Забагаловка• 30 мая 2024
ДСНС та бронювання
Доброго вечора!
Відразу напишу тема не для страчу!
Чоловік працює в ДСНС на тому тижні видали військові квитки для проходження ВЛК щоб бронювати, а сьогодні дізнаюсь що 10% відсотків від працівників хочуть забирати на війну....
Можливо хтось щось чув на цю тему, можливо є тут юристи які підскажуть що робити... По закону працівників ДСНС не повинні забирати.
Відразу напишу тема не для страчу!
Ду да ду да ду• 30 мая 2024
Суть в другом , там перевод в другую структуру на другую должность. Не ротация , не командировка а именно перевод
Фенте Фря• 30 мая 2024
И, что вы хотите, чтоб менеджеры, врачи, повара, сантехники, водители воевали, а ваш нет?
А я з косою• 30 мая 2024
Ответ дляФенте Фря
не хочет никто
Фенте Фря• 30 мая 2024
Ответ дляА я з косою
не хочет никто
Отож, нам украинцам она никому не нужна была. Но не мы её начали и нам приходится защищать себя
Знову Я• 30 мая 2024
Кто приближен к начальству, никуда не поедет. А так, давно уже многих из критической инфраструктуры забирают на войну.
Ні грама• 30 мая 2024
Брат в дснс, правда офіцер
У них скорочення взагалі. Броні немає майже ні в кого з цивільних.
Вже на прильоти нікому виїжджати
ёжовые рукавицы• 30 мая 2024
Ответ дляСвезло так свезло
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3545779
Уже есть такая тема.
Ту тему чомусь закрили, чим вона була неугодна не зрозуміло.
Сарафанное радио• 30 мая 2024
Ответ дляФенте Фря
Не себя, а воров у власти.
Рогнеда Карповна• 30 мая 2024
Працюю в ДСНС. Сьогодні повідомили, що 200 чоловіків зі штату повинні йти на фронт. В першу чергу підуть добровольці (у нас їх аж 2) та ті, у кого є військова освіта та хто служив в армії до ДСНС.
АгатаХристя• 30 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
А скільки всього штат?
ёжовые рукавицы• 30 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Йдеться мова про батальйони МВС чи збройні сили ?
Рогнеда Карповна• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Цитую наказ «Бойові підрозділи Національної поліції України». На якому напрямку будуть нести службу бойові підрозділи та які функції виконуватимуть ніхто розʼяснень не дає.
ёжовые рукавицы• 31 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Цікаво,що буде з тими хто відмовиться ?
ёжовые рукавицы• 31 мая 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Це переведення має бути добровільне чи можуть наказом перевести без згоди?
Забагаловка
• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Наскільки зрозуміла якщо не буде добровольців то можуть перевести наказом ..
Рогнеда Карповна• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Цікаво,що буде з тими хто відмовиться ?
Нічого не буде. Але 200 чоловік керівництво тоді відбере тоді самостійно, раз бажаючих немає.
ёжовые рукавицы• 31 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Це зрозуміло, що відбере,а як це буде оформлюватись документально? Це ж добровільні батальйони чи ні ?
ёжовые рукавицы• 31 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Що буде з тими ,яких відберуть примусово, а вони відмовляться туди йти ?
ёжовые рукавицы• 31 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
У вас є якісь новини ? Напишіть мені в особисті .
Забагаловка
• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Сьогодні були збори... Трьох чоловіків не добровольців написали в список, сказали до кінця року ДСНС переформють, буде менше працювати людей всі інші будуть в ЗСУ.
Забагаловка
• 31 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Яке місто?
Natal_ka91• 31 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Це пздц, звісно, добре що цирк з бронею
Комунальних працівників взагалі не варто залишати без броні, без них все загнеться
ёжовые рукавицы• 31 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
Наших вчора пізно ввечері, теж збирали. Добровольців не знайшлося , сказали , що тоді виберуть когось самі .
ёжовые рукавицы• 31 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
По яким критеріям вибрали людей?
Рогнеда Карповна• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Переводом в бойовий підрозділ поліції. Ми ж з МВД одне міністерство. Звання зберігається.