Фізик-ядерщик заочно• 29 мая 2024

Невістка знайшла нового чоловіка після смерті мого сина. Як прийняти це?

Прошу щирої поради… 6 місяців тому я втратила сина,якому було 27. Причина я думаю очевидна тому не бачу сенсу писати.
Вони одружилися 1,5 роки тому. Невістці 24. Мають донечку, якій рочок. Стосунки між нами завжди були чудові, з невісткою все завжди дружньо, привітно і щиро. Жили в квартирі мого сина. Зараз вона живе там ж, син залишив їм житло. Не писатиму звідки я знаю, але пройшло дуже мало часу і вона вже спілкується з новим чоловіком, він приходить до них додому, гуляють разом з візочком дитини ( я живу у сусідньому будинку, вікна виходять на загальний двір). Спитала в невістки хто це, відповіла що зустрічаються. В соцмережах під фото від нього сердечка, поцілунки. А я не розумію, так мало часу пройшло, а мою онуку вже на руках носить чужий абсолютно чужий чоловік. До невістки відчуваю відразу. Як бути?
Часто у темах вказують вік, мій вік якщо це має значення - 54 роки.
Kusalochka• 29 мая 2024
Она бы вызывала у меня негатив. Новый мужик через пол года после того как погиб любимый человек... по моему это ппц

Несемо світло разом• 29 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Не всем, не всем...
Эти выплаты получают все , это как пенсия. Родственница получает на 2 детей подростков что-то 8 тыс в месяц. А те похоронные - это другой вопрос.
Дрібка щастя• 29 мая 2024
Мій син загинув, коли онукові виповнилося 10 місяців. З невісткою були добрі відносини, та й зараз такі ж. Звісно, що комусь, щось не подобалося. Але вміли порозумітися. Невістка вийшла заміж, народила двох діток. Життя продовжується. Вона не повинна була лягти поряд з моїм сином.
Прикуси Язика• 29 мая 2024
Ответ длявкрации
Ви були в шкурі автора? Хоча не дай Бог такого нікому.
А Ви були в шкурі невістки? І в матері горе і в невістки горе, і не потрібно нікого засуджувати, ніхто не знає, кого що чекає і як би він поступив в якій ситуації, а про когось казати можна що завгодно
Роза в вазі• 29 мая 2024
Ответ дляНе гоню
В якому сенсі?
В прямому.
У нашому випадку все зробили так, що нічого не докажеш, немає тіла - немає діла.
То просто Вам треба почитати теми матерів/жінок/сестер чоловіків , яких забрали. Вони в кращому випадку ’зниклі безвісти’, а частіше ’колаборанти’.
Обнимашкина• 29 мая 2024
Коли мені було 30 років, померла моя мама. Через два роки тато знайшов собі іншу жінку (в свої десь 60)
Я доросла тьотя, і то відчувала це як зраду. Якось так неприємно було.

А тут син. Молодий!
Ні з чим не зрівняється біль батьків.
Ніколи і ні з чим.
Але думайте про онуку! Це вона ваше продовження. Ви їй розказуйте про вашого сина.
Борщичок• 29 мая 2024
Автор, прийміть співчуття…
Не знаю, є такі люди, що так переживають горе. Може так і з невісткою, не може бути на самоті. Можливо це її врятує, можливо навпаки, якщо вона не відгорювала, стосунків нормальних не вийде. Так буває… люди по різному поводять себе в горі… Повірте, було б гірше якщо б вона була в тяжкій депресії з маленькою дитинкою. Зробила б і собі шкоду, і дитині.
Краще вже так, хоча розумію що вам боляче, що вашого сина ніби забули, а ще здається може і не любили. Але це не так. У неї спрацьовують якісь свої захисні механізми, щоб дах не поїхав. Але це нічого поганого не говорить в сторону вашого сина.
А внучці ви все розкажете, яким був ваш син, вона має знати свого батька. А цей новий чоловік, він ще взагалі ніхто.
Чудовий каламбур• 29 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Тепер знаєте її справжнє відношення до Вашого сина.
А хто підтримує таке, то нехай поставить себе на Ваше місце.
Якби можна було оспорити ще й квартиру, то я б її забрала .
А ещё бы днк внучки сделала бы тихо, точно ли ребёнок от сына?

Слишком быстро забыла
KROX@• 29 мая 2024
А Ви хотели чтоб она в трауре всю жизнь прожила? Или Вас жаба за квартиру давить? Порадовались бы, что невестка не одна и пожелали бы ей нормального мужчину рядом. Я бы переживала чтоб этот мужик мужском не оказался и не из за жилья и денег с вашей невесткой

