Сама вумна тутички• 04 июня 2024
Чоловік приділяє увагу новій колезі, що робити?
Така ситуація, прийшла десь півроку тому назад на роботу до чоловіка нова молода колега, і він типу її спочатку підтримував, пояснював. А вона і рада, постійно до нього прям звертається, а що мені робити, а підкажіть те то.. вона розлучена, має двох дітей. Ми разом 20 років теж двоє дітей. Він каже що в них нічого немає, але я бачу що постійно там чи через день чи декілька днів є зідзвони. Він каже що це по робочим питанням. Ну там недовгі звонки. Типу півхвилини хвилина. Теж казав що типу в мене важкий характер а в неї легкий, веселий ((( мені це все боляче, я не знаю як тепер йому довіряти.. постійно себе накручую і тим самим ще більше все псую🤷♀️ ми не розходились, ну діти і все таке, він теж вибачався… але в мене як щось перегоріло. Я не можу йому довіряти. Як тільки він уходить на роботу в мене в душі починається пекло. Я якщо що теж працюю, і доглядаю за собою, ходжу в спортзал… що мені робити? Порадьте щось…будь ласка.
Ловлю капці• 04 июня 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Зачем ему уходить?)
Пофлиртует, самооценку поднимет и сольется.
Лишние проблемы никому не нужны.
Уйти / изменить / завести интрижку на стороне. Суть одна. Не унижаться. Никогда.
ГугелП@лАмался• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Я говорю ему, неужели ты не видишь, что она специально лезет к тебе со своими просьбами, она хочет влезть в семью? Он говорит что она ничего такого не хочет, и общение строго деловое, но я чувствую что она ему нравится
тобто, ’чувствую, она ему травится’, але у вас чомусь ’ хочет влезть в семью’? А по темі. значить така то ’сім’я, раз в неї можна ’влізти’. Шкода, що ви очевидних речей не хочете помічати і винні у вас всі, крім членів вашої сім’ї
Та_шо_ж_таке• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Спасибо.. да мне как-то и не хочется этого. На работе ровные отношения со всеми коллегами. Где то нужно искать других коллег)
Мудрая женщина не следит за мужем.
Она следит за собой)
ГугелП@лАмался• 04 июня 2024
Ответ дляІстеріомама
ТА какая разница! Девочки, ЧАВО вы только о низменном - еда, деньги! Фу! Ржу
а що ще, крім утримання, автора тримає, судячи з її постів?
Сама вумна тутички
• 04 июня 2024
Ответ дляКоварная Зая
То , на что заработает . Зато муж под присмотром , и никаких молодых коллег .
Я працюю, для нашого міста в мене гарна зарплата, кушать матиму що точно.
Всміхайлик• 04 июня 2024
Мій чоловік часто спілкується з жінками, але він добре обізнаний в моєму характері. Тому дзвінки і переписки у нього можуть бути навіть вночі, але там точно по роботі, без єдиного окремого слова. От була ситуація, їхав на роботу, у колеги був др. Він керівник і думав купити їй квіти. Він мене про це попередив. Тут зараз скажуть, что я насіла на мужика і контролюю його, але пофіг. Зате мені спокійно. Ну і він якби приймає це і потурає мені, значить і йому ок. А почалось все з того, що я ніколи не допускала поблажок йому в цьому плані. Щось не так? Гудбай. Напевно він любить мене і боїться втратити, тому ми ще разом :) але ж якщо не покажеш свій характер, то як чоловіку розуміти, що ок для вас, а що ні?
Сама вумна тутички
• 04 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Не так
Нужно не то что она лезет
А что она кривозубая
Кривоногая
Или ещё что
Нужно не то что она лезет
А что она кривозубая
Кривоногая
Или ещё что
Да я ж не видела ее, ну только в соцсетях, то там вроде симпатичная
ГугелП@лАмался• 04 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Ох вже ті сучки крашені. Всім би голови повідривати, щоб в матню до єйного мужа не заглядали.
та, схоже, що єйний муж матню на лобі носить, як прапор)))) там. напевно, відвертатись вже треба, а не те що заглядати)))
Сама вумна тутички
• 04 июня 2024
Ответ дляЛовлю капці
Сложно. Но вы сами его отталкиваете таким образом. Вы либо перестаньте это замечать, либо собираете его вещи и за дверь. Пусть выбирает тогда) я человек вспыльчивый и эмоциональный. Такого не потерпела бы.
Спасибо ❤️
ГугелП@лАмался• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А, нет, она не звонит вне работы. Только в рабочее время..Он обо мне и так говорит часто, никогда раньше ни в чем таком не был замечен.
Только один раз она набрала вечером, якобы случайно набрал ребенок, мы с мужем как раз сидели в кафе. Я на него обиделась перестала с ним разговаривать типа надулась. Мы шли назад и он говорит ну хочешь я наберу, набрал, она ой извините Сергей Петрович типа случайно ребенок нажал, и оказывается он у нее в «избранных»! Я говорю нечего названивать моему мужу и писать ему, и в итоге я оказалось наехала на нее, и он побежал на следующий день к ней извиняться, а меня игнорил, не разговаривал со мной.
Потом уже когда помирились, он говорит что она мне не важна и пофиг на нее, я говорю так почему ты так себя ведешь как будто на меня тебе пофиг а на нее нет! Ну он извинился..
мужик, бегиииииии!
маминаБубочка• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Це зі мною, так, я свій коментар взяла і зробила тему, бо не можу, накручую себе постійно.. можливо більше порад в темі якось допоможе.
