація існувала набагато раніше, ніж з’явилася московська. це їх перший цар - Юрій Долгорукий, 6й син київського князя Володимира Мономаха. Тобто, москалі - це відщеплення від київського царського роду. Тільки їх царська династія, саме ж плем’я - це мокшани, що не мають нічого спільного зі слов’янами. І те, що вони себе називають наслідниками Київської Русі, це брєд, вони отщєпєнци, їх рід та історія - мокшанське болото. Це те саме, якби українці раптом сказали, що історія Скандинавського краю - це витоки нашої історії, бо колись нас були царями Асколькд та Дир, що етнічно були з роду вікінгів. Але українці при доброму розумі, і знають, історію держави формує етнос, а не один лише правитель.

тому москалям треба часніше нагадувати їх місце і затикати рота, коли кажуть про ’становлення нації українців’. наша нація існувала і була флагманом європейської культури, коли їхня ще мичала замість розумного мовлення десь на берегах болотної річки москви. про нашу націю можна сказати, що вона ’пробуджується’, ’відновлюється’, але ніяк не народжується - вона давня, сильна і самобутня. москалям таке і не снилося. якби вони, замість красти чуже, заздрити чужим успіхам, прийняли спокійно той факт, що вони кікімори болотні, в житті стало би набагато менше проблем. а так, їх імперська пихатість - то просто гіперкомпенсація почуття неповноцінності, яке вони плекають з перших днів свого існування. це їх перший цар подарував їм цю образу вигнанців і людей без насліддя, бо він (Юрій Довгорукий) не отримав спадка від батька, і став вигнанцем в своїй землі. Так, завойював-заснував іншу державу - спробував окультурити диких мокш - але образа на батька (і батьківщину) засіла глибоко і тому чи не перше, що він зробив, ставши царем, - пішов і спалив Київ. Ось на чому засновується московський менталітет: почуття вигнянців, людей без племені. Вони нам навіть не ’п’яна мачуха’, як сказав Портніков, ні, це теж не правильно, бо так їх ставлять родоначальниками, а зв’язок в іншу сторону - вони - відщепенці. Права корони на Київську Русь в них нема, етнічно вони не мають з жителями Київської Русі нічого спільного, це інший народ та інша історія. московія - це, можна сказати, недолюблена, покинути дитина київської русі, але закони тодішнього часу були саме такі: спадок, корона, влада діставалася старшим дітям. Юрій Довгорукий - се ля ві, мав би прийняти це як факт. але, бачте, пішов раздрай на ментальному рівні, і передався всьому народові, який взагалі ні до чого, і вони просяться в нашу українську сім’ю, бо без нас відчувають себе нічим і ніким. Це в них давній комплекс неповноцінності, який вони вдало вклали в голову саме українцям.
Як казала Оксана Забужко, їм конче необхідний Київ, цивілізація. Бо без цього вони не мають европейської історіі. І є тим що є- азіатами.
Єдина причина зараз бути ’ велічієм’ - це технологіі навколо 2 світової війни. Іншим вони не хваляться. Нічим.
Ніякими здобутками науки, медицини, демократичними цінностями і шанування людського життя. Просто орда. Куча народу. Яких нічого не обʼєднує, від ескімосів до бурятів, крім сили диктатури.
LudaSHS• 29 мая 2024
Ответ дляPinkyPink
Як приклад Віка Спартц, яка «ми», «наше» використовує тільки про американців і «вони», «їм» про Україну;)
Власне, вона і сама окреслює себе як американку українського походження, ким вона і є
Так
Вона американка, і це головне
LudaSHS• 29 мая 2024
Ще по темі єфіра. Він вірить в Нато. Що воно реально з гарантіями.
Так корейський той сценарій🤷‍♀️, він визначив - збереження української держави в межах території і збереження української нації.
Нагадаю його вислів
’ до останнього бʼються тільки йолопи’

