ОбережнаЯ• 29 мая 2024

Домашнее насилие.

Попалась статья, мужу дали 150 суток отработки за то, что избил жену. Как это? Если один человек избивает другого, то это один закон, а если это муж жену, то другой? Можно бить только родственников и семью? А чем соседи лучше?
автор ОбережнаЯ • 29 мая 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У вас перекручене розуміння.
Почитайте що таке домашнє насильство у розумінні ККУ. І зверніть увагу на наслідки.
Саме по наслідкам визначається вид покарання. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text
Стаття 126-1.
У вашому прикладі (стаття з газети) персонажами є співмешканці, а не чоловік та дружина, як зазначено журналістом.
Ну і обговорювати незнаючи всіх деталей вкрай складно.
Відверто скажу, всі статті з їх поправками не здолаю, мене дивує інше, як відповідальність з кримінальної можливо перевести до адміністративної якщо отак. Чи те що, вказане на зображенні то теж невірні ствердження?

автор ОбережнаЯ • 29 мая 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
https://www.kmu.gov.ua/news/miniust-systema-bezopl...
Щодо отримання безоплатної правничої допомоги
Я і за чималі кошти з двома адвокатами не впоралася, а з безкоштовними допомогами навіть не знала, що є таке. Дякую!