А у ваше бронь? Мобилизации не боится
ГугелП@лАмался• 04 июня 2024
Ответ дляЛовлю капці
чого ’такого’ в даному випадку? Істеричну бабу, що кидається на всіх? Я б на місці чоловіка теж не потерпіла, щоб мене отак позорили. Бо у нормальних людей відразу думка виникає ’розумний з такою жити не буде’
Коварная Зая• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
В рабочее только
Так а в чем тогда проблема ? Я тоже в рабочее время директору звоню и собственнику бизнеса тоже . У обоих жены . А , менеджеру еще , он тоже женат . Но я звоню по делу . И ни одна из жен пока не возмущалась по этому поводу и разборок не устраивала .
Манкоголік• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
чи змінилось ставлення чоловіка до вас відтоді? він відсторонений чи все як завжди?
своїми думками і накручуваннями ви можете притягнути все в реальність. почнете колупати йому мозок і він дійсно почне крутити шашні з тією пані.
я вам відписувала вчора, була в схожій ситуації, але в мене чоловік явно змінився в поведінці до мене, був відсторонений і не чіпай його. були розмови типу «я не знаю чи дійсно та людина зі мною яка потрібно, чи хочу я з тобою дітей». і вишенька на торті - пішов із співробітницею в кіно.
до цього як він йшов на роботу я сходила з розуму, накручувала себе до панічних атак. потім виперла його з дому після походу в кіно і стало легше.
займайтесь своїми справами. те шо ви доглянута і ходите в спортзал це добре, але це ніяк не впливає на відношення чоловіка до вас, це для себе робиться.
чи є у вас фінансова подушка про всяк випадок? варто про неї подбати
Ловлю капці• 04 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Сам дал повод. Не находите?
Добротная• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
пора найти новые темы для троллинга,вся эта шняга про офис и коллегу уже надоела
Мамаша в бигудях• 04 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
мужик, бегиииииии!
Поддерживаю, мои соболезнования мужику. Но нужно признать таких дур много.
Сама вумна тутички
• 04 июня 2024
Ответ дляЛовлю капці
Не знаю, правильно или нет. Но я бы использовала его же оружие. Пришла бы домой как-то с букетом, типа, ой, новый знакомый и тд. Созвонилась бы с кем-то, просто друг, просто за советом позвонил) короче, покажите ему, что вы интересна другим мужчинам. Это всегда работает. Не переиграйте главное.
Спасибо!!🙏
Ловлю капці• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Спасибо!!🙏
Истерикой не добьетесь ничего. Вы же сами видите, как он на это реагирует. Поэтому другие методы ✨
ГугелП@лАмался• 04 июня 2024
Ответ дляЛовлю капці
Сам дал повод. Не находите?
ні, не знаходжу. Бачу лиш істеричну бабу, невпевнену в собі, котра боїться втратити утримання
Істеріомама• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
В рабочее только
у меня был такой коллега.. он работал из дома и много созванивались. Его девушка была в гневе... А мы с ним были на Вы, только работа и более ничего... по-разному бывает! Но, если будете истерить и дуться = подтелкнете ЕГО к ней! Это худшее что можно сделать...
Ловлю капці• 04 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
А я вижу к*зла, который решил быть хорошим для коллеги. Который не думает о чувствах своей жены. Который извинился перед коллегой, а не перед женой. Может, он и не умный вовсе? Раз по вашей логике с истеричкой живет?
ГугелП@лАмался• 04 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
та так.... то Ви ще не бачили, як у нас одна дітей під вікна фірми приводила, щоб кричали ’**ко, віддай нашого тата’
ще й штурхала дітей аби голосніше кричали
Ms. При теле• 04 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ну давайте, більше чоловіку мозок любіть
Господи, це ж треба бути такою невпевненою в собі...
Ловлю капці• 04 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ага. И только тут, 99% процентов женщин счастливы в браке. Мужички верные и на руках носят. А в жизни реально 90% этих же женщин прощает измены и любовниц. А 90% мужчин после женской измены подает на развод. 👏
ГугелП@лАмался• 04 июня 2024
Ответ дляЛовлю капці
может, розумний би плюнув і знайшов нормальну. Ну, може ще жаліє або неохота налагоджений побут руйнувати...’ чувства своей жены’ яким боком до роботи?
Одне слово, кожен бачить те, що йому ближче)))) вище правильно написали, таких, як автор, повно
Сама вумна тутички
• 04 июня 2024
Ответ дляМанкоголік
Дякую вам, і за вчорашню розмову також.. ні, ставлення не змінилось, після цих сварок і моїх дорікань наче став навпаки більш уважний, турботливий. Каже що кохає тільки мене, і все таке. Подушки конкретної прям не має, якось не було такої думки, але я заробляю, за це не переживаю.
Ловлю капці• 04 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
А он сам то нормальный? Очевидно, что это не просто рабочие отношения. Но не буду рушить ваш розовый и прекрасный мир) мужчины просто так не становятся на защиту каких-то там коллег.
Мамаша в бигудях• 04 июня 2024
Ответ дляЛовлю капці
Я бы тоже извинилась перед коллегой, который мне позвонит, если бы муж на заднем фоне кричал -’не звоните ей больше, я не разрешаю, айяай’
Ловлю капці• 04 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Так я и не говорю что такое нормально. Но и чувства автора понять можно - эмоции. Хотя я бы тоже так унижаться не стала. Просто сам мужик и виноват. Изначально создал такую ситуацию. И вообще, ужинаешь в ресторане с женой, какого черта трубку поднимать? Время рабочее? Нет. Всё. В крайнем случае отошел и перезвонил.