Але затронули Крим. Він вірить в якомусь майбутньому що Крим може бути українським, адже є тези, що пристосуванцям чи ідентично расеянам ( хоча українці по національності) треба буде виїхати.
А поки що картинка
Наші в Ес пілоти на нових літаках
NYC• 29 мая 2024
Ответ дляПланМаршалла
Мені з нею вистачило пару ефірів у 2022 році, щоб зрозуміти що воно таке
Я ее не смотрела вообще, когда то какой то отрывок увидела в фб с арестовичем. Чето она мне тогда умной показалась.
Но она как все русские, куча воды и не о чем.
Говорит, говорит… и не понятно к чему.
ФБ иногда приносит мне посты русских понаехов. Длинючий пост и не о чем.
Вот такая она оппозиция в раше.
Чтоб не думали, что путька сдохнет, что то измениться. Все они считают украинцев недочеловеками, холопами
Манула• 29 мая 2024
Ответ дляАстроДок
я убрала комментарий потому что действительно он не рыг, но текст про его речи образца времен янека актуален: вспомните или прочтите то, как он рассказывал о ПР, которая ’защищает русскоязычных’ и про ’великий народ, живущий в соседней с Украиной стране’ )))) Именно поэтому я его терпеть не могу уже сто лет, но фамилию правда спутала.
в современной журналистике абсолютно все проститутки в той или иной степени, увы. И точно так же у народа оперативная память как у гуппи, что тоже прискорбно.
Я не чула від Портнікова нічого такого, про що Ви написали.
Якщо надасте посилання, буду вдячна

LudaSHS• 29 мая 2024
Ще хочу сказати, їхню сутність, рашистку азіатську з россіян прекрасно розуміла Новодворська. І Немцов.

Як я чекала її єфірів колись на Ехо. Років 10-15 вони грали в демократ ще.
Тоді дивилася і Латиніну, і Альбац, і Венедиктова. І портніков тоді ще був на ефірах, колись.
Вони і тоді грали , у них тригер був - Чечня. Ось палилися всі. Імперці.
Зараз можу сказати, демократія ( чи початок побудови) почала переходити в диктатуру з того Нтв, вбивства Лістьєва
Kolibri_18• 29 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Найдите в истории с какого года население Украины начало себя идентифицировать украинцами, прозреете
ви би кращі історією мокш цікавились
напевно, дуже цікаво буде дізнатись, звідки стільки агресії і кровожерливості у жителів боліт. боже, бєлєна густо росла в тому ареалі, от пережерли і тепер мають схиблення на генетичному рівні.

а українців, які українці споконвіку, чіпати не треба. хай там що вбивали нам в голову брехливі сусіди з оркостану.
sky-labs• 29 мая 2024
Ответ дляKolibri_18
ви би кращі історією мокш цікавились

Оттуда же откуда и у нас готовы сожрать друг друга из-за мовы, на фронте или нет, выехал или остался...
Пропаганда не щадит слабые мозги.
Оксана-004e• 29 мая 2024
Ответ дляПланМаршалла
Вкрации... хоспади 🤦‍♀️ послушайте без сокращений своими ушами. Насладитесь эрудицией, знаниями, интеллектом умного человека (Портникова)
Да куда уж мне до вашего интеллекта
Оксана-004e• 29 мая 2024
Ответ дляВаша величність
Спеціально витратила час на перегляд. Ну такое. Для домогосподарок.
Сказали высокоинтеллектуальное, вы шо
Оксана-004e• 29 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Какая длительность самого длинного ролика по истории и науке?
Некоторые прям так и просятся на озвучивание их способностей
Открою секрет, там есть части и можно смотреть длинное частями, если интересно. Но со способностями одна вы тут, другим не дано, нет
Оксана-004e• 29 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Пропаганда не щадит слабые мозги.
Удалено администрацией...
sky-labs• 29 мая 2024
Ответ дляОксана-004e
Так кто ж из зрителей запомнит что было в первой части, длительностью в 1 минуту
Это изысканное самоистязание - смотреть видео кусочками по 1 минуте
sky-labs• 29 мая 2024
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
Не, они у меня в блоке, кроме последней маньки, все никак не соберусь забанить...

Правду о себе нужно осознавать, а не стыдливо замалчивать, тогда есть шанс на изменение
Kolibri_18• 29 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Пропаганда не щадит слабые мозги.
’у нас’? це з якого перепою українське суспільство стало ’вашим’? за переконаннями, ви - москалька, що докладно якраз пояснив пан Портніков в цьому ж інтерв’ю. імперські іллюзії залиште для болотних сородичів. вибачте, ви - чужинка і вигнанка для українського народу, як і ваш пра-батько Юрій Довгорукий. Прийміть нарешті це і будуйте світле своє світле болотне майбутнє з азіатськми країнами. там ваше місце.
Kolibri_18• 29 мая 2024
Ответ дляsky-labs

