Bransoletka• 05 июня 2024

У січні світло буде від 2 до 4 годин на день, якщо не буде вжито жодних заходів

🔴У січні світло буде від 2 до 4 годин на день, якщо не буде вжито жодних заходів, — керівник Центру енергетичних досліджень Київської школи економіки.

@smolii_ukraine

Як вам висказування? Як виживати тим, у кого опалення від електрокотла...
маринабаранова• 05 июня 2024
Радует ваш оптимизм! Да откуда вы знаете - что будет через полгода?)

космея• 05 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
для початку треба отримати дозвіл
Ну я точно цим займатися не буду.
Дозвіл ... тут пічки з паровим опаленням в квартирах. Не думаю, що на таке хтось дозвіл дає.
Rosenica• 05 июня 2024
Ответ дляlammama
Я считаю,что надо заканчивать войну,иначе нам все расхерячат.
Як? Мір в глазах хуйлуши?
Нина____• 05 июня 2024
Ответ дляМиззери
Где-то читала сегодня они советуют в домик в селе выезжать , типа так просто , работу бросил школу и сад , и снял домик
Легче простого блин
Они считают, что для настоящего украинца нет ничего невозможного :) А для городского жителя раз и переехать в село - это вообще плевое дело, пустяки просто какие-то
tanya_217• 05 июня 2024
Ответ длякосмея
Ну я точно цим займатися не буду.
Це як?
Пічка з паровим опаленням?
галлея• 05 июня 2024
харе пугать
Ирина_Б_• 05 июня 2024
Ответ дляmymoly
Понизити
когда-то такое в Украине было?
akarra• 05 июня 2024
А заходів вжито не буде
Де гроші? Півтора роки пройшло з перших блекаутів, дороги побудували, нащо ремонтувати енергосистему?