Фізик-ядерщик заочно• 29 мая 2024
Невістка знайшла нового чоловіка після смерті мого сина. Як прийняти це?
Прошу щирої поради… 6 місяців тому я втратила сина,якому було 27. Причина я думаю очевидна тому не бачу сенсу писати.
Вони одружилися 1,5 роки тому. Невістці 24. Мають донечку, якій рочок. Стосунки між нами завжди були чудові, з невісткою все завжди дружньо, привітно і щиро. Жили в квартирі мого сина. Зараз вона живе там ж, син залишив їм житло. Не писатиму звідки я знаю, але пройшло дуже мало часу і вона вже спілкується з новим чоловіком, він приходить до них додому, гуляють разом з візочком дитини ( я живу у сусідньому будинку, вікна виходять на загальний двір). Спитала в невістки хто це, відповіла що зустрічаються. В соцмережах під фото від нього сердечка, поцілунки. А я не розумію, так мало часу пройшло, а мою онуку вже на руках носить чужий абсолютно чужий чоловік. До невістки відчуваю відразу. Як бути?
Часто у темах вказують вік, мій вік якщо це має значення - 54 роки.
сою не люблю• 29 мая 2024
С одной стороны жизнь продолжается, но как-то это сильно быстро. Я вас понимаю, вы -мать, для вас это боль до конца жизни.
Прибираю щодня• 29 мая 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
тю, конечно считаю, вон даже пишут, что свекровь должна помогать и радоваться.
Если свекрови дорого общение с внучкой, то придется принять решение невестки. Другого не дано🤷♀️
Туся муся• 29 мая 2024
Ответ дляВесняний Марафон
я бы радовалась
что есть кому ей помочь
что не сама с дочкой останется
что есть кому ей помочь
что не сама с дочкой останется
У вас дочь, наверное? Вы с этой стороны судите.
Карусель-весель• 29 мая 2024
Ответ дляУма Палата
А тепер уявіть, що син живий, а невістки немає. Як би ви поставились, якби він почав зустрічатися з іншою жінкою?
+100
Дуже показовий приклад-питання
Любляча б мати раділа, що її дитина продовжує жити і має шанс бути щасливою
Розумію біль автора, співчуваю втраті
Але будьте розумнішими, підтримуйте невістку, спілкуйтеся з онукою- це частинка Вашого сина. Хай у онуки буде хороший вітчим та щаслива мама
Нещасна мама точно гірше
Обіймаю
Дуже показовий приклад-питання
Розумію біль автора, співчуваю втраті
Нещасна мама точно гірше
Обіймаю
Летюча помилка• 29 мая 2024
Ответ длявкрации
Ви були в шкурі автора? Хоча не дай Бог такого нікому.
Ага. Раділа
Прикуси Язика• 29 мая 2024
Я Вам дуже співчуваю, але сина вже немає, а невістці треба далі жити і влаштовувати своє життя, нікому не буде легше якщо вона буде страждати ще декілька років - цим нікого вже не повернеш, так що порадійте за неї, що в неї і в дитини життя прожовжується
Штора с кисточкой• 29 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Вот все кто пишут что невестка права, реально считают что через полгода после смерти нормально жить с другим мужиком?
и это ведь они уже живут, а встречаться то явно раньше стали. Я не против чтоб женщины строили отношения, но не так же быстро...
Вроде автор пишет, что только гуляют.
Мамкиня доця• 29 мая 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Нет. Должна ходить и злиться.... кому лучше от этого?
Роза в вазі• 29 мая 2024
Ответ дляНе гоню
Выплаты по потере кормильца военного немаленькие
Ви ще спробуйте довести потерю кормильца.
4есотка• 29 мая 2024
Сложная ситуация. Ваша боль будет с Вами жить долго. Но не заставляйте и не ждите от других людей того же. Девушке надо думать о том, чтобы вырастить и воспитать ребёнка Вашего сына. Одной поднимать ребёнка очень сложно,даже с Вашей помощью. И вполне логично, что она ищет пару. Хотя я Вас понимаю, кажется, правда, что рановато. А с другой стороны - сколько ждать, чтоб люди не осудили? Есть где-то прописанные сроки?В Вашем сознании невестка и сын все ещё одно целое.
Постарайтесь разграничить любовь к сыну и память о нем с теми, кто остался жить.Сын отдельно в серце, душе и мыслях, невестка с внучкой-отдельно. И будет легче принять эту ситуацию.
Штора с кисточкой• 29 мая 2024
Ответ дляРоза в вазі
Люди в стране розовых пони живут...
Доктор Хаос• 29 мая 2024
Ответ дляПатика-мотика
Нормальная невестка. Не испортите отношения, это сына все равно не вернёт. А внучка это его продолжение, есть шанс, что она вырастет в полной семье и у нее не будет лишних детских травм.