’Правду о себе нужно осознавать, а не стыдливо замалчивать, тогда есть шанс на изменение ’

ось гарно сказали. якраз кейс москалів. я там докладний психоаналіз виклала раніше, чому
vihola• 29 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Портников и подобные получают задание ’вваливать’
Народ ведется так же как в свое время велся на просмотр ’Слуги народа’.
Эта часть зрителей ведь не набралась опыта, вдруг не приросла мыслительными способностями, как была потребителем контента так и осталась.
73%, хлеба и зрелищ ннАда?
Их есть у нас
Не симпатизую Портникову, але що саме конкретно він в даному випадку неправильно сказав, чи зробив?
Відстояв український народ неправильно?
Довів, що ми з парашенцями не брати?
Що жили добре, робили карʼєру, досягали успіхів в парашенській окупації тільки ті хто зрікались коріння, мови, традицій. А якщо сиділи тихо і не відсвічували, то мали шанс просто не бути переслідуваними і вбитими.
Що не Україна від парашки походить, а навпаки засновників парашки занесло з України в азіатські єбеня та звичаї. Що українці жертва парашенської колонізації, а не партнери і добровільні будівничі російських імперій.

vihola• 29 мая 2024
Тільки незрозуміло, чому подібний публічний діалог відбувся вперше за 30 років, та нехай 10, бо до того ми типу «дружили» з парашкою, не хотіли сваритись. Чому для декого він став відкриттям в Америку. Висвітлено елементарні, загальновідомі речі, історичні факти.
Невже досі не знайшлось фахівців, досвідчених істориків, готових розкласти кацапам все по поличках хоча б на такому рівні.
Звичайні українці роблять це в чатрулетці щодня, та, на жаль, безрезультативно.
Бо якщо тутешні зросійщені зомбі, які народились, живуть в Україні, яким бомби летять на голови, не готові досі почути правду, то що говорити про болотяних.
Elina.Alina• 29 мая 2024
Видели,Красавчик!
NYC• 29 мая 2024
Ответ для vihola
А вы думаете, что спецы смогут кацапам что то донести?
Они поэтому и спецы, знают что это бесполезно.
vihola• 29 мая 2024
Ответ дляNYC
Ну хоча б не заради того, аби донести, українці он як надихнулись. Наче Динамо спартаку вирішальний гол забив).
Очевидно, цей діалог відбувся, бо латиніна сама була ініціатором, думала буде все навпаки і обісралась.
Невідомо чи ще колись хтось з них захоче поумнічати про благі наміри російських імперій.
vihola• 29 мая 2024
в подібному форматі
Манула• 29 мая 2024
Мирослав Гай
’Не вистачить одного Віталія Портнікова для донесення української позиції, не тільки для суперечок з російськими інтелектуалами, а і для самого українського суспільства, не кажучи про весь світ’
NYC• 29 мая 2024
Ответ для vihola
в подібному форматі
Согласна. Было красиво.
vihola• 29 мая 2024
Ответ дляМанула
Мирослав Гай
Не думаю, що в нас нема таких людей, потрібно просто їх пошукати, кинути клич, поставити конкретні завдання і звісно, мотивувати матеріально.
Леска• 29 мая 2024
Ответ дляEspresso_caffe
идентичность это понятие неустойчивое и приобритенное
если я родилась в Украине, и к примеру увлекаюсь французской культурой, учу французский, читаю Дюма и Сартра, ем по утрам круасаны и дома у меня фигурка Эйфелевой башни, а на стенах репродукции Моне и Дега, через лет пять такого увлечения я могу идентифицировать себя француженкой?
Показоваий приклад як етнічна українка стала преможнецею в Японії-вважає себе японкою

https://www.unian.ua/lite/show/ukrajinka-peremogla...
vihola• 29 мая 2024
Ответ дляМанула
Мирослав Гай
Але також не думаю, що варто на парашку орієнтуватись, туди шось доносити.
Цим займались мільйони українців навесні 2022. Кожен хто мав на парашці знайомих, рідних, просто у соцмережах, писали, намагались достукатись, все до сраки.

Там доходить, тільки якщо по морді отримують.
vihola• 29 мая 2024
Ответ дляЛеска

А коли Рибак білорус виграв на Євробаченні за Норвегію, парашка притягнула його в пусть говорят, як за свого.