Я-ваш шанс• 02 июня 2024
А ви знали, що Укрпошта тепер працює без вихідних та перерв?
Пн-пт - з 8:00 до 20:00, сб-вс - з 9:00 до 19:00
Тепер продавці відправлятимуть посилочки ще швидше)
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Це правда? Хтось знає?
правда, я щойно була на відділенні. Можете на сайті Укрпошти глянути графіки роботи
Фима Собак• 02 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
А тривоги??
Володарка мрій• 02 июня 2024
Я зараз на дачі в передмісті Києва, то в місцевій групі написали, що без перерви і вихідних працюють тепер
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляДама_с_караваем
У нас-ні
Є вихідний неділя
всі відділення Харкова за таким графіком з сьогоднішнього дня
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляФима Собак
А тривоги??
та вже давно не реагують на них, Харків
Karinka3445• 02 июня 2024
Ответ дляCаванна
Жесть, бідні люди пашуть на мінімалку тепер без вихідних
Це точно
Молчунья• 02 июня 2024
У нас вже дуже давно так працює. Але в суботу в вихідні не до 19 а 18 і 16 чи щось таке
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляCаванна
так, дівчата сумні сидять, бо за їх словами з/п практично не змінилась, а працювати за таким графіком весело(
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляМолчунья
раніше в суботу було до 17:00, а тепер - до 19 зробили
Спішу - перекидаюсь• 02 июня 2024
ГП працює без тривог і вихідних. З початку війни обслуговуюсь лише там.
Спішу - перекидаюсь• 02 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Зате молоді хлопці добре працюють.
Я не тону• 02 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Все по-прежнему.
Пацелуйнитуда• 02 июня 2024
У нас в неділю не працюють, а всі інші дні без перерв і в тривогу працюють. І ще жінка дуже приємна там робить, прям рве шаблони укрпошти
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
До війни у нас працювала без вихідних. А тепер неділя вихідний
ось в цьому селищі теж точно по понеділкам і неділям не працювали, тепер же працюють також без вихідних
Natal_ka91• 02 июня 2024
Ответ дляФима Собак
А тривоги??
Певно, від відділення залежить, у нас глибокий тил, багато працює під час тривог, неодноразово забирала посилки
Божий одуванчик• 02 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зате молоді хлопці добре працюють.
ну месяц, а потом увольняются
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зате молоді хлопці добре працюють.
молоді хлопці, до речі, сьогодні якраз вихідні і пошту не приїздять забирати, як сказали оператори
Спішу - перекидаюсь• 02 июня 2024
Ответ дляБожий одуванчик
ну месяц, а потом увольняются
Ні, бо броня.
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
Хи хи
зараз напишемо Смілянському на ФБ, порішає
Фима Собак• 02 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
та вже давно не реагують на них, Харків
Полтавська обл. Реагують🤪 точніше працює все навкруги, атб, нп, розетка, а у цих кофе-тайм🤬
Ковбой Хагис• 02 июня 2024
У нас до 19 теперь и в субботу, и в воскресение. А без перерыва давно уже работают. Правда, посылки сегодня до 17 принимают и уедут они только завтра. Но все равно удобно, я завтра работаю, как раз сегодня все по отправляла..