Не могу понять?
Дивлячись, який чоловік, що він із себе представляє і який у нього запит
Якщо він охоронець супермаркету, який колись був фін діром і зараз із активів у нього лиш бабусина квартира і пузо, а хоче дівчину до 30 років модельної зовнішньості, то ’ну також’, а якщо запит адекватний, то все можливе
Ответ дляtanya_217
Нєєє. Якщо нудне, то і моя прабабця не знайомилась би)
З таким добре буде тій, в кого мух багато - з тоски подохнуть)))
Зинченко-Натали• 01 июня 2024
Автор Вы нужны и очень даже нужны. И впервую очередь самому себе.
И не нужно никому ничего доказывать. Важно просто встретить своего человека для которого Вы будете вселенной. И не нужно ни с кем конкурировать. Просто найдите свое.
SARA Abramovнa• 01 июня 2024
Ответ дляhruzantemka
Потому что в 38 только женщины ещё ого-го принцессы на выданье, а мужчины уже все
А,шо не так?
Апель-синка• 02 июня 2024
Ответ дляPavel575
Мене нажаль зняли з військового обліку
Так а кому нужны негодные?
Ирина-bbd0• 02 июня 2024
Ответ дляPavel575
Вживую не хотят
А на форуме присмотрели уже?
Как вживую .если Вы писали.что улицы пустые и по пустым дорогам ветер лишь гоняет обрывки газет
Квартиру кстати продали?