Самоучка• 01 июня 2024
Моєму шлюбу може позаздрити будь-хто. Тільки не давіться слиною
Чоловік благав про побачення 7 років, кожен день зранку зустрічаючи мене перед роботою. Потім я вирішила звільнитись, і в останній день на роботі, таки дала свій номер.
На побачення ми пішли в Києві - він приїхав на лімузині з 1001 трояндою і повіз мене у знятий для нас павільйон на вднх.
Там нас зустріли офіціанти і живі музиканти, які почали з першої хвилини грати por uno cabezo.
Далі він відвіз мене до мене додому і сказав, що я його майбутня дружина.
Почали стосунки - щодня подарунки, кохання, відданість.
Зараз ми вже 10 років у шлюбі, за весь цей час ні на одну не глянув. Моїх 4х дітей від попереднього шлюбу повністю забезпечує - доньки навчаються у Лондоні, сини - у Вашинтонських університетах.
3 роки тому я завагітніла, він носив мене на руках всю вагітність. Коли я захотіла полуниці, він спеціально їздив за нею у інше місто на власному літаку.
Безмежно щаслива і кохана, але своє кохання показую дозовано.
Мінету не роблю, секс по середам. І мене кохають, всі мої 90 кг.
Вірте в дива, вони бувають
Альфасамка• 01 июня 2024
як можна себе не любити шоб важити 90 кг. Носити 40!!! ЗАЙВИХ КІЛОГРАМ, ЖІНКО ВИ ШО
кураГАЛЯ• 01 июня 2024
Зустріли ЖИВІ музиканти
дякувати Богу, що не мертві
і ще із цікавого ’їздив на літаку в інше місто’
що там у нас в пдд про рух літаків дорогами для автомобілів?
дякувати Богу, що не мертві
БЦАшка• 01 июня 2024
Ответ дляКопуша
На літаку літають, раптом що...)))
Мля ну шо вы все портите
Автор а дальше то что было?
Самоучка
• 01 июня 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Зустріли ЖИВІ музиканти
дякувати Богу, що не мертві
Живі, тому що грають живу музику
В шоколаде• 01 июня 2024
4 детей? Простите, но как ни стараюсь, завидовать психически больным у меня не получается
a.ostroverh• 01 июня 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Но у меня один вопрос. Доехал на самолете хоть нормально?
Только хотела спросить)))
Люблю пиво• 01 июня 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Зустріли ЖИВІ музиканти
дякувати Богу, що не мертві
Вы смеетесь, а я рожала 12 лет назад в обычном роддоме. За какой-то дамой на выписку пришли под окна на баяне играли. Песни пели.
БЦАшка• 01 июня 2024
Девочки, шо вы мне всю малину ломаете
Я так и не узнаю что во второй серии было
кураГАЛЯ• 01 июня 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Та це ж авторка була
то вона нам ще про виписку не розповіла.
Самоучка
• 01 июня 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Ой, це ще я про свою виписку не розказала:
Народжувала у сша
Зустрічав оркестр і чоловік з 1001 білою трояндою
На колінах. Плакав і цілував мене і доньку починаючи з ніг
Народжувала у сша
Смячиком• 01 июня 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Некоторые любят вот такие представления на публику. Есть знакомый, на людях с женой как с королевой, а в жизни - подай/принеси/пошла теперь на х...
Борода• 01 июня 2024
Ответ дляКопуша
На літаку літають, раптом що...)))
То лохи летают, а мужики настоящие ездят по автобану и грунтовым дорогам
Копуша• 01 июня 2024
Можемо позаздрити тільки вашій пишній фантазії!
І приведіть фігуру до ладу, ви ж обличчя мільйонера все-таки
БЦАшка• 01 июня 2024
Ответ дляСамоучка
Народжувала у сша
А дочку то как назвали?
Смячиком• 01 июня 2024
Ответ дляСамоучка
Народжувала у сша
Я поняла. У него из-за ваших детей отсрочка, да?