Бритоножка• 03 июня 2024
ROYAL HOLIDAY CAMP Болгария
Кто возил деток в этот детский лагерь
Поделитесь отзывами
ПироженкА• 03 июня 2024
Моя донька відпочивала там 2 літа і цього літа їде також. Харчування в минулому році було гірше ніж в позаминулому, з номером як пощастить - позаминулого року поселили в номер зі зламаним душем, зламаним замком та непрацюючим холодильником, так як діти там самі - особливо всі ці проблеми ніхто не вирішував. В минулому році поселили в крутий люкс на найвищому поверсі величезних розмірів. Тобто які номери вільні - в ті дітей і селять. Ми їздимо з Сакмусом, за дітьми ніхто не дивиться, у них ніби як є програма та розпорядок, але ніхто дітей не контролює та не змушує туди ходити. Якщо моя спала до 12 дня - її ніхто і не чіпав. Хотіла замість дискотеки в 23 вечора шаритися сама безлюдним пляжем - на здоров´я. Але мою доньку саме така відсутність контролю і приваблює, а я не сильно заперечую, бо довіряю їй. Для когось такий формат табору - це жах і безвідповідальність зі сторони організаторів. Донька розповідала як дівчатка з сусіднього номеру напилися (бо готель ол інклюзів, взяти вина розливного дітям там взагалі не проблема) - обригали весь номер, але батькам про це ніхто не повідомляв, дівчат насварили, слідкували за ними далі, але толку слідкувати ’далі’, якщо вже своє алко-отруєння отримали :)
Вцілому моя донька приїздить з позитивними емоціями, море класне, аквапарк, заводить друзів, цього року, наприклад, домовилися та їдуть одночасно з 2 дівчатками з минулого року. Тому загалом більше плюсів, ніж мінусів.
Ексурсії не рекомендую, це нудно. Особливо екскурсію на катері.
Санта Барбара• 03 июня 2024
Для Вас нормально, що підліток сама на пляжі вночі ?
Збоченців хватає, при чому тут довіряю?
ПироженкА• 03 июня 2024
Ответ дляСанта Барбара
Збоченців хватає, при чому тут довіряю?
Я про це дізнавалася вже постфактум і просила так не робити або гуляти з кимось, але я про сам факт того, що нам підходить табір, де немає тотального контролю
Домашня Зюзя• 03 июня 2024
Не можу казати за цей табір, бо не знаю. Але колись давненько, ми відпочивали на золотих пісках, і бачили дітей з табору, то їх стан і дії були такими, як описували в першому пості. Вони десь лазили по ночах, купляли собі алкоголь ітд. А вже минулі роки були у Св. Влас, то там підлітки ходили всі гуртом з вихователем, їх покупки контролювались. І по самому курорту ніхто по одному не лазив.
Бритоножка
• 03 июня 2024
Ответ дляПироженкА
Ужас:))
Ну я еду вместе с детьми, так что смотреть буду
А сколько Вашей даме лет?
Бритоножка
• 03 июня 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Я еду с детьми и классным руководителем
ПироженкА• 03 июня 2024
Ответ дляБритоножка
Ужас:))
А сколько Вашей даме лет?
15, їздила з 13
ПироженкА• 03 июня 2024
Ответ дляБритоножка
Я еду с детьми и классным руководителем
:) А, ну тоді все окей буде.
Бритоножка
• 03 июня 2024
Ответ дляПироженкА
15, їздила з 13
Ну моим 9 и 10, буду за ними сделать
Турагенція Tourdream• 03 июня 2024
Мы с детьми отдыхали в этом лагере в 2022г и в этом году снова едем 2 июля с группой детей.
Вот в этой теме я писала подробнее https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3520218
Бритоножка
• 03 июня 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Спасибо, почитаю