Espresso_caffe• 28 мая 2024

видели как шикарно Портников ввалил латыниной?

просто шикарный эфир у фейгина
рекомендую посмотреть
Леска• 29 мая 2024
Ответ для vihola
А коли Рибак білорус виграв на Євробаченні за Норвегію, парашка притягнула його в пусть говорят, як за свого.
та шо рашка пи3 дить всі перемоги і намагаєтсья примазатися то зрозуміло, й до нашого Усика примазувалися.
А от як сам Рибак себе відчуває?

Леска• 29 мая 2024
Ответ дляPinkyPink
Як приклад Віка Спартц, яка «ми», «наше» використовує тільки про американців і «вони», «їм» про Україну;)
Власне, вона і сама окреслює себе як американку українського походження, ким вона і є
Скажімо так, всі американці якогось походження, хтось раніше, хтось пізніше , бо етнічні американці то індіанці
Леска• 29 мая 2024
Ответ дляalencheg
Ну ви ж бачили в кінці інтерв´ю, з якою зверхністю вона посміхалась і сказала: типу ви мені очі відкрили, що Наполеон зрадник.
Шовінізм нікуди не дівся і не дінеться. Те, про що Портніков говорив про ставлення руzких до українців, то в неї на обличчі було написане те ставлення до нього. Вона в кінці сказала: я Україні не друг і не ворог, їй на нас взагалі наплювати
От би всім їм було на нас наплювати, то не лізли б сюди як очманілі
ПланМаршалла• 29 мая 2024
МАМА НИКИТКИ-2• 29 мая 2024
Ответ дляliss
Расийский юрист и мамка руськая
Мама в нього от 100% не рюзька. Думаю;, що і батько також.
Я і в Портникова, доречі, також
liss• 29 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я і в Портникова, доречі, також
Фантазируйте никто ж не запретит .
МАМА НИКИТКИ-2• 29 мая 2024
Ответ дляliss
Фантазируйте никто ж не запретит .
Це ви фантазуєте. І недолуго. Що Фейган, що Портников євреї.

liss• 29 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Гугл вам в помощь . Недолугие фантазии чужих меня не интересуют . Есть факты .
vihola• 29 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я і в Портникова, доречі, також
Смішно, як тутешня какая разніца біснується з приводу цих дебатів, аргументуючи, що Фейгіна дивитись не можна, Портникова не треба, бо це не українці, а Белоніка взагалі ватажок пітерської ОЗГ. І одночасно за капітуляцію топлять. Бо подібні ефіри в інформаційному просторі множать на нуль їхні методички про дружбу народів і прекрасне життя в окупації.
Ирина-bbd0• 29 мая 2024
Ответ дляNoel
Портніков розповідав реальні історичні факти, якщо у вас не має знань, щоб їх оцінити, то не треба цей контент порівнювати зі слугами. На свій жаль, я намагалась зрозуміти мислення російських лібералів. Стикнулась з такими самими поглядами, як у Латиніної. Ефір просто підтвердив, що мені не здалось і це не маленька вибірка тих, з ким я спілкувалась, а масштабна думка народу
Скай это ’альфа и омега’ арестовича))))
Тролли не только лишь пороха.зели или кремля тут)))
Ирина-bbd0• 29 мая 2024
Ответ дляlyudai
Шикарний ефір! Портников був настільки переконливим, що його співрозмовниця аж розгубилася) Як було б добре, якби максимальна кількість людей подивилася це відео.
А взагалі Портников - дуже професійний журналіст і публіцист. Люблю його програми і дописи. Шкода, що є люди, які навіть не знають хто це такий.
Зато эта лярва не розгубилася поистерить как венедиктов про судьбу и генацид бедных русских оккупантов в Крыму
Мрази !
Ирина-bbd0• 29 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Як казала Оксана Забужко, їм конче необхідний Київ, цивілізація. Бо без цього вони не мають европейської історіі. І є тим що є- азіатами.
Єдина причина зараз бути ’ велічієм’ - це технологіі навколо 2 світової війни. Іншим вони не хваляться. Нічим.
Ніякими здобутками науки, медицини, демократичними цінностями і шанування людського життя. Просто орда. Куча народу. Яких нічого не обʼєднує, від ескімосів до бурятів, крім сили диктатури.
Так война и есть их скрепа. Без внешнего врага они развалятся.
Они ненавидят друг друга
Искуственно созданное и удерживаемое москвой
LudaSHS• 29 мая 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Они ненавидят друг друга
любой режим, если это имперско диктаторский требует внешние угрозы, чтоб выжить
lyudai• 29 мая 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Мрази !
Да-да, думаю, Портникову стоило труда сдерживать себя в ответ на ее выпады типа: ’Запад не дает Украине оружие, поскольку не хочет геноцида русских в Крыму и их выселения оттуда’. Мразь и есть. Не даром же говорят, что все русские либералы ’ломаются’ на вопросе Крыма.
Ирина-bbd0• 29 мая 2024
Ответ дляlyudai
Даааа....попугаячье ’запад нидасторужия .опасаясь геноцида’
Это ж какое дерьмо сутками льется в европе от кароших загеноциденных русских в уши политикам и во всех кругах.
Не зря ж они чкурнули по миру под видом ’иноагентов’ ущемленных.
lyudai• 29 мая 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Да, это очень плохо, что все эти якобы ’жертвы режима’ разбежались по всему Западу как тараканы. И несут вот этот весь смысловой хлам в массы. Неокрепшие умы европейцев не выдерживают такого напора и такого потока великодержавной чуши.
KrupinkaSs• 29 мая 2024
Собрались как-то в эфире три еврея
Пляма на Сонці• 29 мая 2024
Ответ дляManichka
Уже пронзил его поносный луч 🤣
https://www.facebook.com/alexey.arestovich/posts/p...
Читаю коменти. Це капець
PinkyPink• 29 мая 2024
Ответ дляЛеска
Звичайно, справа в тому, що далеко не всі інтегруються настільки, щоб «наші» то були нові співвітчизники, а «вони» то з краіни-Батьківщини) в мене багато знайомих, які імігрували 15-20 років тому, для більшості з них «наші» - це НАШІ