Прикуси Язика• 29 мая 2024
Ответ дляПатика-мотика
А чому Ви думаєте, що вона забула?
Все вірно, може вона таким чином намагається не заїхати з розуму від цього всього
Наполеон Бонапарт• 29 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Вот все кто пишут что невестка права, реально считают что через полгода после смерти нормально жить с другим мужиком? и это ведь они уже живут, а встречаться то явно раньше стали. Я не против чтоб женщины строили отношения, но не так же быстро...
А если б наоборот?
Мужчина остался один, то через полгода нормально начать встречаться с другой?
Прибираю щодня• 29 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Дає, ми живемо в сусідніх будинках, кожні кілька днів вона приходить з дитиною до мене, кожен тиждень ввечері кличе гуляти разом з нею і онучкою у двір.
Поговорите с ней. Не с позиции обвинений. А просто поделитесь тем, что внутри. Вам станет легче, а она, возможно, объяснит что чувствует.
Вы-мама, вам будет одинаково больно хоть сейчас, хоть через год-два, если она будет встречаться с кем-то. Но с невесткой вы общаетесь сейчас пока внучка маленькая, она вырастет немного и можно уже общение оставить будет только с ребенком в основном.
Патика-мотика• 29 мая 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А если б наоборот?
Еще бы приговаривали, что ’детям мать нужна’. К мужчинам всегда более лояльное отношение.
Я инженер, меряю от 1• 29 мая 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А если б наоборот?
шо то, шо другое не очень
Цвіпканя• 29 мая 2024
Мої щирі співчуття . Звісно вам боляче , як матері, але ви мусите будувати теплі стосунки з невісткою, заради онука,зоб брати участь в його житті . В мене приклад в родині, після трагічної загибелі чоловіка, з котрим двоє дітей і 20років дуже хорошого шлюбу ( чоловік був дійсно золота людина ), дружина зустрічатись з Новим чоловіком за лічені місяці , максимум за півроку з´їхалися. Його батьки її підтримали , як це не дивно, скоріше прийняли я б сказала, але сказали що сина не вернеш, вона молода жінка і вони її розуміють. Це минуло вже з того часу зе років 17, онуки (діти загиблого їх сина ), підросли , одружились, і дітей народили , баба з дідом завжди були присутні в їх житті , спілкуватись близько і бачилися. Недавно , менше року тому , ті батьки померли. Я думаю їм вистачило мудрості тоді , і сил , прийняти вибір невістки , заради онуків , заради того щоб мати можливість брати участь у їх житті .
Обращеница• 29 мая 2024
Автор, я розумію, як це все боляче, як в аду. Динину похоронити, страшнішого немає. Я б відчувала те ж саме , що і ви. Пів року, це якось дивно, що кохала, та вже новий. Але то її справа. Вам терпіння, що б не зійти з розуму від втрати. Нема поради, що вам робити, бо я б почувалася як і ви.
Не гоню• 29 мая 2024
Ответ дляРоза в вазі
В прямому.
Нема тіла це означає зниклий безвісти.Сім´я зниклого безвісти отримує його зарплату до тих пір,поки його судом не визнають померлим.
Веккy• 29 мая 2024
Она молодая девка, ей может до старости Горевать ? Правильно делает все
ТебеОноНадось• 29 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
А як трапився гарний чоловік, то сказать йому - приходь до мене через три роки?

KROX@• 29 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Тогда к чему ваши страдания, что она с кем то общается? Может у них отношения уже были не очень Вы же не знаете что у них дома было
Роза в вазі• 29 мая 2024
Ответ дляНе гоню
Вам розказати все як було у нас? Чи Ви мені будете доказувати як має бути?
Веккy• 29 мая 2024
Ответ дляУма Палата
А тепер уявіть, що син живий, а невістки немає. Як би ви поставились, якби він почав зустрічатися з іншою жінкою?
А ему было бы можно. Ибо это ж корзиночка мамина. А это невестка...
Обращеница• 29 мая 2024
Ответ дляKROX@
Чому це мати загиблого сина повинна радіти, що його дружина забула вже за 6 місяців. Хоч би на афішувала, раз хочеться бути з мужиком.
ЕлькиПальки• 29 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Син дуже любив їх, заробляв дуже добре, все для них, повністю забезпечував, невістку «носив на руках», абсолютно все все робив. Дитинку дуже хотіли, все щиро і щасливо. Розумію, що їй потрібно жити далі, але не можу сприйняти, що онука буде сприймати за тата іншого чоловіка…не знаючи який чудовий в неї рідний тато.
Я просто вас обниму. Я понимаю вашу боль. Держитесь пожалуйста.
Не выпускайте эти чувства наружу, это все уляжется. Просто будьте хорошей бабушкой малышу, хорошим Человеком, ваш ребёнок живёт в этом крохе. Никому лучше не будет, если вы покажете свое ’фэ’.
Ещё раз обнимаю, солнышко!
Галябалована• 29 мая 2024
Вона не любила вашого сина. С.. Ка вона да і все. Дуже мало часу пройшло, щоб почати нові відносини. Забудьте її як страшний сон.
Не гоню• 29 мая 2024
Ответ дляРоза в вазі
Розкажіть
КучМала• 29 мая 2024
Якби вона собі вени викрила або вистрибнула з дитиною у вікно, або депресія довела до інших жахів, Ви б кричали у сльозах, що краще б чоловіка знайшла.
Не факт що у неї є почуття... Що він для неї єдиний і ТД... У кожного свої ліки, автор...
Патика-мотика• 29 мая 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Тим паче може їй підтримка потрібна саме зараз.
Христя в тiстi• 29 мая 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А если б наоборот?
Тоже самое. И тут не полгода, а раньше. Если мужчина приходит домой и гуляет с ребёнком и поцелуи под фото, то это же не в один день случилось.
Веккy• 29 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Півроку лише пройшло.
Хвойда невістка.
А много у нас мужиков, у которых умерла жена и они горевали сами до старости???