И как ребенка зовут?)
Ms. Любмая жена• 29 мая 2024
Ответ дляМамкиня доця
ну порадуйтесь
Обижулька• 29 мая 2024
Ответ дляБабуся мороз
Спокойно можно. Кто - то всю жизнь мается и никого к себе не подпускает и живёт прошлым. А кто - то понимает, что умершего человека не вернуть и надо жить дальше. Тем более вдове 24 года. В таком возрасте мало кто будет ходить в трауре долго.
Не правда. Виправдання жінки, яка не має поваги до пам´яті чоловіка і елементарної совісті.
сою не люблю• 29 мая 2024
Ответ дляВесняний Марафон
я бы радовалась
что есть кому ей помочь
что не сама с дочкой останется
что есть кому ей помочь
что не сама с дочкой останется
Не говорите глупостей. Как такому можно радоваться. Принять, смириться-да, но не радоваться.
Не гоню• 29 мая 2024
Ответ дляРоза в вазі
В якому сенсі?
Прикуси Язика• 29 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
А я не розумію, як так можна швидко забути кохану людину,от не розумію і все!
І не зрозумієте, іноді люди в подібних ситуаціях здатні на таке про що і не подумали б навіть, і ніхто і Ви не можете сказати точно якби себе вели в данній ситуації
Ms. Dolly• 29 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
А чому ви думаєте, що вона його забула?
Мамкиня доця• 29 мая 2024
Ответ дляОбижулька
А когда ей можно выходить замуж? Кто определяет норму?
Бабуся мороз• 29 мая 2024
Ответ дляОбижулька
Ну это ваше личное мнение. Вы может готовы страдать в одиночестве годами. Невестка автора не готова и имеет на это право. Никто не обязан думать также как и вы .
Я инженер, меряю от 1• 29 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
смею предположить, что не настолько и любимого((
Прибираю щодня• 29 мая 2024
Автор, у нас друг семьи потерял жену в родах и остался с дочкой на руках. Вырастил сам. Никто не помогал даже. Не женился сразу, потом тоже не сложилось. Жил воспоминаниями о жене. Девочка выросла и в 18 уехала на другой конец Земли, а он так и остался с портретами жены на стенах((
Знаю, что встречался с женщинами, пытался строить отношения, дочка уже подросток была. Но никого близко к себе так и не смог подпустить. Очень жаль его. Но бывает и так.
Роза в вазі• 29 мая 2024
Ответ дляОбижулька
Приплели все підряд, чесне слово
Прикуси Язика• 29 мая 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Важко це прийняти, бо Вашого сина нема . Та хіба вона вже не може бути щасливою ? Невеликий проміжок часу, що минув, не рахується.. Життя складне, якщо зараз в неї з´явився той чоловік, може, саме зараз він і потрібен, у внучки, можливо, буде тато.. Вибачте, може я не так написала, але ж вона молода жінка.
Я теж вважаю, що це навіть добре для її психикі, що вона змогла переключитися на іншого, а не впала в депрессію, тому що їй дитину ростити треба, а не втрачати моральне і фізичне здоров´я, подумайте що це краще для Вашої ж онуки
Не стесняюсь• 29 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
А хотите понять? Может не нужно?
КохайтесьЧорнобровi• 29 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Дає, ми живемо в сусідніх будинках, кожні кілька днів вона приходить з дитиною до мене, кожен тиждень ввечері кличе гуляти разом з нею і онучкою у двір.
Мої співчуття. Читаю вас і плачу. Так не повинно було бути - ні з вами, ні з невісткою, ні з вашою онукою, ні з сотнями тисяч інших дружин, дітей, матерів.
Прикуси Язика• 29 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Син дуже любив їх, заробляв дуже добре, все для них, повністю забезпечував, невістку «носив на руках», абсолютно все все робив. Дитинку дуже хотіли, все щиро і щасливо. Розумію, що їй потрібно жити далі, але не можу сприйняти, що онука буде сприймати за тата іншого чоловіка…не знаючи який чудовий в неї рідний тато.
Це звісно дуже боляче, але в онуки і невістки життя продовжується
Ms. Dolly• 29 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Автор не писала, что она живёт, но в любом случае, только невестке решать, что для неё нормально
Сито для думок• 29 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Тепер знаєте її справжнє відношення до Вашого сина.
А хто підтримує таке, то нехай поставить себе на Ваше місце.
Якби можна було оспорити ще й квартиру, то я б її забрала .
А треба було її спалити, як в Індії раніше?Живцем.
А то придумала, далі жити, дитину піднімати.Забити камінням.Причому всіх.