Ирина-bbd0• 29 мая 2024
Ответ дляlyudai
А венедиктов мразина ’аниипутинская’ жаба лазит по миру на интервью и переговоры о ’спасти украинских украденных деток’
И опа...росия уже не так уж и виновата
А оказывается главное ж для украинских детей в оккупации ’чтоб российские учителя давали деткам дальше учиться’
Ага.это самое ж главное от убийц.российские учителя и засирание украинским детям мозга рашапропагандой под видом математики
Опять ’великая рускекультура в мозг’ украинцам!
Твари брехливые!
innask• 29 мая 2024
Ответ дляNYC
Смотрела, увидела анонс у Белоники.
С Латыниной все ясно стало после Крокуса.
Расскажите, пжл., чем она там отличилась?
Filomena• 29 мая 2024
Ответ дляinnask
феечка.• 29 мая 2024
Нет, я видела как он насиловал мужика, а тому не понравилось, ему было больно
LudaSHS• 29 мая 2024
Імперія робить

’Associated Press: Поліція провела обшук в офісі та резиденції співробітника Європейського парламенту в середу в рамках розслідування того, чи були законодавці ЄС підкуплені для просування російської пропаганди з метою підірвати підтримку України. Буквально за кілька днів до виборів до Європарламенту федеральна прокуратура Бельгії повідомила, що в квартирі співробітника в Брюсселі відбулися обшуки. Також перевірили його парламентські офіси в столиці ЄС і в Страсбурзі, де знаходиться штаб-квартира Європарламенту у Франції. Влада Бельгії та Франції в партнерстві з агентством ЄС з судової співпраці Євроюст провели операцію. Минулого місяця прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо оголосив про розслідування, заявивши, що розвідка його країни підтвердила існування мережі, яка намагається підірвати підтримку України. «Обшуки є частиною справи про втручання, корупцію та членство у злочинній організації та пов’язані з ознаками російського втручання, за допомогою якого членам Європейського парламенту зверталися та платили за просування російської пропаганди через веб-сайт новин Голосу Європи», - заявили прокурори.
NYC• 29 мая 2024
Ответ дляinnask
Да ничем особым, сказала что это украинцы или РДК сделали, потом конечно извинилась… но…
lith_oops• 29 мая 2024
Дайте будь ласочка посилання на повну версію, може в особисті. Щось не бачу в коментарях. А то мені тільки уривки тіктоком приносить.
LudaSHS• 29 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Пост 1
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3544168
lith_oops• 29 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Пост 1
Блін, вибачте, бачу - просто не висвітилось як посилання.
Руда Сова• 29 мая 2024
Ответ дляGaleTTa
Я одна не знаю ни одного из этих персонажей?)) отказ от телевизора сказывается...
Я еще с Вами
Олена-d1c8• 29 мая 2024
Юлия Латынина — это пыль, вытряхнутая из умных книг в пустой череп.