Наталія-f25e• 04 июня 2024

Виплати ВПО

Добрий день. Підкажіть, може хто в курсі, чи отримають перселенці з 2014 року виплати ВПО?
Svetljachokkkk• 04 июня 2024
Отримують тільки інваліди і пенсіонери з невеликими пенсіями

Irina 2020• 04 июня 2024
Ні неотримують, дітей теж прибрали з цього списку!!!
Чаюри• 04 июня 2024
Мінсоцполітики сказали, що усі уже мали інтегруватися, а що втратили житло, то на це просто забити, ніхто за це не відповідальний. Ми навіть відшкодування не можемо зробити через є оселю.
Ольчик1998• 04 июня 2024
Ответ дляSvetljachokkkk
Дочка з 19 року з татом була ВПО, я оформила її на себе і отримую, але от змінила адресу, та все по новому чекаю
Svetljachokkkk• 04 июня 2024
Ответ дляЧаюри
Так. Ми ж ’’неправильні’’ переселенці.
Чаюри• 04 июня 2024
Ответ дляSvetljachokkkk
Так. Ми ж ’’неправильні’’ переселенці.
Чекаємо деокупації. Тобто я уже розумію, що доведеться мантулити до скону, щоб сплачувати оренду, а як не зможу за віком, зняти койкомісце і однаково працювати. Чи тут як Манька пише, багато по всій країні безкоштовних будинків з паями і коровами. У мене правда ще будинок є приватний, окрім квартири в окупації, але скоро вже не буде, мабуть, 7 км до лінії фронту.
Svetljachokkkk• 04 июня 2024
Ответ дляЧаюри
Так само .
Збираємо по копійці. Чоловік каже, як доробимо до пенсії(якщо вона ще буде ) і купимо хатинку в селі. Нічого іншого не світе нам.