Мальчижка• 30 мая 2024

20тис доларів, знайти за місяць, кредит дадуть?

Яфоп 1гр, діяльність зараз не веду,сплачую тільки ЕП. Чоловік працює офіційно, зп не велика. Маємо 2з дітей. Чи може дати банк таку суму в кредит і на яких умовах? Я можу віддати майже всю суму після продажу 1/2 спадщини, але коли воно продасться, не відомо. Чи вигідно брати у банка? Навряд чи хтось із знайомих зможе дати в борг. А ситуація по суті безвихід(((
Папина дочка• 30 мая 2024
Под залог разве что
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляПапина дочка
Под залог разве что
Немає що надавати під заставу. Окрім 1/2 спадщини
Борода• 30 мая 2024
Так а гроші для чого така сума?
Борода• 30 мая 2024
1/2 нерухомості - це валіза без ручки.
Папина дочка• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Если она на вас оформлена уже, то узнайте, может дадут под нее, хотя конечно врятли, потому что это часть и возня ещё с другими владельцами
Не рахую, а вважаю• 30 мая 2024
під залог житла наприклад дадуть
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляБорода
Так а гроші для чого така сума?
Ой довго розповідати. Купити 1к квартиру для мами , яка через місяць по суті буде на вулиці, немає де жити. Не вистачає цієї суми для купівлі житла.
Папина дочка• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Ипотеку тогда пробовать
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляПапина дочка
Оформлена давно.
Не рахую, а вважаю• 30 мая 2024
Ответ дляПапина дочка
Ипотеку тогда пробовать
так для іпотеки теж перший внесок треба
Папина дочка• 30 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
так для іпотеки теж перший внесок треба
У них же есть какая то часть, раз пишут что той суммы не хватает.
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляПапина дочка
Ипотеку тогда пробовать
Іпотеку на вторічку дають?
Папина дочка• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Іпотеку на вторічку дають?
Узнавайте в банках
Админко• 30 мая 2024
А якщо спадщина ніколи не продастся?
Або,не дай Боже,щось прилетить.
Чим будете віддавати?
ElenaMari• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
А мамино где жилье?
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляElenaMari
А мамино где жилье?
Пошкоджено після окупації. Нажаль через те що будинок у спільній власності. Не можемо подати на євідновлення ((( бо інший співвласник не дає документи. Живе зараз в квартирі знайомих за комунальні. Цю квартиру через місяць будуть виставляти на продаж.
Всех в сад• 30 мая 2024
20 візьмете, а 30 віддасте
Всех в сад• 30 мая 2024
Де плануєте купувати?
Всех в сад• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Хто ін.співвласник?
Надавити на нього є змога?
Джага-джага• 30 мая 2024
Ну так орендуйте мамі житло. Що за гарячка?
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Де плануєте купувати?
Поруч де ми живемо. А це дорого. Мама інвалід здоров´я жити далеко самій вже немає. Мені так щоб пішій доступності.
Всех в сад• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Я ж не знаю, де ви живете.
Місто хоч яке?
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Хто ін.співвласник?
Надавити на нього є змога?
Брат мами . Ні. Там мізків немає геть зовсім. Він навіть землю не хоче приватизувати за всі роки. Він співвласник з 1998р, мама з 2009.
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Немає за що знімати. Витрачати з того що назбирали немає сенсу. В нас дохід на сім´ю 2+2 зараз тисяча доларів. Знімати мамі за 10-12 тис однушку немає можливості.
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Я ж не знаю, де ви живете.
Місто хоч яке?
Київ
Fashion_besties• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Орендуйте житло для мами. Ви будете % банку віддавати більший, ніж орендна плата
Всех в сад• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Ну, про мізки то ви різко дуже, значить є свої причини.
У мене теж є об´єкт, який я, наприклад, не хочу приватизувати зі своїх причин.
автор Мальчижка • 30 мая 2024
Ответ дляFashion_besties
Немає за що знімати.
Джага-джага• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Там де квартири по 20 тис доларів оренда не коштує 10-12
Всех в сад• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Київ
Ви апетитно замахнулися на кредит на 20 тис баксів з такими вводними для Києва.
А де майно, місто, яке у спадщині?