Фізик-ядерщик заочно• 29 мая 2024
Невістка знайшла нового чоловіка після смерті мого сина. Як прийняти це?
Прошу щирої поради… 6 місяців тому я втратила сина,якому було 27. Причина я думаю очевидна тому не бачу сенсу писати.
Вони одружилися 1,5 роки тому. Невістці 24. Мають донечку, якій рочок. Стосунки між нами завжди були чудові, з невісткою все завжди дружньо, привітно і щиро. Жили в квартирі мого сина. Зараз вона живе там ж, син залишив їм житло. Не писатиму звідки я знаю, але пройшло дуже мало часу і вона вже спілкується з новим чоловіком, він приходить до них додому, гуляють разом з візочком дитини ( я живу у сусідньому будинку, вікна виходять на загальний двір). Спитала в невістки хто це, відповіла що зустрічаються. В соцмережах під фото від нього сердечка, поцілунки. А я не розумію, так мало часу пройшло, а мою онуку вже на руках носить чужий абсолютно чужий чоловік. До невістки відчуваю відразу. Як бути?
Часто у темах вказують вік, мій вік якщо це має значення - 54 роки.
Бабульція• 31 мая 2024
Ответ дляОбращеница
Чому це мати загиблого сина повинна радіти, що його дружина забула вже за 6 місяців. Хоч би на афішувала, раз хочеться бути з мужиком.
А чому вона не повинна афішувати? Вибачте, не сильно зрозуміла. Щалити почуття по суті чужої людини? Все, що їх зараз пов´язує спогади про сина/чоловіка і дитина (внучко). Це не так і багато, щоб хтось міг диктувати свої правила. Мати буде горювати все життя, це ні до чого не зобов´язує всіх інших
Бабульція• 31 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Де написано, що вони живуть? Автор, написала, що бачить як вони гуляють з візочком. Все . Не додумуйте.
А з чим їм гуляти? Залишити маля вдома і на гульки? У тої дівчини із підрахувати лиш вона і є, так я гуляють
Бабульція• 31 мая 2024
Ответ дляБоХатая
Так здесь половина мужа при проблемах здоровья бросать советует и живёт корысти ради
Конечно им полгода хватит чтоб забыть
Тут от развода люди по три года отходят
Конечно им полгода хватит чтоб забыть
Тут от развода люди по три года отходят
Від якого розлучення? Через два роки шлюбу чи через 20. Ті діти скільки разом прожили то, щоб по три роки горювати?
Бабульція• 31 мая 2024
Ответ дляБяки-козяки
Возраст не имеет значения. Если были чувства, быстро спрыгнуть на другого просто невероятно. Я любила одногруппника, хотя я ему не нравилась и он женился на другой. Я еще 10 лет по нему скучала. Лишь к 40 только смогла пересилить себя обратить внимание на мужчину, нынешнего мужа.
Так то проблеми, які треба було лікувати, а не привід для гордості, вибачте. Здорова людина так не проводиться
Бабульція• 31 мая 2024
Ответ дляМаурита
Вот и я о том же - если муж был любимый, то ни о каком новеньком речь не может идти через полгода, это обычная человеческая психология и психика..
Уже молчу про элементарную этику в отношении свекрови, которая все в окно видит как ни крути. Но барышня не сочла нужным даже ее в известность поставить хотя бы ради бывших близких отношений. тут конечно начнут верещать, что девушка никому ничего не должна, а только себе, но жизнь такую гордыню обычно быстро корректирует, только люди потом страшно удивляются за что с ними поступают также )))
Коли померла мама, батько знайшов собі нові стосунки через два!!! місяці. І нічорта з того не вийшло, хоч жінка була чудова і дуже достойна. Через кілька років він все ж трохи очухався і нарешті зміг побудувати нові відносини, але... І мені чхати, що там хто думає, я б раоіла, щоб він зміг і з першою створити родину і зараз тішусь. Мертві мають спочивати з миром, живі - жити в мирі. У кожного свій шлях
Бабульція• 31 мая 2024
Ответ дляПрацівниця року
Да, и точно знала его дату смерти чтоб успеть еще раз замуж. Сарказм. Отношения бывают разные на момент вдовства,, но хотя бы для приличия год можно было подождать или скрывать получше
Як я люблю ’прілічія’... Мені цікаво, от у людей десь ще є запасні життя, щоб так тринькати своє ’заради прілічій’?
Прикуси Язика• 01 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
А вы свечек держали, что уверены в той, что быстро забыла мужа?
А Вы держали? 😆